Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Janissary(Yeniçeri)

Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Gerçek adı:Selma Tolon
Yayıncı:Dc Comic

Orgins:
Amerika'da Stanford Üniversitesinde tıp eğitimini tamamlayan Selma, ülkesi Türkiye'ye dönerek Kızılay'da doktor olarak hizmet eder. Türkiye'de 1999 yılında gerçekleşen bir deprem sonucu afet bölgesine yardım için gittiğinde Kanuni'nin Etrigan adlı iblis tarafından yenilmesinden sonra Merlin tarafından saklanan sihirli eşyaları bulur ve bu şekilde güçlerine kavuşur.
Yeniçeri, Anka Kazım isimli generalin bu Etrigan isimli iblisle iş birliği yapması sonucu Amerikan Adalet Ligi kahramanlarıyla, onu durdurmaya çalışır. Kazanılan zafer sonrasında ise yapılan bu lige katılma teklifini nazikçe red ederek, ülkesinde hizmet etmek istediği söyler.

[thumbnail]http://www.kahramanlarsinemada.com/wp-c ... lon_01.jpg[/thumbnail]

Güçleri:
Acemi olsa da Merlin'in kitabındaki büyüleri kullanan bir büyücüdür.İnsan üstü kuvvet,uçabilme gibi yetenekleri vardır.Sultan Süleyman'ın sihirli palasına sahiptir.

Not:Bütün yazılabilecekler bu kadar binlerce dc hikayesinde yalnızca 9 sayıda gözükmüş.Birinde başrol olmuş.

Hikayeyi okumak isteyenler.Buradan.
galeme
Favori Anime: .

Avrupa birliğine bizi almazlar, adalet birliğine biz girmeyiz. Nasıl bir milletiz anlamadım. Neyse şaka bi tarafa böyle bir karakter yaratılması ilginç. Şu tek atımlığı da indirdim ama henüz okumadım.
Kullanıcı avatarı
engweng
Favori Manga: Naruto,Bleach,One Piece,The Breaker-NW,Beelzebub,HxH,Sun-ken Rock,Slam Dunk,Gantz
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Kuroko no Basuke,Naruto,One Piece,Bakuman,Bleach,Beelzebub,Cowboy Bebop,GTO,Sakamichi no Apollon,HxH,Slam Dunk,Mirai Nikki,Hajime no İppo

Kim yaratmış ve neden yaratmış merak ettim. İlginç bir karaktere benziyor yaratılma yönünden. Kostümü de Türk Bayraklı bir garip. Türk olduğunu belli etmek için herhalde.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Aquaman asılmıştı bizim kıza e tabi memleketin 3 tarafı denizlerle çevrili olunca :D :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Rorschach
Favori Anime: Death Note

Biraz okumuştum, ilginç bir karakter. Yanılmıyorsam, Batman esprisi onun hikayesinde geçiyordu.
Resim
The world will look up and shout "Save us." And I'll whisper "No."
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Birisi sevabına çevirsinde okuyalım
Resim

Boobs are heavier than a man's life

“Karakter ve Takım Tanıtımları” sayfasına dön