Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Avatar: The Last Airbender - Tanıtım

nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Süper bir seridir, bittiğinde fena bi boşluğa düşmüş gibi hissetmiştim kendimi (zaten animelere bunu bitirdikten sonraki hissettiğim boşluk yüzünden başlamıştım). İlk sezon hikaye başlangıcı falan iyi, ikinci sezon hazırlık safhaları falan orta, üçüncü sezon da dananın kuyruğu kopuyor harika bir sezondu.

Karakterlere gelirsek, baş karakter Aang iyi-eğlenceli çocuktur.Katara'dan fazlasıyla nefret ederim ama Sokka adamdır. Bir de İroh amca vardır ki kendisi reyizdir, efsanedir.

Tanıtım için de eline sağlık güzel olmuş, ne zamandır da birisi yapar diye bekliyordum zaten :lol: Ayrıca devamı niteliğinde çizgi-roman serileri de var. Savaş sonrasını falan anlatıyor, onlarda eklenebilirdi.
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Büyük hayranlarından biriyim,hatta Türkiye'de ki en büyük fan sitesinde oldukça aktif bir üyeyim,yakın zamana kadar da yöneticilik yaptım.
Son 30 yılın en iyi çizgi dizisi benim gözümde. Herşeyiyle, Aang'in komik hareketleri, Sokka'nın şapşallıkları, Katara'nın bir anne gibi hep
endişeli tavrı, Toph'un vurdumduymazlığı (ki benim favorimdir.),bunların dışında sadece suyun ve havanın hareket ettirilip,sağa sola toprak ve ateş fırlatmaktan ibaret olmayan,dövüş sanatları,kıyafetleri,mistik öğeleri,özellikle ilginç hayvanları :) ,keşişleri,kabileleri vs. ile tam bir kültür denizi diyebileceğim bir dizidir.Burada tanıtımını görmeyi beklemezdim doğrusu.Hazırlayanın eline sağlık.

Not:Bazı hatalar var alıntı olduğu için olsa gerek.Bazılarını belirtmişler zaten.
Ozai,Zuko'nun gerçek babasıdır.Onu da düzeltirsen sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Anime sayılır mı bilmiyorum ama izlediğim ilk anime budur. Last Airbender'in mistik kurgusu çok hoşuma gitmiştir hep. Iroh amca, zuko, azula, toph favorilerim. Toplam 3kitap/sezon olarak ilerlese de ana hikaye ile kopukluk yaşamaması güzel. Ateş Ulusunun emperyalist savaşı ve Avatar'ın bunu durdurma hikayesi izleyiciye çok iyi aktarıldı. Ba Sing Se'nin Pekin tasviri olarak gösterilmesi ve yıkılmayan en büyük insan şehri olması bu şehri görene kadar seyircide merak uyandırıyor. ve Tabii Zuko'nun dönüşümü, annesine olan özlemi bu yan hikayeyi oldukça özel kılmıştır.

* Mobil versiyonda 'beğen' butonu yok, daha sonra beğenicemde bu konuyu. Gördüm sevindim bu kaliteli yapıma emek harcanmasına.

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Devamı olan The Legend of Korra'ya tur bindirir.
Güzel tanıtım emeğine sağlık.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Çizgi Dizi, Dizi,Oyun ve Film Tanıtım ve İncelemeleri” sayfasına dön