Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Pokemon Serisi

Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

ugur_tatli yazdı:Pokemon Factsdeki bilgileri Turkceye cevirmis adam ve bir cok sey eklemis videolarina. Cok guzel bence. Bu da bahsettigim yer, guzel bilgiler var.
https://www.youtube.com/channel/UC9KbNb ... qxl3iyE3bg

@ansatsuken
Creepy pasta. :laugh:
http://creepypasta.wikia.com/wiki/Category:Pok%C3%A9Mon
Şu vibrava'nın ejder türü olması gayet doğal çünkü orjinal ismi zaten dragonfly
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

ansatsuken yazdı:Aha buda 4. video ... http://www.youtube.com/watch?v=rFvENLkO ... __EYw73jZA

Videoların youtubedeki yorumlarını okudunuz mu? Videolara sırasında aniden garip resimler çıkıp kayboluyormuş.. Birkaçına bende rastladım aslında. Bir ara 1 saniyenin çok çok kısa bir süresinde eli yüzü kanlı bi Jigglypuff resmi çıktıydı... Anam ne etmeye çalışıo bunlar bize...
Bu videodada öyle bir resim var. Daha yakalayamadım ama. :lol:
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Madem pokemon sırlarından bahsetmeye başladık, bazı kişilerin merak ettiğini düşündüğüm bilgileri paylaşayım B)

GS Topunun İçindeki Pokemon?

Pokemon Türkiye'de ilk yayınlandığında herkes GS topunun içindeki pokemonu çok merak etmişti. İnternette bir sürü asılsız söylentiler çıkmıştı. Fakat bir süre sonra pokemoncular gerçeği öğrendiler. GS topunun içindeki pokemonun adı "Celebi". Celebi aynı zamanda Crystal oyunun da başkahramanı. Celebi pisişik-bitki türü bir pokemon, zamanda yolculuk yapabiliyor ve bazılarınca(!) en güçlü pokemon da o!

James'in Geçmişi

Roket Takımı'nın bir üyesi olan James, yokluk içinde olsa bile geçmişinde çok zengin birisiydi. Anne ve babası çok zengindirler ve James'i bolluk içinde yetiştirirler. Fakat bir gün James'i bir kızla evlendirmek için zorlarlar. Bu kız, Jessie'ye çok benzemektedir(adı Jessibell). James bunu kabul etmez ve bolluk içindeki evini ve en iyi arkadaşı Growlite'i bırakarak evden kaçar. Daha sonra da Roket Takımı'na katılır ve yokluk içinde fakat mutlu bir hayata(!?) sahip olur.

Togepi'nin Gizli Güçleri

Ash Togepi'yi daha yumurtayken bulur ve çatlayana kadar onu saklar. Fakat yumurta çatladıktan sonra Misty'i annesi sanır ve ona Misty bakar. Togepi çok küçüktür ve önceleri onun hiçbir saldırı yeteneğinin olmadığını sanırlar. Fakat Pokemon Ligi'nden sonra Togepi'nin birtakım güçleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Togepi'nin bu saldırısı pokemon oyunlarında "Metronom" saldırısı olarak geçmekte ve bütün saldırıları yapma şansınız bulunmakta. Fakat istediğiniz saldırıyı değil, şansınız olan saldırıyı yapabiliyorsunuz. Kısacası Togepi'nin sahip olduğu bu saldırı gerçekten çok güçlü.

En güçlü?
► Spoiler Göster

Konu Dışı
Kıçımdan ter aktı amk. şunu yazacam diye :(
Alıntıdır
En son ansatsuken tarafından 01 Ağu 2014 17:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Pokemon Sırları 4'te 1:11de çıkan resim. Geçen seferkilerde gülmüştüm ama bu harbiden korkunçtu lan. Bi anlığına ürktüm.

Not:Açmadan önce 2 kere düşünün gençler bi anlığına korktum bende. :lol:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Quincy
Favori Manga: Bleach, Fairy Tail
Favori Anime: Hunter x Hunter

Pokemon Y'si olup benimle takas yapacak arkadaş aranıyor. Heracross istiyorum aggron verebilirim 46 lvl. Y'de aggron yok bildiğiniz gibi.
Edit: 13 ağustostan sonra 2 mega evrimli pokeyi beleşe alıyormuşuz heracrossu ordan alırım ben. Sizde kaçırmayın indirin eventten yararlanın.
"The calendar loses a precious component... The remaining months gather to mourn... The mourners play a melody, while the eleventh moon quietly rises. Uvo... Can you hear? The requiem we're offering to you?"
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Quincy yazdı:Pokemon Y'si olup benimle takas yapacak arkadaş aranıyor. Heracross istiyorum aggron verebilirim 46 lvl. Y'de aggron yok bildiğiniz gibi.
Edit: 13 ağustostan sonra 2 mega evrimli pokeyi beleşe alıyormuşuz heracrossu ordan alırım ben. Sizde kaçırmayın indirin eventten yararlanın.
Frien code'um bu. Oyun nickim Zebra bu arada.
5429 8575 7126

Ekle beni vereyim sana ciftlestirip. Pidgey falan da verebilirsin onemi yok. :D
Edit: National dexi tamamlayali aylar oldu. 718 pokemon. :laugh:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Sonunda Pokemon Plantinum elime gecti, ikini el buldum. :laugh:
► Spoiler Göster
Starter olarak Piplup'i sectim, cok tatli lan. :D
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

3ds ikinci el almaya karar verdim de bozuk çıkmasından korkuyorum.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

ansatsuken yazdı:Madem pokemon sırlarından bahsetmeye başladık, bazı kişilerin merak ettiğini düşündüğüm bilgileri paylaşayım B)

GS Topunun İçindeki Pokemon?

Pokemon Türkiye'de ilk yayınlandığında herkes GS topunun içindeki pokemonu çok merak etmişti. İnternette bir sürü asılsız söylentiler çıkmıştı. Fakat bir süre sonra pokemoncular gerçeği öğrendiler. GS topunun içindeki pokemonun adı "Celebi". Celebi aynı zamanda Crystal oyunun da başkahramanı. Celebi pisişik-bitki türü bir pokemon, zamanda yolculuk yapabiliyor ve bazılarınca(!) en güçlü pokemon da o!

James'in Geçmişi

Roket Takımı'nın bir üyesi olan James, yokluk içinde olsa bile geçmişinde çok zengin birisiydi. Anne ve babası çok zengindirler ve James'i bolluk içinde yetiştirirler. Fakat bir gün James'i bir kızla evlendirmek için zorlarlar. Bu kız, Jessie'ye çok benzemektedir(adı Jessibell). James bunu kabul etmez ve bolluk içindeki evini ve en iyi arkadaşı Growlite'i bırakarak evden kaçar. Daha sonra da Roket Takımı'na katılır ve yokluk içinde fakat mutlu bir hayata(!?) sahip olur.

Togepi'nin Gizli Güçleri

Ash Togepi'yi daha yumurtayken bulur ve çatlayana kadar onu saklar. Fakat yumurta çatladıktan sonra Misty'i annesi sanır ve ona Misty bakar. Togepi çok küçüktür ve önceleri onun hiçbir saldırı yeteneğinin olmadığını sanırlar. Fakat Pokemon Ligi'nden sonra Togepi'nin birtakım güçleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Togepi'nin bu saldırısı pokemon oyunlarında "Metronom" saldırısı olarak geçmekte ve bütün saldırıları yapma şansınız bulunmakta. Fakat istediğiniz saldırıyı değil, şansınız olan saldırıyı yapabiliyorsunuz. Kısacası Togepi'nin sahip olduğu bu saldırı gerçekten çok güçlü.

En güçlü?
► Spoiler Göster

Konu Dışı
Kıçımdan ter aktı amk. şunu yazacam diye :(
Alıntıdır
Resim
Anlattıklarını her ne kadar, biliyor olsam da ; Çaban, emeğin kesinlikle Takdire Şayan.

Edit : Alıntı mı ?? neyse o zaman kim yazdıysa hangi sitede ise o arkadaşa gitsin alkış.

Edit 2 : Kopyala yapıştır yapmadıysan, özürümü ve alkışımı kabul et :D
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

“Pokemon” sayfasına dön