Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Magician - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/Ldob4Z.jpg[/thumbnail]

Magician (마술사)

Yayın Tarihi:
31 Ekim 2007 -

Yazar/Çizer:
Kim Sarae

Tür:
Aksiyon, Macera, Kurgu, Gizem, Romantizm

Bölüm Sayısı:
347+

Durumu:
Devam Ediyor

TANITIM

İremi küçük bir kasabada yaşayan genç bir büyücüdür. Bir gün ünlü büyücü Eldermask'ın yolu bu kasabadan geçer ve İremi'de çocukluk arkadaşı Enzu'yu da yanına alarak Eldermask'a meydan okur. Ama olaylar hiç beklenmedik bir şekilde gelişir. İremi, Enzu ve kötü şöhretli, ölümsüz büyücü Eldermask bilinmeyene doğru bir yolculuğa çıkarlar. Enzu babasının intikamını almak istemektedir, Eldermask ise ölümsüzlükle ilgili el yazmalarını araştırmaktadır, İremi ise tek başıma kalacağı korkusuyla peşlerine takılmıştır. Acaba bu tehlikelerle dolu yolculuklarında amaçlarına ulaşabilecekler mi? Enzu babasının intikamını alabilecek mi? Veya Eldermask'ın ölümsüzlüğünün arkasındaki sırrı öğrenebilecek miyiz?
"Tanıtım Kısmı Alıntıdır" Resim
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace

“Webtoon Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön