Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 655 Tartışma / 656 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Sevdikçe küçülüyordur da şimdi bu. :D
"Savaşma seviş" mantığı devreye girerse yandık. Çok acayip sayılar bizi bekliyor. :D
Bölüm fena değildi. Ama dolu dolu da değildi. Şu Kubo bir olaya odaklanıyor ya sayılarında ona sinir oluyorum. Kardeşim sen bir zamanda geçen olayları anlatıyorsun. Bunlar Mucize ile dövüşürken İchigo'lar ne yapıyor, Kyouraku napıyor, İsane napıyor,Kira napıyor,Matsumoto napıyor? bize göstersene. Bölüm istediği kadar güzel olsun, dolu dolu olmadıktan sonra çokta önemsemiyorum açıkcası. Eski bölümlerde her karede başka bir şey gösterirdi. Ama şimdi uzatma çabalarından gına geldi.
Bölüm fena değildi. Ama iyi olmasını beklerdim.
Kullanıcı avatarı
cehennet
Favori Manga: bleach, Shigurui
Favori Anime: death note, bleach, basilisk, hellsing, helsing ova series, naruto shipuuden, elfen lied, full metal alchemist, shigurui...

bana göre Hirako önemli bir rakip olabilir. Miracle yediği dayağın tüm gücünü absorbe edip devleşip güçleniyor. hatırlarsanız Quincy ler ilk çıktıklarında bankaileri çaldılar. Fakat ichigonun hollow gücü barındırması sebebi ile çalınamamıştı diye hatırlıyorum. ben quincylerin hollow güçlerine zayıf olduklarını biliyorum. hollow güçleri onlarda bir nevi zehir etkisi yaratıyor. Şayet Hirako bu Dev cüsseli beyinsizle karşılaşırsa Hirako dan alacağı darbeler bence ona zarar verebilir tabi hollow maskesini göreceğiz demektir bu. benim anladığım Miracle için tek önemli olan şey boyut yani büyüklük. ama artık doğru dürüst olsun artık vs ler. nerde arancar serisindeki vs ler nerde bunlar.
Resim[
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

brezee yazdı:Tek umudum Askin artık...
Ben bu Thor tipli elemandan da fazla bişi beklemiyorum.Muhtemelen fulbiringerlerin oldugu arcda ozelliği guc olan biri vardı.Dev gibi bir sey olmustu.Zaraki geldi tek attı.Onun gibi birsey olacak.Bakarsınız tek atan da gene Zaraki olur.

Bleach yeminle artık sıkmaya basladı.Bir an once final versede kurtulsam moduna girdim.Sonu yaklasan her buyuk seride bole oluyor aq.Naruto nun da final arcı rezaletti.
Cok değil daha bir iki bölüm önce yazdıgım mesaj..Nokta atısı aq.
Hele bir de bizimkiler ugrasır ugrasır bi halt yapamazlar arkasından Zaraki gelir Bankai diyip tek atarsa hiç sasırmayacam bastan söliyim.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Zaraki yaralı beyler Zaraki deyip durmayın.Tüpe kapatıp yolladılar.Her adamla Zaraki dövüşecekse işimiz var o zaman.Byakuya Shinji ve Renji ne işe yarıyorlar.3 vs 1 gayet iyi gider bu dövüşe.Miracle'ı bu üçü halleder bir şekilde
Kullanıcı avatarı
Realpislick
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

Bence bu adamın rakibi shinji olacak adam arc başladığindan beri ezikleniyo ve daha bankaisini göremedik kısacası shinji bankai açar baba :)
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

Hasar alınca büyüyen iyileştirince küçülür mantığıyla Hinamori alacak diyorlar :)
savaz

kenpachı gelse dahı hemen kullanmaz bankaı sını kı o bankaıye ıhtıyac duymadıgını dusunuyor son anlarında kullanır bızde banka ı goruruz :D
Kullanıcı avatarı
A.C.
Favori Manga: Assassination Classroom, Bleach, Death Note, Hellsing, Noblesse, Shingeki No Kyojin
Favori Anime: Death Note, Full Metal Alchemist

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba Kyouraku teorimin yatmasıyla birlikte yaşadığım hayal kırıklığı nedeniyle bir süre forumu takip edemedim. Ancak sayıyı okuduktan sonra millet ne yazmış diye bakasım geldi. Öncelikle mangapanda göndermesini bilmiyordum çünkü zaten mangapandanın streamden arakladığının farkındaydım. Dediğiniz gibi mangaları taratıp onlara gönderen eleman tutuklanınca mangastreamden araklamaya başladılar. Ama yaptıkları gönderme gerçekten çok akıllıca üstelik bu gönderme kendi sitelerinde değil bizzat gönderme yaptıkları adamların sitesinde boy gösteriyor :D İkinci olarak Alexiel'e teşekkür ediyorum yazısının 2. kısmında tamamen hislerime tercüman olmuş.

Sayı ile ilgili değerlendirmeme gelecek olursak Byakuya'nun yaptığı saldırılar cidden gerekli şeylerdi. Adamın karşı saldırı yapmasına izin vermek saçmalığın daniskası olurdu ve beklendiği gibi buna hiç izin vermedi. Son sayfada darbe alanlardan biri hirako shinji (çünkü taş blokların üzerindeki kişinin üzerinde haori var oysaki byakuya haorinin üstüne bir pelerin daha giyiyor) bu yüzden ondan çok bişey beklemeyin. Muhtemelen hinamori de pert olmuştur. Son karede Byakuya'yı görmediğimiz için ona bişey olmadığını düşünüyorum. Ama gerarda karşı etkili bir saldırı yapmasını da beklemiyorum çünkü elinin altındakileri ortaya çıkardı ve bankaiye rağmen gerarda bişey yapamadığı ortada. Peki o zaman bu vs'yi kim nihayete erdirecek? Cevap bana kalırsa Urahara. Hiç kimse dememiş ama ben söyleyeyim. Gerardla ilk karşılaştıklarında yanlarında Urahara vardı şimdi nerede peki? Tek başına Ywach'ı avlamaya mı gitti sizce? Hiç sanmıyorum. Kubo'nun salak kurgusu gereği sırasının gelmesini bekliyor. Bir bankai görmemiz muhtemel. Eğer Urahara'dan bankai görürsek bunun güç değil kidou temelli olacağını düşünüyorum. Çünkü güç temelli bir bankaisi olsaydı bununla sadoyu eğitmeyi seçerdi ama bunun yerine sadoyu eğitmek için abaraiden yardım istedi çünkü kendisininkinin aksine abarainin bankaisi güç temelliydi.

Bir ekleme yapmak istiyorum. Normalde Urahara elit sternritterlere karşı bankai açacak deseler inanmazdım. Ancak kyouraku gibi yüksek beklentilerimiz olan bir adam lille barroya karşı bankai açıp üstüne bir de yenemeyince insan Kubo'nun iyicene saçmaladığını düşünmeye başlıyor. Bu kadar saçmalayan bir insan gerard valkyrie gibi bir mal için Urahara'ya rahatlıkla bankai açtırır. Sanırım Ywach ve Haschwalt ile olan savaşta özel savaş güçlerinin(zaraki, ichigo, aizen(?) ve diğerleri) bankailerini göreceğiz. Şu anki gidişat onu gösteriyor.
Bleach teoriler:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

ken-chan yazdı:Zaraki yaralı beyler Zaraki deyip durmayın.Tüpe kapatıp yolladılar.Her adamla Zaraki dövüşecekse işimiz var o zaman.Byakuya Shinji ve Renji ne işe yarıyorlar.3 vs 1 gayet iyi gider bu dövüşe.Miracle'ı bu üçü halleder bir şekilde
Yani bi zahmet bu 3ü alabilsin mk. Ne bohuma yarıyo bu adamlar
Abarai
Favori Manga: bleach
Favori Anime: bleach

Şu renji,superstarı yendiğinden beri dövüşler beni hiç sarmamaya başladı. Hele sarayda olan dövüşlerde son vuruşları teğmenlerin yapması tamamen saçmalık olmuş.Ama animesi piyasaya tekrar çıktığında bu dövüşler eminim ki çok farklı olucak.Zamanında aizen vs ichigo yu mangada okurken baya sövmüştüm ama animede ağzım açık izlemiştim.
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön