Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Güçlü Sannin

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

En Güçlü Sannin

Orochimaru
41
63%
Jiraya
19
29%
Tsunade
2
3%
Berabere
3
5%

Toplam oy: 65
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

hanzoibuse yazdı:
byakusharinnegan yazdı:Ben en tepeye tsunadeyi koyuyorum. Madaraya karşı kullandığı modda iken ölmüyor. Bir insanı tek vuruşta öldürebilir ama orochimaru elbette tek yemez o da ölmüyor kolay kolay. Tsunade Gainin 8 kapı açmış halini yakalar diyenler var o yüzden orochimaruya vuramaz diyen çıkmaz sanırım.
jiraiyayı açıklamaya pek gerek yoktur. Ölümsüz adamı öldürecek bir tekniğini görmedim. Sage mod'a giremez. Dev kurbağa ile zaman kazanamaz diye düşünüyorum. Normal insan bile dev kurbağayı geçipte jiraiyayı sage mod'a sokmayacaksa dev yılan çağırabilen bir adamı dev kurbağa ile oyalayamaz.
Ölmese ne olur ki? Orchimaru ölmeyeni bile öldürür :D Orochimaruyu geçelim Jiraya da bence Tsunade'yi yener. Jiraya ve Orochimaru arasında kaldım Sage mod açabilirse Jiraya o zaman iş zor. Ama Orochimaru'da edo tensei var. O çok iyi. Tsunade'yi ankete ekleme nedenim başka forumlarda Tsunade'nin aşırı güçlü en güçlü sannin en güçlü kage falan denmesi.
Dalga geçtiğimi fark edememişsin dostum. forumda "oroc. vs jiraiya" konusu varken aralarına birde tsunadeyi sokup yeni anket açıyorsanız tsunade de en güçlü olabilir demektir bu. Bu yüzden tsunade dedim.
Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Orochimaru Jiraiya'dan güçlüdür çünkü Jiraiya ölü Oroc ise yaşıyor hüloğğğğğğğğğğğ tarzı yorumlar okudum.
Bir insanın kafayı yasaklı tekniklerle bozması onu ne zamandan beri güçü yapıyor biri çıkıp açıklasın bana.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

valheru21 yazdı:Orochimaru Jiraiya'dan güçlüdür çünkü Jiraiya ölü Oroc ise yaşıyor hüloğğğğğğğğğğğ tarzı yorumlar okudum.
Bir insanın kafayı yasaklı tekniklerle bozması onu ne zamandan beri güçü yapıyor biri çıkıp açıklasın bana.
Yasaklı teknikler onu güçlü yapıyor diyeni görmedim ben. Jiraaya- Tsunade- Orochimaru 3 lüsünde ben en güçlü Orochimaruyu görüyorum. Bunu da o kadar vs de hala ölmeyip ortalıkta dolanmasına bağlıyorum. Şu an savaşın kaderini değişiren adamdır kendisi 4 hokageyi çağırarak. Ayrıca diğer 5 kageyi de kurtardı Tsunadeyi kurtararak. Jiraayayı da severim ama ne yazıkki Orochimaru seviyesinde olduğunu düşünmüyorum. Sage Modu kral adamın ama nedense Oroc daha güçlü geliyor bana. Her neyse kişisel fikir.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

valheru21 yazdı: Bir insanın kafayı yasaklı tekniklerle bozması onu ne zamandan beri güçü yapıyor biri çıkıp açıklasın bana.
Edo Tensei'yi bulduğundan beri...
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

valheru21 yazdı:Orochimaru Jiraiya'dan güçlüdür çünkü Jiraiya ölü Oroc ise yaşıyor hüloğğğğğğğğğğğ tarzı yorumlar okudum.
Ben Orochi yaşıyor jiraiya öldü gibi bir şey dedim ama karşılaştırma içinde daha erken çünkü ikisininde tüm jutsuları hakkında tam bir bilgimiz yok dedim.Ha bu saatten sonra bilgimiz olur mu onu da bilmiyorum :/

Orochimaru kilit adam jiraiya kral adam diyiyorum bu kadar. :D

Tsunade? :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
hanzoibuse
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Bleach, Naruto

Kimse öyle bir şey demedi ama açıklayayım. Yasaklı tekniklerin çoğu kendisine zarar vermesine karşın rakibe ölümcül zarar verir. Orochimaru'nun yasak teknikleri 'Edo Tensei' gibi çok güçlü. Sage Mod açtıktan sonra Jiraya'ya çok az rakip tanırım bunlardan birisi de Orochimaru'dur. Savunma olsun saldırı olsun çok güçlü ve yeteneklidir.
Resim
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

hanzoibuse yazdı:Kimse öyle bir şey demedi ama açıklayayım. Yasaklı tekniklerin çoğu kendisine zarar vermesine karşın rakibe ölümcül zarar verir. Orochimaru'nun yasak teknikleri 'Edo Tensei' gibi çok güçlü. Sage Mod açtıktan sonra Jiraya'ya çok az rakip tanırım bunlardan birisi de Orochimaru'dur. Savunma olsun saldırı olsun çok güçlü ve yeteneklidir.
İyi güzel ama o saldırı amaçlı kullandığı jutsular Ero-sennin'in karşılayamayacağı türden şeyler değil.Bu yanlış işte,birisi hakkında düşünülürken diğer karakter ihmal ediliyor.
Hoş bir örnek olmayacak ama İtachi Jiraiya ile dövüşmekten çekinirken Orochi'yi kedi yavrusuna çevirmişti hatırlarsan.
Adamın sayamadığımız kadar fazla Back-up jutsusu var,bir sürü implantasyon yapmış vücuduna,ölse bile geri gelecek.

Yani Orochi'nin Jiraiya'yı yenmesi ile değil,Jiraiya'nın Orochi'yi öldüremeyecek olması sıkıntı yaratır.
'Ama kollarını kullanamıyordu.' argümanı hakkında şunu söyleyeceğim,Jiraiya kuchiyose Pain karşısında ellerini kullanmadı.Bunların birbirlerine denk Handikaplar olduklarını kastetmiyorum,sadece Sannin seviyesinin bu tarz şeylerle kolayca başa çıkabileceğini söylüyorum.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Keshan
Favori Manga: Bleach
D-Gray Man
Attack On Titan
Favori Anime: Bleach

Orochimaru. Ölmeyen bir adam maçı kaybetmeyecektir, adamı öldüremiyorlar baba 1. serinin başından beridir bir türlü öldürülemedi. Önce Sarutobi denedi sonra kıyamadı, sonra Sasuke denedi yine bir sik olmadı, en son İtachi denedi yine olmadı yine olmadı. Totsuka kılıcıyla bile mühürlendikten sonra geri gelen adamı Tsunade'nin yeneceğini düşünmüyorum.

@ichibuugin

Sannin seviyesi nedir baba, Sennin'dir o. Önce neyin ne olduğunu tekrar oku. Jiraiya Sennin seviyesinde neler yapabilir adam gibi bilmiyoruz ama sennin seviyesine geçmesi biraz uzun sürüyor. Senin verdiğin örnek çok saçma. İtachi > Orochimaru o yüzden Jiraiya > Orochimaru ? Öyle bir şey yok. Manga okuyorsun senin dediğin gibiyse Sasuke > Naruto o zaman Sasuke > Pain - WTF-.
Resim
Sasuke&sakura
Favori Manga: NARUTO
Favori Anime: NARUTO

Sasuke'nin tek attığı Orochimaru'yu, İtachinin lastik top gibi sektirdiği Orochimaru'yu, İtachi&Kisame ikilisinin kaçtığı Jiraiya ile bir tutmak münafıklıktır. Orochimaru gitsin denekleriyle uğraşsın adamın sage mod eğitimi alacak gücü bile yok. Jiraiya her türlü en güçlüsü.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Keshan yazdı:Orochimaru. Ölmeyen bir adam maçı kaybetmeyecektir, adamı öldüremiyorlar baba 1. serinin başından beridir bir türlü öldürülemedi. Önce Sarutobi denedi sonra kıyamadı, sonra Sasuke denedi yine bir sik olmadı, en son İtachi denedi yine olmadı yine olmadı. Totsuka kılıcıyla bile mühürlendikten sonra geri gelen adamı Tsunade'nin yeneceğini düşünmüyorum.

@ichibuugin

Sannin seviyesi nedir baba, Sennin'dir o. Önce neyin ne olduğunu tekrar oku. Jiraiya Sennin seviyesinde neler yapabilir adam gibi bilmiyoruz ama sennin seviyesine geçmesi biraz uzun sürüyor. Senin verdiğin örnek çok saçma. İtachi > Orochimaru o yüzden Jiraiya > Orochimaru ? Öyle bir şey yok. Manga okuyorsun senin dediğin gibiyse Sasuke > Naruto o zaman Sasuke > Pain - WTF-.
Öncelikle,arkadaşım,sannin seviyesidir o.Ben Trio'yu kastettim.Orochimaru'nun ellerini kullanamamasını örnek gösterenler için Jiraiya'nın ayağıyla Kuchiyose yaptığını söyledim.Sennin dediğin bu tarz durumlarda bile üstün başarı gösterebilir,4kuyruk vs. Orochi,Kuchiyose Pain vs Jiraiya gibi.Önce benim yazdıklarımı doğru bir şekilde okumayı dene istersen,'Hoş bir örnek olmaz ama' diye başladım İtachi örneğine,kaldı ki asla önceki vs.lerden örnek vermekten hoşlanmamışımdır.

Ula arkadaş,illa pata küte saldıracağız değil mi? Alttan almaya çalışınca böyle yapıyorlar işte.

Tartışmaya ortalardan girip cımbızla cevap vermeye çalışmayın.Ben diyeceğimi yukarıda dedim,daha üstüne diyecek lafım yok.
casio on a plastic beach

“Naruto Anketler” sayfasına dön