Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Dojutsu Takımı Vs Ninjutsu Takımı

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kim Kazanır ?

Dojutsu Takımı orta zorlukla kazanır
1
20%
Dojutsu Takımı yüksek zorlukla kazanır
3
60%
Ninjutsu Takımı orta zorlukla kazanır
0
Oy yok
Ninjutsu Takımı yüksek zorlukla kazanır
1
20%
Berabere kalırlar
0
Oy yok
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 5
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Dojutsu Takımı: War Arc Kakashi & Danzo & Neji Hyuuga
► Spoiler Göster
VS

Ninjutsu Takımı: Kakuzu & Mei & Zabuza
► Spoiler Göster

Lokasyon: Hanzo Vs Sannin

Kafa Yapısı: Herkes kendi karakterinde. Öldürme niyeti ile dövüşecekler.

Sınırlamalar: Kotoamatsukami

Bilgi: Kakuzu, Izanagi'yi biliyor, Kakashi'de 5 kalbi biliyor gerisi rasgele

Kim Kazanır ?
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

İlla adam çağıracağız kavga var gibi :D
byakusharinnegan yazdı: 10 Mar 2018 11:10
Portgas D Ace yazdı: 10 Mar 2018 02:07
Anka24 yazdı: 09 Mar 2018 21:47
Tulpar-Byakugan yazdı: 09 Mar 2018 10:00
Outlaw yazdı: 08 Şub 2018 12:29
Sae yazdı: 09 Şub 2018 05:10
redstak yazdı: 10 Mar 2018 12:06

Sitede etiketleme sistemi olmadığından böyle eski usul sizleri çağırayım dedim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Neji ve Kakaşi ilk takıma biraz zeka avantajı katıyor. İkisi de çabuk kavrayan karakterler. Danzo'nun da 10-11 tane şarinagnı var. Bunda da Kakuzu'ya karşı daha büyük avantaja sahip. Ama Kakuzu gibi güçlü değil. Mei'nin asit saldırısından nasıl kurtulabilirler düşündürücü... Sis kullanan iki karakter var ama byakugan ve şaringan olan ekibe karşı çok bir avantaj sağlamaz.

Neji ilk başta Mei'nin çakra noktarına vursa ve jutsu yapmasını engellerse ilk takım kazanır. Kakaşi veya Danzo (Danzonun genjutsu yapabildiğine emin değilim) genjutsu ile ilk takımdan Mei'yi saf dışı bırakırlarsa da ilk takım kazanır. Kakuzu ve Zabuza'nın icabından kolayca gelirler.
Sonuç olarak ben ilk takımı daha avantajlı buluyorum..
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Ben Ninjitsu takımına yakınım. Mei yüzlerce metrelik alanı lav ile kaplayabiliyor. Basacak yer bırakmayabilir karşı takıma. Gerçi bundan kendi takımı da etkilenir orası ayrı.

Danzo kısa bir süreliğine oradaki belki de en güçlü kişi olsa da avantaj Mei'ye kayacaktır. İkinci takım diyorum şu anlık.

Ellerine sağlık çok güzel konu olmuş.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Neji>Zabuza, War Arc Kakashi=Kakuzu, Danzo<=Mei. Gibi ama Danzo'yu Sasuke hallettiğine göre Mei de halledebilir tek sıkıntı Mei Izanagi'den haberli mi değil mi Sharinganı olmadan Izanagi bilgisine sahip olmayan kişi bayağı sürpriz atak yer bana göre. War Arc Kakashi'de bayağı güçlendi güçlü teknikleri daha rahat yapabilir hale geldi tek sınırlama Koto'daysa ve Kakashi PS çekebiliyor olsa yanına neden adam yazasın tek başına shit diff atar Kamui Shiruken+PS ile. O yüzden sadece tek Sharinganlı ve yüksek dayanıklı halini ele alıyorum eşit gibiler ama Kakuzu'da 5 kalp olduğunu bilmesi sayesinde yoksa Kakuzu alırdı büyük ihtimal, büyük ihtimal çünkü Sharingan ile çözebilme ihtimali de var diye düşündüm. Neji de Zabuza'dan üstündür özellikle öldüğü dönemlerde çok fazla güçlenmişti Neji Konoha'nın 3. adamı olabilecekken, gene üzüldüm bak. Zabuza Kakashi vs'sinde Sis, Su Hapishanesi ve Kılıç kullanımı dışında pek bir şeye sahip değildi ki Su Hapishanesini hızlı veya Byakugan tekniği kullanan bir adama karşı etkili kullanabilir mi bilmiyorum.

Ben Neji'nin Naruto başı Zabuza'dan da Kakashi'den de güçlü olduğunu düşünüyorum. Dojutsu takımı yüksek zorlukla kazanır. Mei ayakta çıksa bile Danzo ona hayatının zorluğunu yaşatır. Karşısına değil Neji muhtemelen sadece Rasengan kullanan Konohamaru bile yener.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Valla zor dövüş ayarlamışım.

Uzun Menzil -> Ninjutsu Takımı
Orta ve Kısa Menzil -> Dojutsu Takımı
Elementsel Üstünlük -> Ninjutsu Takımı
Taijutsu -> Dojutsu Takımı
Hax -> Dojutsu Takımı
Kondisyon ve Dayanıklılık -> Ninjutsu Takımı
Hız -> Dojutsu Takımı
Zeka -> Dojutsu Takımı
Tecrübe -> Ninjutsu Takımı
Alan Kontrolü -> Ninjutsu Takımı
Genjutsu -> Dojutsu Takımı

Baya denk olmuş.

Ama , mekan sürekli yağmur yağan bir yer olduğunzan Zabuza ve Mei gibi iki suiton ustası epey üstünlük sağlayabilir. Dojutsu takımı savaşın ilk 10-15 dksında avantajı var bu sürede ninjutsu takımını indiremezse sonradan avantaj açık farkla ninjutsu takımına geçiyor.
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön