Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sanat Severler vs 8 Kuyruk

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Killer Bee vs Sasori & Deidara

Akatsuki ikilisi kazanır
2
20%
Bee kazanır
8
80%
Kararsızım
0
Oy yok

Toplam oy: 10
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Jinchuurikiler akatsukiyle savaşırken bijuularından yardım aldılar ama bee kadar iyi kontrol edebilen yok aralarında. Deidara eğer bijuu dama'dan sağ çıkarsa bile hayranlığından taraf değiştirir.

Kuyruk sayısı güçlerini çok etkiliyor. Kyuubi tam formunda değilken pain'i kovalıyorsa, orochimaru'ya üstün geliyorsa hachibi bu ikiliyi alabilmeli bence.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

JiraiyaFlash yazdı: 28 Şub 2018 08:40
ugur_tatli yazdı: 27 Şub 2018 22:45 @JiraiyaFlash
Gaz bombasi da atabiliyor Sasori, illa yaralamak zorunda degil.
Resim

Bu kadar küçük bir şeye Bee nasıl yakalanacak ? Onu Geçtim Bunun içinden Sakura bile kurtulmuştu :evil:
Nagato'ya iki kez yakalatti kendisini. Ilkinde iskelet Nagato hatta, chakrasini emmesine mudahale olamadi.

Sasori fazla kucumseniyor Chiyo savasi yuzunden ama o kadin Sasori'yi yillarca egitti ve cok iyi taniyor.
Panzehir kismina kadar zaten Sasori savasi kolayca aliyordu ve beklenmedik panzehir ona en guclu kuklasina mal oldu. Adil bir savas degildi.
Hatta son anda bile ailevi nedenlerden acik verdi. Savastigi kisi tanimadigi bir Chiyo olsa cok daha gaddar olabilirdi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

ugur_tatli yazdı: 02 Mar 2018 01:46Nagato'ya iki kez yakalatti kendisini. Ilkinde iskelet Nagato hatta, chakrasini emmesine mudahale olamadi.
Konu gaz bombası idi ve onun ne kadar küçük ve kaçılabilir olduğunu gösterdim canım. Sen bana Nagato diyorsun Uğurcum.

Nagato =/= Sasori dememe gerek var mı ? Bir karakter başka bir karakter tarafından yakalanabiliyor diye her karakter aynısını yapabilir demek olmuyor mantıken.

Onu da geçtim, Bee ve Naruto o dövüşte asılmadılar bile konuşup bilgi alma kafasında idi Kabuto, Nagato'nun zihnini birden bire ele geçirince olaylar hızlı gelişti. Bee'nin Rinnegan hakkında bir bilgisi olmamasına hiç girmiyorum.
ugur_tatli yazdı: 02 Mar 2018 01:46 Sasori fazla kucumseniyor Chiyo savasi yuzunden ama o kadin Sasori'yi yillarca egitti ve cok iyi taniyor.
Panzehir kismina kadar zaten Sasori savasi kolayca aliyordu ve beklenmedik panzehir ona en guclu kuklasina mal oldu. Adil bir savas degildi.
Hatta son anda bile ailevi nedenlerden acik verdi. Savastigi kisi tanimadigi bir Chiyo olsa cok daha gaddar olabilirdi.
Dostum Sasori gibi kage seviyesi, S level bir ninja sırf zehrine antidot buldular diye 2-0 geriye düşüyorsa bu zaten o karakterin çapı çevresi adına bir eksidir. Çünkü bu adam "zehirci" değil "kuklacı" zehir sadece kullandığı bir yöntem.

Sasori'nin o savaşta alttan aldığını gösteren tek bir işaret yok gayet de Chiyo'yu zehirlemişti Sakura kurtardı. Sasori de acıma falan yoktu. Elbettte Chiyo, Sasori'ye karşı çok büyük avantaj bilgi ve tahmin etme açısından ancak Neresinden bakarsan bak kuklacı olmasa ve bu konuda bilgisi olmasa bile Bee, Chiyo ve Sakura ikilisine göre çok çok çok daha bela bir rakip. Sasori en geniş yayılımlı ve en hızlı atağında bile Sakura'ya bir kaç çizik verebildi, gerçek bir yara açamadı.

Bee'nin hızı ve tecrübesi >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Chunnin Sakura dememe gerek yok sanırım.

Bir de Sasori'nin Bijuu boyutunda bir şeyi öldürecek kadar zehri var mı onu da görmedik. Sakura ve Chiyo zehirlendikten sonra antidot gelene kadar kendilerini 30-40 saniye de olsa tutabiliyorlardı. Hatta Chiyo zehirlendikten sonra yaşam transferi tekniğini yapacak kadar gücü vardı hala. Baya uzun süre dayandı 72 lik chiyonun antidot olmadan o kadar uzun süre dayandığı bir şeyi Hachibi gibi gerekirse kolunu bacağını koparıp yeniden uzatabilen birine ne kadar işe yarar emin değilim.

Öldürmek için dalsalar tabi farklı olur C4 gibi bir avantajları var.
Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön