Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 686 Tartışma / SON

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

Resim
Kullanıcı avatarı
Palaparazula
Favori Anime: Naruto

Obaa forum açılmış :D Tesadüf eseri mailime girdim ve son anda gördüm yeminle.
Her ne kadar forumun köklü bir üyesi olmasam da ben de çok sevindim tabi.
İlk mesajım da hayalkırıklığı olan bleach ile ilgili olacak tabi :S
Neden hayalkırıklığı ?

-Yhwach 2 bölüm önce gösterilen saçma sapan bir ok ile yok edildi.
-Ruh kralı sakat amcanın tekiymiş.
-İchigo'nun o muazzam bankaisini göremedik , üstüne quincy ve hollow güçleri de alındı.Şu anda normal bir shinigami seviyesinde.
-Aizen'in KS geleceği gören ve gördüklerinden etkilenmeyen bir adama işledi.
-Yhwach'ın amacı ölümle yaşamı birleştirmek ve ölümün üzerinden gelmek gibi birşeymiş.Hadi canım bak sen!O kadar adamı as kes katliam yap sonra insanoğlunu ölümden kurtarıcam falan de.Hadi shinigamilere garezin vardı yoldaşlarından ne istedin be gardaş ?
-Urahara nerede ?
-5 potansiyel olayı neydi ?
-Yhwach İchigo'nun kılıcını kırabiliyor da İchigo'yu niye kıramıyor ?
-Bu adam ruh kralının sarayında kılıcı kırdıktan sonra İchigo'yu niye sağ bıraktı?
-Aizen'in sandalyesini neden kırdı ?
-Neden Yamamoto'nun bankaisini ve diğer sternritterlerin yeteneklerini kullanmadı?Boşuna auschwalen(nasıl yazılıyor bilmiyorum artık :D) yapmış oluyor o zaman.
-Yhwach öldü.Yani ruh kralı öldü.Peki dünya neden yok olmadı ? Ya da yeni ruh kralı kim?
-Gösterilmeyen bankaileri söylemeyeceğim.
-İshida ve Haschwalt'ın vollstandingleri neydi acaba ?
-Urahara hougyokuyu neden yaptı ?
-Tessai nerede ulan ?
-Bütün bankailer gelecekte kırılmamış mıydı ?

Bunlar aklıma ilk gelenler.Sonradan gelen olursa yazarım.Forum hayırlı uğurlu olsun hepimize. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Kubo'ya iyice sıçtın batırdın bitirde sende kurtul bizde kurtulak demişler. Oda bitirmiş. Olay bundan ibaret. Bu arada 2018'de Live Action'u yapılacakmış. Madem serinin üzerine yatırım yapacaktınız niye bitirdiniz bukadar erken diyede sorası gelmiyor değil insanın.
Kullanıcı avatarı
flashstepdance

Allah belanı versin Kubo
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Öncelikle forumun açılmasına çok sevindim.

Finali okumadım ancak, batırmış söylenenlere göre. Benim için zaten Aizen'den sonra eski tadını epey bir kaybetmişti.
Resim
Kullanıcı avatarı
flashstepdance

Acele manga dan haberi olan var mı? 2 hazirandan beri çeviriler gelmiyor.

Live action olayı nedir?
Resim
Kullanıcı avatarı
pirabbean
Favori Manga: Naruto
Haikyuu!!
Gintama
Favori Anime: Naruto
Naruto Shippuden
Ao no Exorrcist
FMA
Gintama
Haikyuu!!

Kendimi nerelere atsam bilemiyorum. Kubo-sensei'nin canı sıkılmış bitsin artık bu çile demiş güzelim seriyi 2 bölüm de harcamış. Olay bundan ibaret bence. Havada kalan karakterler mi desem son arcın güç dengesizliği mi desem yoksa Ishida'nın full sayfa bile hak edememiş olması mı desem? Nereden tutsam elimde kalır. Yazıktır. Shounen seriye shoujo finali gibi birşey oldu bu. Gözüm Sorachi ve Mashima'nın üzerinde. Son umudum onlar.
► Spoiler Göster
Tumblr[/align]
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Shounen Jump serinin sonunu kısa kesip attı, manga normal giderken 2-3 bölümde herşeyi kesip bitirdiler. Bunca sene boyunca bunca insanın okuduğu mangaya, bu kadar uzun bir arc a böyle aceleye getirilmiş sonu görünce insanın sövesi geliyor. Sonun kendisinin inanılmaz derecede mantıksız ve berbat olmasını geçtim manganın bitiş itibariyle açıklanmamış onlarca hatta yüzlerce şey var.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Fuck this manga...
Resim
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

flashstepdance yazdı:Acele manga dan haberi olan var mı? 2 hazirandan beri çeviriler gelmiyor.

Live action olayı nedir?
Manga denizi çeviriyor finale kadar verdi her sayısını bir bak derim.Ayrıca final gene Naruto gibi oldu istediğim hissi veremedi.Çok daha güzel şekilde bitirebilirdi.Gerçi yaklaşık son 100 sayıdır kötü giden bir seriyi gelen tepkilere dayanamayıp böyle bitirdi sanırım yoksa başka bir açıklaması yok bence.
Resim
► Spoiler Göster

“Bleach Manga” sayfasına dön