Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Size Göre 2015 Kış Sezonunun En İyi Animesi Hangisi?

Bana göre 2015 yılı kış sezonunun en iyi anime serisi...

Aldnoah.Zero 2
0
Oy yok
Ansatsu Kyoushitsu (TV)
1
8%
Death Parade
2
17%
Durarara!!x2 Shou
2
17%
JoJo no Kimyou na Bouken: Stardust Crusaders - Egypt-hen
3
25%
Junketsu no Maria
0
Oy yok
Kamisama Hajimemashita
0
Oy yok
Kantai Collection: KanColle
0
Oy yok
Kuroko no Basket 3. Sezon
2
17%
Tokyo Ghoul √A
2
17%

Toplam oy: 12
Kullanıcı avatarı
Nostalgia
Favori Manga: Naruto,Shingeki no Kyojin
Favori Anime: Naruto,Shingeki no Kyojin,Bleach,Toriko,Death Note,Zetman

Resim

Size Göre 2015 Kış Sezonunun En İyi Animesi Hangisi?

2015 kış sezonuyla başlayacağımız ve onu takiben ilkbahar,yaz ve sonbahar sezonlarıyla devam edecek bu ankette yer alan 10 animeden en iyi bulduğunuzu seçerek hangisinin en iyi olduğuna karar verin.Düşüncelerinizi ve seçimlerinizi bekliyorum değerli mangaturk üyeleri.. :)

Kaynak: AnimeFantastica
Resim
GÜÇLÜ OLUN Kİ, SİZ HAYATA DEĞİL, YAŞAM SİZE TUTUNSUN..
KayahanD
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Gintama, Fairy Tail, Shinsekai Yori

Aralarından en iyiyi seçebilmek için hepsini izlemek gerek bence. Aldnoah Zero 2. sezonu izledim ben aralarından bir tek. Fena değildi ama 1 numara diyemem. Death Parade için fena değil diyorlar. Diğer animeler içinde aşağı yukarı yorumlar aynı. Ben oy kullanmadım. Oy kullanan arkadaşlar da neye göre oy kullanıyorlar bir açıklarlarsa tekrar katılırım :)
Kullanıcı avatarı
Nostalgia
Favori Manga: Naruto,Shingeki no Kyojin
Favori Anime: Naruto,Shingeki no Kyojin,Bleach,Toriko,Death Note,Zetman

KayahanD yazdı:Aralarından en iyiyi seçebilmek için hepsini izlemek gerek bence. Aldnoah Zero 2. sezonu izledim ben aralarından bir tek. Fena değildi ama 1 numara diyemem. Death Parade için fena değil diyorlar. Diğer animeler içinde aşağı yukarı yorumlar aynı. Ben oy kullanmadım. Oy kullanan arkadaşlar da neye göre oy kullanıyorlar bir açıklarlarsa tekrar katılırım :)
Düşünceni belirttiğin için teşekkürler bu anket belki yeni anime izlemek isteyenlere ışık tutar :)
Resim
GÜÇLÜ OLUN Kİ, SİZ HAYATA DEĞİL, YAŞAM SİZE TUTUNSUN..
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Death Parade gayet başarılı bir seriydi. Seri ilgili detaylara Buradan ulaşabilirsiniz.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Jojo Egypt :ragecomic16.png:
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

JoJo diyorum. :evil:

Diğerleri içinse:
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=5_KwV-MAMQ8[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Ansatsu Kyojutse, Junketsu Maria ve Tokyo Ghoul u izledim.
Tokyo Ghoul diğerlerine bakarak daha iyi.Junketsu Maria yı 3.bölümden sonra takibi bıraktım. Ansatsu Kyojutse de fena sayılaz.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Konu yanlış yerde açılmış, anime & manga ile alakalı bir kısma taşınırsa daha iyi olur bence.
Resim

“Danışma - Listeleme Anketleri” sayfasına dön