Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kishimoto İyi Bir Manga-ka mı ?

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Masashi kishimoto iyibi mangakamı

hayatta gördüğüm en mal mangaka (YANİ HAYIR)
52
32%
iyi Bi mangaka
110
68%

Toplam oy: 162
Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

landonxxx yazdı:İyidir ancak birde şu göster verme durumlarını yapmasa daha iyi olacak:).
Kishimoto'yu daha iyi özetleyemezdin herhalde... Tebrikler.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Eyvallah dostum:).İşin cıvkını çıkaran unsur bu zaten ama herif bu sayede işi götürüyor:D.
Resim
Kullanıcı avatarı
owlcityugur
Favori Manga: Naruto,One Piece,Beelzebub
Favori Anime: Naruto,One Piece

Kishimoto iyi bir manga-ka.Ama aynı zamanda en çok küfür yiyen manga-ka.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

İi bi manga-ka heralde her hafta milleti ters yatırıp düzden yanıltıyormuş...
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

''hayatta gördüğüm en mal mangaka (YANİ HAYIR)'' diyenlerin çoğu haftaya ne çıkacak diye tırnaklarını yiyorlar.
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

kubo'dan hallice ama oda'nın yarranı yesin.
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Başlığı bi daha oku istersen. Hangi mangaka daha iyi dememiş. Şimdi bide fanlıkla suçlanan ben olurum :woohoo: Tamam la demedim bişey.
Resim
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.

Quasar yazdı:Başlığı bi daha oku istersen. Hangi mangaka daha iyi dememiş. Şimdi bide fanlıkla suçlanan ben olurum :woohoo: Tamam la demedim bişey.
Fanlık yapmadımki arkadaşım.bu manga-ka'lar büyük 3 seri diye tabir ettiğimiz onepiece,naruto ve bleach'in manga-ka'ları.Burda vurgulamak istediğim bu 3'ü arasına girmişse iyidir.Ama trollüğünden ödün vermiyerek yanlış anladın demek istediğimi herhalde...
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Yapma arkadaşım ya. 3 büyük mangayı kıstas kabul etsek niye böyle bi başlık açılsın. İsterse en büyük mangaka olarak geçsin insanlar yinede kötü bulabilir. Biz nerden bilelim senin Bleach'i iyi kabul ettiğini? Açıkça Oda'nın fanlığını yapmışın.
Resim
Kullanıcı avatarı
reshado

Quasar yazdı:Yapma arkadaşım ya. 3 büyük mangayı kıstas kabul etsek niye böyle bi başlık açılsın. İsterse en büyük mangaka olarak geçsin insanlar yinede kötü bulabilir. Biz nerden bilelim senin Bleach'i iyi kabul ettiğini? Açıkça Oda'nın fanlığını yapmışın.
güzel kardeşim ben bu 3 adamı biliyorum manga-ka olarak bu adamlarda dünyada en çok bilinen serilerin manga-ka'ları.şahsi görüşüm yerine genel bilgiye dayanarak bir yorum yazdım.hem o değilde oda fanı olsam ne olacak olmasam ne olcak'ki değilim sen niye bu kadar celalleniyosun be insan evladı objektif olmadığımı sandığın için'mi, yoksa bu adamlar sana serilerinden kazandığı paradan paymı veriyolar nedir derdin yani :S ...
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön