Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Cyclops

Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Abartmayın o kadar güçlü bir karakter değil.Normal Thor normal Cyclops'a tek atar.Phoenix güçleri ona ait değil.
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

http://static.comicvine.com/uploads/ori ... yclops.jpg
Epey spoiler verilmiş bari tam olsun, Cyk vs Thor + Red Hulk + Hulk
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Elodin yazdı:http://static.comicvine.com/uploads/ori ... yclops.jpg
Vay anasını satim ulan hani bu thor galaksiyi tutup kafalarına atıyordu. Kardaşım çizgi romanlar mangalar çok garip şeyler yahu.

Yani ben bi kitap okurum, o kitap yazara göre değişmez çünkü tek bi kişi yazmıştır dinamikleri gücü, güçsüzlüğü bellidir. Fakat eyle şeyler yazıyorlar ki, insanın diyecek bir şeyi kalmıyor.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Diabolus Ipsum Amans yazdı:
Vay anasını satim ulan hani bu thor galaksiyi tutup kafalarına atıyordu. Kardaşım çizgi romanlar mangalar çok garip şeyler yahu.

Yani ben bi kitap okurum, o kitap yazara göre değişmez çünkü tek bi kişi yazmıştır dinamikleri gücü, güçsüzlüğü bellidir. Fakat eyle şeyler yazıyorlar ki, insanın diyecek bir şeyi kalmıyor.
Hacı orada durum farklı Cyclops'un içinde bütün evrendeki ölüm ve yeniden doğuşu simgeleyen phoenix force var.Kozmik güç çizgi romanlardaki en büyük güçtür phoenix force ise sonsuz bir kozmik güç kaynağı.Thor'un yenilmesi normal.Phoenix force olmadan Thor tek atar Cyclops'a.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Diabolus Ipsum Amans yazdı:

Hocam aslında o kadar karışık değil mesela bir Cyclops vs Thor konusu söz konusu olsa asla Cyclops demeyiz çünkü aksi belirtilmedikçe standartları alıyoruz demektir.. O güç Cyclops'un değil phoneix gücünün gücü...
Mesela Superman vs bilmemkim dediğimizde yine standartlar ile konuşuyoruz. Yoksa her karşılaşmanın en güçlüsünü alacak olsak rakip bulamayız keza Thor'da King Thor gücüne geçince Phoneix Cyclops'u bile yener(bilir). Bu sebeple biraz yazarlar, biraz seriler arası mücadele birazda fanlar bu işi sulandırıyorlar B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Thor bunu alıp beyle yerden yere vursa, senin yaşamınında ölümününde mına koyarım dese içimin yağları erise.

Benim karakter magneto reyis onu tanıtın yahu.
Aslinda olabilir. Magneto da reisdir hem Cyle'in kacisinda yardim etmistir. Severim reisi.
Erdem de kabul ederse yine onla ortak bir seyler yapabiliriz.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Lycille yazdı:
Diabolus Ipsum Amans yazdı:Thor bunu alıp beyle yerden yere vursa, senin yaşamınında ölümününde mına koyarım dese içimin yağları erise.

Benim karakter magneto reyis onu tanıtın yahu.
Aslinda olabilir. Magneto da reisdir hem Cyle'in kacisinda yardim etmistir. Severim reisi.
Erdem de kabul ederse yine onla ortak bir seyler yapabiliriz.
Neden olmasın Magneto reyiz iyidir. :lol: Onu Cyke kadar bilmiyorum ama öğreniriz. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

X-Men'in ikinci filminde adını unuttuğum o bıçaklı hatundan iki saniyede ayar yemesi ile gözümde yerin dibine batmış karakterdir kendileri.
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Phoenix force = bir bireyi ele geçiren güç. Bu güç kimi ele geçirirse kendi gücü yanında Phoenix force gücünüde elde etmiş oluyor. Bu gücün ele geçirdiği kimse, en güçlü ilk 20 marvel karakteri arasına yerleşir ( bu sayı 10 bile olabilir bknz. bir çok forumlarda Phoenix force'un ele geçirdiği Jean Grey marvel evreninin en güçlü 5. kişisi olarak sayılıyor.)
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Light of God yazdı:X-Men'in ikinci filminde adını unuttuğum o bıçaklı hatundan iki saniyede ayar yemesi ile gözümde yerin dibine batmış karakterdir kendileri.
Filmleri pek kale alma öyle yapacak olursak Thor Captain Amerikadan az hallice bişi, ya da aynı dediğin kızdan(Lady Deathstrike idi sanırım) Wolverine'de ayar yedi aşırı doz adamantium çakmasa kombatta bayağı da eline alıyordu :)
Sen filmlere çok takma dostum B)
Resim

“Karakter ve Takım Tanıtımları” sayfasına dön