Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 655 Tartışma / 656 Öngörü

Bleach Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

ken-chan yazdı:MangaPanda direk çalıyor herhalde.Ben ayrı çeviri ekibi var sanıyordum ?
Normalde kendileri yapıp sadece Stream daha önce yaparsa oradan alıyorlardı ama bu tutuklanma olayları falan olmuş ya, belki de Pandanın adamı iptal olmuştur. O yüzden artık hep Streamden alıyor olabilirler.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Mühim olan işlevi temalı bölümler bizi bekliyor arkadaşlar..
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Bolumde ise yaramasa da byakuyanin "sabaha birakmayalim simdi sikelim" tribi bir, streamin pandaya giydirmesi iki.

3-5 bolumdur guzel giden sayilara laf saydirirdiniz simdi pata kute girisilen bolumlere guzel diyorsunuz. Saldiri yedikce buyuyen(belki guclenen) bir rakip var. E sonu ne olacak vur vur vur adamin bi sınırı vardır. O sinira gelince gelismeyi kaldiramaz icten ice geberir. Zarakinin yendigi beyinli eleman gibi.
► Spoiler Göster
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

Oooooo Shingeki no kyojin alırım bi dal ...

En azından hayvana dönüştürmedi Kubo deve dönüştürdü ben bu elemendan umutluydum tam Zaraki'ye uygun bir rakip gibi gördüm tarz olarak hatta Kubo tam shinjileron grupla kapışacakken araya Zaraki'yi bekliyordum olmadı belki ilerde olur.Kaç quincy kaldı zaten M,D başka yok galiba elitlerden uryuu,Hasltwaltch bunlarda final fihgtte sanırım dikkatimi çeken arrancar arcındaki 5 elit espada yenildi daha sonra Aizen,Tousen,Gin üç kişi Juha,Halswaltch ve uryuu yine 3 kişi Gin Aizen'i öldürmek için ona katıldı Uryu'da Juha'ya katıldı sanki Uryuu ihanet edecekmiş gibi geliyor ve sonu Gin gibi olacak ondan sonra bunu gören İchigo'ya bi power up sonra shinigamilerin desteği falan ve Juha'nın düşüşü....
Resmen senaryo yazdım neyse.
Kullanıcı avatarı
Joarder
Favori Manga: Bleach , Naruto , Onepiece , High School Dxd , Freezing , D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach , Naruto , Tsubasa , Dragon Ballz , Death Note , Hellsing , Full Metal Alchemist , High School Dxd , D.Gray-Man , Avatar : The Last Airbender , Yu-Gi-Oh , Freezing

Bir sonrakı bölüm Kenpachi gelir ve Byakuya'ya bi haltı beceremiyorsun deyip sahneye girer.Sonra da lime lime ederler Miracle'ı.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Yhwach
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Lille barro bosuna sasirmiyodu zero squad tek atinca miraclela. En guclu quincy sanirim miracle
Buckbeard yazdı:
eğer Gaylar dünyada çoğunluğu ele geçirirse. olabilecek senaryolar:
1- Barzolar artık bizi de zükecek. 1 ay hapis yatar sonra yine devam.
2- normal evlilik oranı düşmeye başlar. yeni nesil için önemli olan çocuk sayıları düşer. yaşlanan eşcinsellere bakacak genç nufus azaldığı için yaşam git gide zorlaşacak.
3- bu gaylar hayvanlara da kayıyordur.
4- aids ve saire gibi hastalıklar cahil gaylar yüzünden çoğalacak.
bence eşcinsellik tamamen yok edilmeli.
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

Yaw şu Miracle resmen Zaraki için yapılmış gücünü duysa bide delirir heyecandan harbi Zaraki için Bleach tarihindeki en uygun rakip bile olabilir.Zaten quincylerden bi bu bide Halswaltch kalanı itici askin de karakteti güzel ama gücü bi garip.Bleach bu bölümle kendini okutmaya başladı uzun süre sonra...
Kullanıcı avatarı
Devil May Cry
Favori Manga: Bleach,Sun-Ken Rock,Kaichou Wa Maid-Sama
Favori Anime: Bleach,Durarara,Hyouka,Basilisk,Zankyou no Terror

ben zarakiden ziyade komamurayı düşünüyorum zaten yeni hali çok karizmatik olmuştu bir kez daha görmek iserim
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Devil May Cry yazdı:ben zarakiden ziyade komamurayı düşünüyorum zaten yeni hali çok karizmatik olmuştu bir kez daha görmek iserim
O gücü sürekli kullanamıyor.Bir seferlik.Hikayede yeri yok artık bitti o iş çıkmaz Komamura'dan.Bekçi köpeği olarak hayatına devam edicek bir süre
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu quincyler hayatlari boyunca normal hollow harici bir canliyla savastilar mi?
Kilitli

“Bleach Manga” sayfasına dön