Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 672 Tartışma / 673 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kilitli
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Bu neydi şimdi abi. Bu bölüm bleach standartlarına göre bile boş bi bölümdü
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Bölüm boştu. Ancak gelecek bölümler ile ilgili çıkaracağımız dersler var gibiydi.

Öncelikle İchigo düşmanlarını biraz daha kızdıracak bir bölüm olmuştu. Hani şu ne olursa olsun ichigo en sonun da gelir işi çözer diyen tayfa var ya, hah işte onlar çok kızacak. İşin sonunun buraya geleceğini zaten biliyorduk ancak Kubo bunun sinyalini başından verdi bize. Neydi bu sinyal peki. Juha geleceği gören her şeye kadir bir kral. Ancak İchigo işin içine girince geleceği göremiyor. En kötü kabuslarının sebebi ichigo. Bunu öğrendik.

İchigo bildigimiz üzere mangada ortaya çıkan her türün bir karışımı. Shinigami quincy fullbringer insan hollow. hepsi var bu arkadaşımızda. Potansiyel kral adayı veya kral olmasa bile o özellikleri taşıyan bir karakter. İki tane aynı özellikte karakter olunca birini ne yapacağı diğeri tarafından kestirilemiyor bunu öğrendik.

İkinci bir durum şöyle olabilir. Aslında ichigo düşündüğüm kadar sıra dışı bir varlık değildir. İchigo İnoue ye dedi ya işin savunma kısmı sende panpa. Belki de denklemi bozacak kişi inoue olacak. Ulqiorra vs ichigodaki gibi ölüyü diriltme durumunun olmayacağını düşünürsek inoue juhanın güçlerini pasifize etme konusunda yardımcı bir karakter olacaktır diye düşünebiliriz. Sonuçta tanrının(juha) alanına müdahale edecek bir kişi. 5 savaş potansiyelinden biri olmasa bile aizenin bu kadar üzerine düşmesinden son savaşta kendisine rol biçilmesini uygun görmek pek abes kaçmaz diye düşünüyorum.

Bir de tekrarlanan ichigonun karanlıkta doğan çocuk olma muhabbeti var. Bazı sitelerde çeviri konusunda zorluk yaşandığını okumuştum dün gece. Birinde "karanlıkta doğan çocuğum" öbüründe "karanlık çocuğum" olduğu geçiyordu. Bu da sanırım bambaşka bir yorum gerektiren bir durum. Ya asıl iyi Juha ise sorusu kafalarda yer ediyor bu yüzden.

ilk5-6 sayfa zaten çöp .
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Vay be eleman tekrar dirirdi, cok sasirdim.
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Bolumu epey beğendim. Ishidanin dovusu gostermemesi kotu oldu, sonucta kralin guclerine sahip biriyle savasti ama simdi gucler gittiginde ne olacak :/
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Bu neydi şimdi?
Gel de sovme arkadas..
Uryu zaten haşat olmus..Bunun dovusunu gostermeyecen de ne zaman gösterecen..
İchigo nun arkasında dura dura da İnoe durdu ya..En cok buna canım sıkıldı.
Bak beni dedi dersiniz İchigo vs Ulquora daki sahne nin aynısı olcak.

Gerard da bu gisişle gene Zaraki nin elinden öpecek..Buzvelet pert oldu zaten ıkına ıkına son anda acmıstı bankaisini. Byakuya tek basına ne kadar idare etcek görecez..
Kullanıcı avatarı
Ankerah_Sam
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One piece,Bleach,Fairy Tail,Toriko,Slam Dunk,Kuroko No Basuke,Beelzebub,Veritas,The Breaker,Vegabond,Deaht Note,Gantz,Sun Ken Rock,Historys Strongest Dıscıple Kenichi,Rurouni Kenshin,Tower of God
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Dragon Ball,One Piece,Fairy Tail,Kuroko No Basuke,Slam Dunk

Benim tek dikkatimi çeken bölümde juwa nın rüyasında ichigo nun gücünü eski güç olarak betimlemesi çünkü kendisine saldırırken kılıcı eski shikai hali olarak görüyor buda ichigonun güçlerinin ne kadar geliştiğini henüz bilmediği ve süpriz bişeyler çıkacağı sinyali verdi
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bu aralar mangakalar 1 sayfaya milyon tane kare sıkıştırmaya çalıştığı için şimdi Bleach okumak iyi geldi. Konuyu net bir şekilde anlayabiliyorum en azından.
Kullanıcı avatarı
manga-r-
Favori Manga: Bleach, Naruto, Shingeki no Kyojin,
Favori Anime: Bleach, Himura Kenshin, Shingeki no Kyojin, Fullmetal Alchemist

Farkeden var mı bilmiyorum ama Juha'nın gördüğü rüyada ya da kendi deyimiyle gördüğü kabusta içigonun eski zanpaktousu görünüyordu. Bu da Juha'nın, İçigo'nun hem eski gücünü hem de şu andaki gelişimini bilmediğini gösteriyor.
Kafka okumaz, yazar canım !
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

manga-r- yazdı:Farkeden var mı bilmiyorum ama Juha'nın gördüğü rüyada ya da kendi deyimiyle gördüğü kabusta içigonun eski zanpaktousu görünüyordu. Bu da Juha'nın, İçigo'nun hem eski gücünü hem de şu andaki gelişimini bilmediğini gösteriyor.

Bunu soylemek için cok erken. Hem olay geleceği görme gucu değil de gercekten ruya ya da kabus sanırım.
Cunku gordugu kabusta İchigo nun eski halini görmesi gibi kendisinin de eski halini görüyordu.

Belki bir ihtimal muhtemel geleceklerden birisini görmüştür.Kendisi Ruh kralını hupletip evrilmeden onceki halini görmüş olabilir.
Yani eger ruh kralını hupletmeseydi bu gordugu gelecek gercek olabilirdi gibisinden.. Bilmem anlatabildim mi?
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön