Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En İyi Dedektif?

Sizce En İyi Dedektif Kim?

Batman
7
32%
Sharlock Holmes
8
36%
John Constantine
0
Oy yok
The Spirit
0
Oy yok
Rorschach
3
14%
Question
3
14%
Tim Drake
0
Oy yok
Diğer(Belirtiniz)
1
5%

Toplam oy: 22
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Dostlar önce sorgulayıcı, haber peşinde koşan muhabir ya da koleksiyonist ile detektif i bir ayıralım...Öbür türlü Louis Lane de listede olmalı..

Question parçaları bir araya getirme uzmanı ok...Ama o parçaları alma, sorgulama, geniş çaplı düşünmei gerekirse bilimselverilerde de uzman olması, adli tıptan, kimyaya,suçlu patolojisinden sosyolojiye kadar hepsinde master derecesinde uzman Bruce... Question tabiri caiz ise bir collector ya da journalist hem de en iyisinden ama Batman bir sorgulama detektifi bir yargıç ?!

http://www.comicvine.com/forums/battles ... ly-628634/
En son JiraiyaFlash tarafından 07 Nis 2014 23:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bende bu batman götünü bi sevemedim. Çok kayrılmış piç gibi geliyor bana beyler.
supermanciyim ben.
Supermanin her şeyi batman'dan 50 kat daha iyi hatta milyon kat daha iyi ama gel gör ki çizerlere göre hep batman hazırlık yapıyor.
Ulan bi kerede superman tutsun ayı dünyaya fırlatsın gothama koysun cocugu yani.
superman ben olsam dünyaya tek atarım la.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Bende bu batman götünü bi sevemedim. Çok kayrılmış piç gibi geliyor bana beyler.
supermanciyim ben.
Supermanin her şeyi batman'dan 50 kat daha iyi hatta milyon kat daha iyi ama gel gör ki çizerlere göre hep batman hazırlık yapıyor.
Ulan bi kerede superman tutsun ayı dünyaya fırlatsın gothama koysun cocugu yani.
superman ben olsam dünyaya tek atarım la.
Sayın Admin sana Black Adam adlı karakteri öneririm ya da Sinestro'yu tam senin kafadalar çok da güçlüler aynı dediğin tiptenler çok seversin.. ikisinin de tanıtımı olacak zaten hatta biri tanıtıldı sanırım
Resim
galeme
Favori Anime: .

@Diabolus
Güldüm panpa, belli ki çok içerlenmişsin. Batman'in yaratılışından kaynaklı bir şey adam tam bir cinyıs, yapacak bir şey yok. Bi de superman tam bir beyefendi olduğu için kimseyi incitmek istemiyor garibim.

Bu arada ağır Batman fanı olduğumu söylemişimdir heralde B)
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

galeme ocak dışısısın yavru kurt.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
galeme
Favori Anime: .

Amına koyayım ben o batmanin ya götüne geçirmiş bi tane tulum, didiktifim diye dolaşıyo ortalıkta.
ccc superman ccc
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Hiçbiri bir Sherlock Holmes değil beyler, dağılın.
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Diğerlerini pek bilmiyotum ama Bruce reyiz fena. B)
Kullanıcı avatarı
Ghost-61
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Naruto/Shippuuden, One Piece, Gintama, Bleach, DragonBall/Z, Darken Then Black,

engweng yazdı:Bence Batman diğerleri ile aynı klasmanda değil.Çünkü Batman elindeki teknolojiyi iyi kullanıyor ve geniş bir imkanı var.Ancak Question böyle bir teknolojiye sahip değil ve Bruce gibi zengin değil.Questionun imkanları daha kısıtlı fakat Batmanle aynı derecede diye düşünüyorum.
Teknoloji kullanıyor diyorsun yani ;)
Gizli İçerik
Bu forum gizli içeriği görebilmeniz için üyelik gerektiriyor.

Kimlikte mi teknoloji sayesin de gizleniyor?
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sharlock Holmes

“Danışma - Listeleme Anketleri” sayfasına dön