Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 666 Tartışma / 667 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
urinate
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Noblesse
Favori Anime: One Piece, Naruto, Bleach, Beelzebub

En son urinate tarafından 17 Mar 2016 20:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
TÜRKCE KLAVYEM OLAYDI, IYIYDI.

[thumbnail]http://30.media.tumblr.com/tumblr_llgmn ... o1_500.gif[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
flashstepdance
Favori Anime: op

Resmen titriyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

Olmemis ne kadar sasirtici. Bolumde tam Bleach havasi vardi, guzel bolumdu. Bu Kenpachi neredeydi ben unuttum.
Simmons
Favori Manga: Naruto,Bleach,Shingeki no kyojin,The breaker,Berserk,Veritas,Tog, Gamer, Sun Ken Rock, Akame Ga Kıll
Favori Anime: Naruto,BleachShingeki no kyojin,Code geass,Death Noter, Sword art online,Rainbow- Nisha Rokubou no Shichinin(ilk 14 bölümü),

Amk urahara da yalan oldu. Bosa bankai açiyorlar. Adam akıllı özellikleride yok bankailerinin.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Aahahaha aq illa uzatacaklar..Urahara da yalan oldu.Ama Nell ve Zaraki nin sahne alısı hatrına fazla laf etmeyecem bu sayıya..Gerci bişi solemek de yuzsuzluk olur aslında..O kadar demiştim bu Askin kalbsiz de yasar diye :D
tuzruhu
Favori Manga: Berserk, one piece, toriko, bleach
Favori Anime: Ghost in the Shell, Hellsing, Berserk, Shingeki no Kyojin, Onizuka

Adam ölümsüz çıktı rıza baba.....
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Yapma Kubo yapma ya :(
Geçen bölümün yankıları neredeee, şimdiki bölüm nerede.
Yine başladık geldiğimiz noktaya. Zaraki'nin girişi bile etkilemedi beni.
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Dediğim gibi, adam resmen dükkanı kapatıp gitmek istiyor. Bankai açmayanları iki bölümde aradan çıkarıp bitiriyor seriyi. Ben böyle saçma şey görmedim, bankaileri de anca 1 - 2 ay önce düşünmediyse ne olayım.

Naruto ve Bleach in bu hallere düşmesi, sonlarının bu olması insanı One Piece için umutsuzlaştırıyor.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Ya ben herşeyi geçtim.Daha 0. takım mangada hiçbir şey yapmadı.Yalandan yenildiler güya.Ichibei öldü geri geldi.Hala ne yapıyorlar belli değil.Juha ruh kralı olduğunda hepsi ona hizmet edecek diye bir teori dolanıyor ama bakalım.
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Askin ölmedi değil sadece can çekişiyor. Urahara ise bankaisiyle kendisini iyileştirmesine rağmen Askin'den arta kalan giftball onu bayağı bir etkiliyor. Dikkat edin giftballın etkisini o an bankaisiyle geçirmeye ve tedavi etmeye çalışıyor ve buna rağmen bayağı bir zarar görüyor. Resimler size hitap etmiyor ama manga çıkarsa göreceksiniz ki hepinizin dibi düşecek bence. Nel ise dışarıdan girip muhtemelen alıp elemanları çıkacak.

hızlı edit: İçeride 4 reiatsu var diyor. Acaba 4. kim
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön