Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Smallville - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

[thumbnail]http://i.hizliresim.com/Q16vby.jpg[/thumbnail]

Smallville

Türleri: Macera, Aksiyon, Fantezi, Bilim kurgu, Gerilim

Yaratan: Jerry Siegel, Joe Shuster

Yönetmen: Alfred Gough, Miles Millar

Sezon Sayısı: 10

Bölüm Sayısı: 218

Mekân: British Columbia, Canada

Yayın Tarihi: 16 Ekim 2001 – 13 Mayıs 2011

Smallville, 2001 yılında çekimine başlanan, Superman'in gençliğini konu alan Amerikan dizisi. Yapımcılığını Alfred Gough ve Miles Millar yapmaktadır. Dizinin çekimleri Kanada'da yapılmaktadır.

Superman'ın gençliğini ve güçlerini keşfetmesini konu alan Amerika Kanada ortak yapımı dizi.

Dizi 13.05.2011 tarihinde 'Finale' isimli bölümüyle final yapıp ekranlara veda etmiştir.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Tenkaichi
Favori Manga: Veritas,Zippy Ziggy,Bleach.
Favori Anime: Darker Than Black,Kuroko No Basket,Bleach,One Piece,One Outs.

Green Arrow ve Booster Gold gibi isimleri duyunca ilgimi çekti.Uzun şeyleri izleyecek vaktim pek yok ancak değerse izlerim.İzlenesi bir şey mi?
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tenkaichi yazdı:Green Arrow ve Booster Gold gibi isimleri duyunca ilgimi çekti.Uzun şeyleri izleyecek vaktim pek yok ancak değerse izlerim.İzlenesi bir şey mi?
İdare eder yani 10 sene yüksek raytingler ile devam etmiş proje, çöp değil sonuçta..Ancak ilk sezonlar fazla teenager temasında gidiyor..Sonra açılıyor..
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Son 2 sezonunu güncelden takip etmiştim ve gerçekten izlenebilecek güzel bir seri. Superman olmanın bu dünyada nasıl bir his olduğunu anlamanıza yardımcı olabilecek bir seri benim gözümde. Özellikle uçmaktan korkmasının altında yatan felsefeye bayılmıştım :) Bu arada film tamamen yönetmenlerin işkembei kübrasından sıkma olduğundan çizgi romanlarla çelişen çok fazla yer bulacaksınız o yüzden sadece zevke izlemenizi tavsiye ederim :)
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace

“Çizgi Dizi, Dizi,Oyun ve Film Tanıtım ve İncelemeleri” sayfasına dön