Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto vs. Sasuke (Spoiler İçerir)

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Tam Kyuubi Çakra Mod Naruto vs EMS Sasuke

Naruto alır.
244
77%
Sasuke alır.
54
17%
Kararsızım.
19
6%

Toplam oy: 317
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Narutoya genjutsu zaten işlemiyor. Ninjutsuları gudoudama yok ediyor. Perfect susannoyu da az kalsın istemeden yok edecekti. Bansho tennin, shinra tensei ve chibakudan kurtulmayı da biliyor. Kaguyanın uzay-zaman jutsusunu bile hissediyorsa sasukeyi de hisseder herhalde. Ayrıca uçuyor.

Sasuke bunların hepsini biliyor. Adam tüm düşmanların, edoların ve rikudounun gitme zamanını beklemeyi akıl ettiği halde Narutoyu arkadan bıçaklamak yerine direk meydan okumayı seçtiyse elinde bizim bilmediğimiz bir kozu vardır.

Sasukenin rinneganı normal rinnegan değil. Tek bakışta 9 bijuuyu sadece rinneganıyla kontrole aldı. Madara bile bijuuları yakalarken rinneganı bile varken böyle bir şey yapamadı. Rikudouyu bile şaşırttı.
Siyah çekirdek şeysini kullanmadan 9 tane chibaku tensei yaptı. Madara son halindeyken bile chibaku yaparken o çekirdeği kullanmıştı.

Sasuke muhtemelen "rinnegana alıştım" derken shunshini kastetmedi.
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

Ben Naruto ve Sasuke savaşının bir şekilde Hamura - Hagoromo olayina benzeyeceğini ( artık nasıl olduysa) ve savaşın bir şekilde ninshuu ya bağlanacağini düşünüyorum.
Ayrica Ashura vs Indra da gordugumuz Ashura nin actigi mod un artik Narutoda da görünmesi şart oldu.
Resim
Kullanıcı avatarı
uzumakilover
Favori Anime: naruto, naruto Shipuuden

Son karşılaşma geldi işte :D Naruto alırdı normalde ama beleş power up aldı gene Sasuke. Naruto'nun Rikudo'dan aldıkları giderken Sasuke'nin sadece elindeki mühür gitti. Hiç adil değil. Kishimoto ne yapıyor ediyor ama Sasuke'ye bir güç vermenin yolunu buluyor.
Kullanıcı avatarı
BakufuuRanbu
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuuden

Manga son dönemece girmişken Naruto vs Sasuke Kishi nereye çekerse oraya gider.Kime kazandırmak istiyorsa bi şekilde hikayeye işler ve bizde burda beğenmezsek ellerimizi yorarız.

Benim görüşüm Jubi Jinc. Madara karşısında show yapan Naruto'nun Sasuke karşısında zorlanmıyacağı.Ama burda Sasuke'yide asla küçümsemiyorum.Rinneganı Madara'nın kinden biraz farklı ve Madara'dan daha farklı kullanacağı kesindir rinneganı.Bunun gibi bir kaç önemli nokta bu vs nin gidişatını belirleyecektir.
Resim

Uchiha's Cursed Fate[/size]
Kullanıcı avatarı
Palaparazula
Favori Anime: Naruto

Sasuke'nin göz güçleri bir süre sonra bitiyor bu arada.
Bunu da şuradan anlıyoruz.

Resim

Sol altta göz güçlerim geri döndü diyor.Demekki birkaç teknik kullandıktan sonra bitiyor.

Peki bu zamana kadar ne kullandı ?

Birkaç ışınlanma , Rinnegan ile oluşturulmuş perfect susano , amaterasu .
Naruto o kadar teknik (9 bijuu etkili rasen shuriken , uçma , Obito'ya çakra verme , limbo Madaralar ile kapışırken yaptığı klonlar ve onlar ile yaptığı rasen shurikenler , Sasuke'yi ana boyuttan getirmeye çalışırken şaşırtma amaçlı yaptığı kombolar vs..)

Naruto'nun bu vsyi alacağını düşünüyorum.
Resim
cakma_madara
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto, avatar

byakusharinnegan yazdı:Narutoya genjutsu zaten işlemiyor. Ninjutsuları gudoudama yok ediyor. Perfect susannoyu da az kalsın istemeden yok edecekti. Bansho tennin, shinra tensei ve chibakudan kurtulmayı da biliyor. Kaguyanın uzay-zaman jutsusunu bile hissediyorsa sasukeyi de hisseder herhalde. Ayrıca uçuyor.

Sasuke bunların hepsini biliyor. Adam tüm düşmanların, edoların ve rikudounun gitme zamanını beklemeyi akıl ettiği halde Narutoyu arkadan bıçaklamak yerine direk meydan okumayı seçtiyse elinde bizim bilmediğimiz bir kozu vardır.

Sasukenin rinneganı normal rinnegan değil. Tek bakışta 9 bijuuyu sadece rinneganıyla kontrole aldı. Madara bile bijuuları yakalarken rinneganı bile varken böyle bir şey yapamadı. Rikudouyu bile şaşırttı.
Siyah çekirdek şeysini kullanmadan 9 tane chibaku tensei yaptı. Madara son halindeyken bile chibaku yaparken o çekirdeği kullanmıştı.

Sasuke muhtemelen "rinnegana alıştım" derken shunshini kastetmedi.

Sasuke shunshin nj kullanmıyor onunki farklı bir kawarimi. Belirli bir mesafeden, herhangi bir nesne ile yer değiştiriyor hızlıca.
Bir de Kabuto'nun sayesinde hızlı hareket edebildiği bir dönem vardı. Yani en azından mangada kawarimi olarak geçiyordu diye hatırlıyorum.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Yalnız insanlar bişeyi atlıyorlar o da Naruto'da artık Kyuubi'nin olmadığı. Madara ve Kaguya karşısında savaştıkları hallerinde Naruto'yu üstün buluyordum ama şimdi durum daha oturaklı. Hatta bu yüzden Sasuke önde dahi olabilir. Hoş, Naruto baş karakter olduğundan kaybetmeyecektir. Tabi hikayenin gidişatına göre Sasuke'nin ölmesi de barışı getirmez diyorum çünkü geçmişte hep tekrarlanmış ve olumsuz sonuçlanmış bi durum bu. TNJ mi denir bilmiyorum ama ben de barışın nasıl getirileceğini bilmiyorum. Zaten getirilebileceğini hiç sanmıyorum çünkü öyle olabilse gerçek dünyaya da uyarlanılabilirdi.
hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Konu Dışı
@Ryuusa Bakurya %50 kyuubi var siyah zetsu yarı kyuubiyi Minatodan çalmıştı ve Obitonun bedenine geri dönmüştü ondan sonra OBİTO Madaraya posta koyup hachibi ve shakuka chakrası almıştı o chakranın hepsini Narutoya verdi Narutonun hayatını kurtardı.Kendisi ölecekti Naruto yaratma gibi bir jutsuyla hayatını kurtardı uyanınca.Dikkatli izle mangayı naruto da yarı kyuubi var kısaca.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
lololo070707
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruo

Palaparazula yazdı:Sasuke'nin göz güçleri bir süre sonra bitiyor bu arada.
Bunu da şuradan anlıyoruz.

Resim

Sol altta göz güçlerim geri döndü diyor.Demekki birkaç teknik kullandıktan sonra bitiyor.

Peki bu zamana kadar ne kullandı ?

Birkaç ışınlanma , Rinnegan ile oluşturulmuş perfect susano , amaterasu .
Naruto o kadar teknik (9 bijuu etkili rasen shuriken , uçma , Obito'ya çakra verme , limbo Madaralar ile kapışırken yaptığı klonlar ve onlar ile yaptığı rasen shurikenler , Sasuke'yi ana boyuttan getirmeye çalışırken şaşırtma amaçlı yaptığı kombolar vs..)

Naruto'nun bu vsyi alacağını düşünüyorum.
PS rinnegan ile oluşturulmuş bi jutsu değil.İndra rearkarnasyonu olduğu için açabiliyor.Ordada göz gücü bitme diye birşey yok sanırım çakrası bitti sonradan toplayınca geri kullanıma hazır oldu.Ve kishimoto zaman kavramını çok iyi ayarlıyamıyor sasuke savaşa geleli 3 gün falan olmuştur herhalde bunlar 1-2 saat içinde olucak şeyler değil.Narutoya alıştık zaten ossursa çakra çıkıyor onda sorun yok :laugh:
Resim

Resim
hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Konu Dışı
@lololo070707 azıcık dikkatli oku şu mangayı yeter artık o göz gücü gitme meselesi sasukenin rinneganının kısa mesafeli bir maddeyle kendi yerini değiştirmek hiçbir el mührü ya da hirashin gibi mühür bırakmadan kısa mesafeli ışınlanmak kötü yönü tekniği kuulandığında yeniden kullanmak için bir süre beklemen lazım shinra tensei gibi dolum süresi var.Susanoo indra reankarnasyonuyla alakalı ama chakran olmadan olmadan yapamazsın chakran olmadan sharingan bile açık tutamassın.Göz gücü dediği mesele bu yani chakra bitmesinden dolayı değil anlayacağın.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Naruto Anketler” sayfasına dön