Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ultimate Legend: Kang Hae Hyo - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/9vpLX8.jpg[/thumbnail]

Ultimate Legend: Kang Hae Hyo
(최강전설 강해효)

Yayın Tarihi:
10 Temmuz 2013 -

Yazar/Çizer:
Choi Byung Yeol

Tür:
Aksiyon, Komedi, Drama, Romantizm, Dövüş Sanatları, Okul Hayatı, Shounen

Bölüm Sayısı:
51+

Durumu:
Devam Ediyor

TANITIM

Kore’de öğrenci yaşlarında ki suç oranları gittikçe artmaktaydı. Bütün okullarda gangster tipi gezen bir çok sorunlu öğrenciler vardı. Ve bu öğrenciler kendi okullarını hegomanyası altına almıştı. Bu öğrenci kitlesi bütün Kore’nin huzurunu bozuyordu. Ve çözüm olarak hiç alışılagelmedik bir sistem önerildi. Bütün sorunlu öğrencileri izole edilmiş bir okulda toplamak ve o öğrencilerin hepsini hayata geri kazandırmak. Peki kendi okulunda bile bu sorunlu öğrencilerin evcil hayvanı haline gelen Kang Hae Hyo o okula götürülürse ne yapabilecek?
Resim
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Takip ettiğim eğlenceli bir seri. Martial Arts olayıda fena değil, tek kötü yanı çizimler biraz dandik.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

İlgi çekici geldi bana, bir göz atayım, tanıtım için Teşekkür
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Tanıtım ilginç geldi başlayım dedim, 11 bölüm okudum şu an. Çok beğendim,akıcı ve konusu da çok güzel. Aslında ilk bölümü okuyunca klişe gibi geldi ama sonra işler değişti :laugh: Gece güncele gelirim büyük ihtimal ;)
► Spoiler Göster
Tanıtım için teşekkürler, eline sağlık :)
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Başlarda güzel , hoş seriydi ama hep aynı konu tekerrür ediyor. Sıkıyor bir yerden sonra.

“Webtoon Anime-Manga Tanıtım ve Tartışma” sayfasına dön