Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Injustice: Gods Among Us

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

► Spoiler Göster
@equando
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

► Spoiler Göster
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
galeme

Harika bitti, özellikle son 10 sayı baya etkileyiciydi. Okumayan varsa kaçırmasın gençler. Superman'in bu hali gerçekten çok itici. Özellikle "Superman değil mi assın kessin" tayfası kesin okusun. Ama benim sevdiğim Superman bu değil. Ben, mahallede bisikleti kırılan çocuğa bile yardım eden Superman'i seviyorum.
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Seri cidden sağlam ve güzel serilerden süpermeni hiç sevmezdim nefret ettim kendisinden. İkinci yılın 5. Bölümüne kadar çevirmişler, sağolsunlar. Dr. Fate gibi diğer kişileride aksiyona dahil olması ayrıca en son superman ile koruyuculardan birinin konuşması çok iyidir. Güç yozlaşır bunu supermande net görüyoruz.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Az önce çevrildiği kadarıyla Yıl 2'yi okudum.Çok güzel gidiyor.En az Yıl 1 kadar iyi.Okumanızı tavsiye ediyorum.
Kullanıcı avatarı
Akihisa
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Hunter x Hunter 2011 - Kuroko no Basuke - Death Note - Danshi Koukousei no Nichijou

► Spoiler Göster
Mr. Crocodile
Resim
[hr]
Kovaladığımız hayaller ve bizi kovalayan gerçekler her zaman paralel; asla kesişmiyorlar.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Ulan Constantine çok iyi giriş yaptı da karşısı çok güçlü be :(
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Çok güzel ilerliyordu ki Spectre'nin davranışları ile biraz tuaflaştı. Bakalım neler olacak..
Jimmy McNulty yazdı:Ulan Constantine çok iyi giriş yaptı da karşısı çok güçlü be :(
► Spoiler Göster
Resim
galeme

Z.K yazdı:Çok güzel ilerliyordu ki Spectre'nin davranışları ile biraz tuaflaştı. Bakalım neler olacak..
Jimmy McNulty yazdı:Ulan Constantine çok iyi giriş yaptı da karşısı çok güçlü be :(
► Spoiler Göster
3.yılı biraz okumuştum. Seri yine gümbür gümbür devam ediyor. Gerçi son dört beş sayıyı okumaya fırsatım olmadı henüz. Spectre için de şunu diyebilirim.
► Spoiler Göster

Yazarken bile heyecanlandım. :D

“Seri Tanıtımları ve İncelemeleri” sayfasına dön