Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 658 Tartışma / 659 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Quincy kıyafetimi giriyordu o ... :/
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Tecavuzcu gigi hitsugayayi zombi yaptiktan sonra gorduk quincy kiyafetiyle. Arada ne oldugunu bilmiyoruz ancak quincy saflarinda oldugundan quincy kiyafetiyle gosterildi kubo tarafindan. Simdi yukari cikarken elbise degisme firsati bulmamistir.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Dayak yedikten sonra Bleach'te şöyle giriş yapan karakterlere bitiyorum arkadaş. :lol:
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Valla hollow maskelerini görünce mutlu oldum.
Resim
tuzruhu
Favori Manga: Berserk, one piece, toriko, bleach
Favori Anime: Ghost in the Shell, Hellsing, Berserk, Shingeki no Kyojin, Onizuka

Ne varsa hollow'da var arkadaş. Koskoca şinigamilerin ellerine verdiler.
Kullanıcı avatarı
bebeto
Favori Anime: bleach

Bence haftaya Zaraki gelecek. Hitsugaya'ya "siktir git la veled, her seferinde hep geri dönüşlerinde sürekli dayak yiyip eline veriyorlar. Geride kal bu vsyi ben hallederim" diyecek ve Miracle'a tek atacak.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Valla bence de Miracle yi anca Zaraki paklar.Yanlız Zaraki için bile tek basına cok zor gozukuyor..Lilielden gördüğümüz kadarıyla bu elemanların en az 1er tane daha cepte joker yetenekleri var. Hitsugaya yı hiç gormemiş gibi yapıcam.Fazla bir sey beklemiyorum.Ama orda Rukia nın falan da olması lazım.2 buz tipi zampakto fusion yapıp ulti cekerlerse belki işler değişir. Byakuya yı hiç anlamıs değilim.
Vaizardların cıkması hoş oldu ama saldırıları sinek ısırıgından ileri gitmiyor. Dikkat dagıtıcılıktan baska işe yaramayacaklar gibi.

Askin etrafın aq. Yoroichi nin yapabileceği fazla bir sey yok.Yeteneği de acıklandıgı için yardıma birisinin geleceği nerdeyse kesin.Kim olur bilmem.Tek atcak biri olsa iyi olur. Askin in yeteneği uzun soluklu vs ler için ideal.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Nefret ediyorum gotu kalkik karakterlerden, niye bu seri gotu kalkik karakterlerle dolu?

Askin reyiz simdiye kadar begendigim uc quincyden biri. Diger ikisi Cang Du ve Ishida Ryuuken. Umarim harcanmaz.
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

brezee yazdı:Valla bence de Miracle yi anca Zaraki paklar.Yanlız Zaraki için bile tek basına cok zor gozukuyor..Lilielden gördüğümüz kadarıyla bu elemanların en az 1er tane daha cepte joker yetenekleri var. Hitsugaya yı hiç gormemiş gibi yapıcam.Fazla bir sey beklemiyorum.Ama orda Rukia nın falan da olması lazım.2 buz tipi zampakto fusion yapıp ulti cekerlerse belki işler değişir. Byakuya yı hiç anlamıs değilim.
Vaizardların cıkması hoş oldu ama saldırıları sinek ısırıgından ileri gitmiyor. Dikkat dagıtıcılıktan baska işe yaramayacaklar gibi.

Askin etrafın aq. Yoroichi nin yapabileceği fazla bir sey yok.Yeteneği de acıklandıgı için yardıma birisinin geleceği nerdeyse kesin.Kim olur bilmem.Tek atcak biri olsa iyi olur. Askin in yeteneği uzun soluklu vs ler için ideal.

Yoruichi ve/veya Kisuke Bankai patlatabilirler bence Askin için. Kisuke' nin bankaisinin eğitim için olmadığını biliyorduk. Safi yıkım yaratıyor olabilir.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Millennium Wizard yazdı:Sanırım Askin ile Yoruichi ve kardeşi anca başa çıkabilecek.Elit quincyler cidden teke tekte indirilemiyor. Kardeşinin gücü de Yoruichi kadar olmasa da ona yakın ve kaptan gücü olduğu ortada.Klan lideri boş değil yani.

Askin bildiğin bağışıklık sistemine sahip şu anda.Hemde inanılmaz bir bağışıklık.Ölümcül dozu aşağı çekip rakibi nasıl öldürüyorsa tam tersini kendine yapıp bağışıklık kazanıyor.Boşuna ölmüyorum demiyormuş yani.Elitlere bir türlü ölmediğim için alındım diyordu.

Buna aynı Aizen'in düşündüğü gibi reiatsuyu fiziksel güce çeviren birşeyler lazım.Aizen fgt ichigoyu öyle sanıyordu ilk gördüğünde.Yoksa reiatsu ile bu adamla başa çıkmak zor görünüyor.

Gerçi tekme tokat denilince Yoruichi üstün ama dayak yiyerek de yenileceğe pek benzemiyor.Farklı birşeyler bekliyorum Pernida'nın ölümü gibi.

Beklediğim gibi Askin'in yaptığı bağışıklık çıktı. :)
Artık Yoruichi bankai yada farklı bir numara yapmadıkça kazanamayacak gibi gözüküyor.Numaraların ucu açık tabii ki ölümcül bir kidou da olabilir.İlk ve son kez göreceği birşeyler işte. :) Kardeşi dövüşemeyecek hale geldiyse de dışarıdan yardım bekliyorum.Çünkü şu ana kadar elitlerle tamamen teke tek diyebileceğimiz bir mücadele olmadı.

Vaizard tayfasının da maskelerini kullanmasıyla bu sayı kesinlikle emin olduğum başka bir mevzu daha var.Daha önceden de belirttiğim bir konuydu.Niye Hirako maske kullanmıyor dendiğinde cevap veriyordum.Bu sayıda maske kullananlara bakarsanız hiçbiri gotei 13 takımı içerisinde değil resmi olarak.Aynı tarafta yer almalarına rağmen kaptan ve yardımcıları değiller.13 takıma katılan vizardlara maske yasağı getirilmiş olmalı.Katı kurallar hala geçerli.O yüzden diğerleri kullanmıyor bana göre.

Hitsugaya'nın geri savaşa dahil olmasını hemen beklemiyordum ama popüler karakter işte illa ki hikayeye sokuluyor.Mayuri onu kurtarırken zombilikten tam anlamıyla kurtaramamış olabilir.Sadece kontrolünü bozup özgür kılmış olabilir.O kıyafetler bunun için olabilir.Hitsugaya şu an ölmeden zombi yapılmış olduğu için daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkabilir fiziksel açıdan.Byakuya hakkındaki yorumlara gelecek olursak onun yenildiğini düşünmüyorum.Çünkü önceki sayıda yere serilen shinigamiler arasında göremedim.Göstermedi mangaka.Olaya dahil olacaktır bence tekrardan.

Gerard'ın yenilmesi hakkında da bazı fikirlerim var.Pernida da olduğu gibi kendi gücü ona karşı kullanılabilir.
Çok güçlenir ve dövüşte yenilmesi imkansız bir hal alır dövüşün ilerleyen kesiminde.Dövüşteki bazı hamlelerle bu netleşir.Öyle bir hal alır ki yenilmesi mucize olur. :)
Ve bu mucizeyi kendi elleriyle,kendi güçleriyle gerçekleştirir.Böyle bir yenilgi alabilir.
Çünkü hatırlarsanız Gremmy Zaraki ile dövüşürken bir ara yenildiğini hayal ettiği için az daha yenilecekti.Kendi ölümünü hayal etmişti ve bunu gerçek kılmak üzereydi.Zaraki'nin laflarıyla kendine geldi yoksa daha dövüşün yarısında gidiciydi.Böyle iki ucu keskin bıçak tarzı güçlerin dezavantajları da oluyor.
Resim
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön