Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 661 Tartışma / 662 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

örsan yazdı:Uzun zaman sonra yazınca eski günlerim aklıma geldi, teorilerle beyni zorlardık:)
Bu Sado'nun karşına çıkan kumdan sıfatlar 0. takımdaki dokumacı ablamızın ninja vari askerlerini andırdı bana. Acaba diyorum; 0. takım tam olarak yenilmemiş lakin yenilmiş süsü vererek alttan alttan farklı bi planı yürütüyor olabilir mi? Hani ichigo ve juha'yı teke tek kapıştırma planı kurmuş olabilirler gibi geliyor bana. Çok fazla dayanağım var mı? şimdilik 2 tane. 1- kumdan adamların benzerliği 2- 0. takımın nerdeyse direnmeden yenilmeleri, güçlerini dövüşlerini bile göremedik doğru düzgün. Ama kafa yormak lazım tabi..
Ne kafa yoruyon ya.. 0. takım dediğin sey de neymiş.
Aq orda aslanlar gibi Sado ile Ganju var. 0.takımda neymiş..carpılcan şimdi..Töbe töbe...
tuzruhu
Favori Manga: Berserk, one piece, toriko, bleach
Favori Anime: Ghost in the Shell, Hellsing, Berserk, Shingeki no Kyojin, Onizuka

Kafa yorma faslı biteli ohhooooooo :P
Kullanıcı avatarı
belerefon
Favori Manga: bleach,naruto,death note
Favori Anime: bleach, death note, hellsing, black lagon, claymore

http://readms.com/r/bleach/662/3224/1 that ass B) baya güzel bölümdü :D spoilerde yourichiyi öle görünce zampaktoyu sonunda gördük zannetmiştim ama iş gene uraharanın piçliğine geldi :laugh:
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön