Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 665 Tartışma / 666 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

KayahanD yazdı:
brezee yazdı:Askin in ölmediğine artık daha cok inanmaya basladım. Milletin kafası kopuyor, govdelerinde koca delikler acılıyor, ortadan 2ye ayrılıyorlar gene de bir numara yapıp geri donuyorlar..Askin da bu tur bişiyle karsımıza cıkacaktır.Kaldı ki sahip oldugu yetenekle boyle bir sey gostermesse işte o zaman sacmalıgın daniskası olur. Sniper ci elemanın kafası kopmustu. sniperci bunu yaparsa bir overdozcu napar kestirmek zor.Hem quincylerin kukla yeteneği(adı aklıma gelmedi şimdi) buna imkan saglar buyuk ihtimal.
Bir de Urahara dedi ya benim bankaimin yeteneği dokundugu bir seyi yeniden yapılandırabilmesidir. Bunun ustunde durmak lazım.Yapılandırma derken sadece eski haline geri dondurmeyi(rejenerasyon) mi dusunucez yoksa bu yetenek daha farklı da işleyebilir mi? Bence gidişat Mayuri vs Pernida daki gibi bir hale donucek. Bole bir sey olacaksa Askin in bir kolu coktan Urahara nın bankaisi nin hukmu altına girdi.
Yav ne yiyip ne içiyorsunuz anlamıyorum. Sadece resimlere bakıp hızlıca geçsen bile Kubo koskoca bir sayfaya Benihime' nin bir atağını sığdırmış. Sadece böyleyle vs. diyorsun da al işte sana saldırı. Yırtıp atıyordu adamı. Saldırı menzili olması ve muhtemelen bunun çok kısa olması kötü.
Once uslubunu duzelt.Sonra da ne demek istediğini daha anlasılır bir sekilde acıkla.Ne demek istiyorsun neyi eleştiriyorsun belli değil.
karınca_h
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Kalp kanı vücuda pompalar. Kan hücreye oksijen ve enerji taşır ve hücreden artıkları toplar. Eğer askin bu ihtiyacın dozunuda ayarlayabiliyorsa yaşaması için kalbe ihtiyacı olmaz. En azından uzun bir süre olmaz. Bu teorimden yola çıkarak vs. Henüz bitmedi diyorum. Tabi bu bilgiler tamaman mangakaya bakıyor. İsterse öldürebilirde.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Grimmjow beklentimin çok altında kaldı. Bide salınmış haliyle gelmiş kalbi sökmeye.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön