Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 662 Tartışma / 663 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Joarder
Favori Manga: Bleach , Naruto , Onepiece , High School Dxd , Freezing , D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach , Naruto , Tsubasa , Dragon Ballz , Death Note , Hellsing , Full Metal Alchemist , High School Dxd , D.Gray-Man , Avatar : The Last Airbender , Yu-Gi-Oh , Freezing

http://readms.com/r/bleach/662/3224/1

Dat Ass..Hentai oldu gitti seri :evil: :evil: :evil:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
UlquiorraSchifferUs
Favori Manga: Bleach , Naruto , One Piece , Nanatsu no Taizai , Magi , One Punch Man
Favori Anime: Bleach , Naruto Shippuuden , Zankyou no Terror , One Punch Man , Nanatsu No Taizai

5 Savaş Silahı (Potansiyeli) belli oldu.
İchigo - Gizli Potansiyeli yüzünden.
Kenpachi - Savaşma Yeteneği yüzünden.
Aizen - Reiatsusu yüzünden.
İchibei - Bilgeliği(Bilgisi) yüzünden ve
Urahara - Bilinmezliği(Ne yapacağı belli olmuyor) yüzünden.
Bleach akıyor abi.Yoruichi de dönüştü.Ama bence yine de yenemez kolay lokma değil Askin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Kedi kız yapmasına gerek yoktu Yoruichi ablamızı her şekilde okuyor/izliyorduk zaten
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

fapfapfap
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Fairy tail mi okuyoruz beyler hayırdır.Bleach var diye geldik buraya ?

Edit : Kubo bu pozu yıllar önce kullanmış 17. cilt kapağında.Bildiğin kopyala yapıştır yapıp üzerinde oynamış adam :laugh: :laugh:

Resim
Kullanıcı avatarı
hinamori
Favori Manga: naruto,bleach,fma,
Favori Anime: naruto,death note,cowboy bebop,bleach,,fma,
İletişim:

bleach akıyor yav yıllar olmuş siteye girmeyeli özledim çok özledim <3
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

Ula iyi güldüm bu bölüm arkadaşın dediği gibi bencede ecchilik vardı bölümde bana sıkıntı değil :D okurken çok zevk aldım çok hoş bi bölümdü özellikle urahara çok komikti tepkileri falan çok özlemişim adamı neyse tatlı bir geçiş bölümüydü bence tahmin edildiği gibi urahara desteğe geldi 5 savaş potansiyeli açıklandı düzgünce.Dikkatimi çeken tamamotonun olmamasıydı acaba öldü diye mi savaş potansiyeli olarak kabul edilmiyor?
Kullanıcı avatarı
Byakugan
Favori Manga: Onepunch-man, Tokyo Ghoul:re
Favori Anime: One Piece, Gintama

Levi<3 yazdı:Ula iyi güldüm bu bölüm arkadaşın dediği gibi bencede ecchilik vardı bölümde bana sıkıntı değil :D okurken çok zevk aldım çok hoş bi bölümdü özellikle urahara çok komikti tepkileri falan çok özlemişim adamı neyse tatlı bir geçiş bölümüydü bence tahmin edildiği gibi urahara desteğe geldi 5 savaş potansiyeli açıklandı düzgünce.Dikkatimi çeken tamamotonun olmamasıydı acaba öldü diye mi savaş potansiyeli olarak kabul edilmiyor?
jb bir bölümde "Kolunu bir insana düzelttirmeyi gururuna yediremediğin için seni tehdit olarak görmüyorum" demişti sanırsam
Resim
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

Tam fanservice sayı. Urahara nın potansiyellerden çıkması ve diğerlerinin de tam açıklanması dışında bir şey yok.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Kubo'nun bütün sayıyı mükemmel çizip en güzel olması gereken yeri kötü çizmesine ne demeli. ?
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön