Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Itachi vs Bee

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Itachi vs Bee

Itachi Yüksek Zorluk Kazanır
4
29%
Itachi Orta Zorluk Kazanır
1
7%
Itachi Düşük Zorluk Kazanır
3
21%
Killer Bee Yüksek Zorluk Kazanır
4
29%
Killer Bee Orta Zorluk Kazanır
1
7%
Killer Bee Düşük Zorluk Kazanır
1
7%
Kararsızım.
0
Oy yok
Birbirlerini öldürürler.
0
Oy yok

Toplam oy: 14
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tulpar-Byakugan yazdı: 19 Şub 2018 20:50
JiraiyaFlash yazdı: 19 Şub 2018 15:34
Tulpar-Byakugan yazdı: 19 Şub 2018 15:05 Bee gerçekten daha güçlü ve adamın çakra sıkıntısı yok. Ama önemli bir eksiği var: zeka. O da seride çok büyük öneme sahip. İtaçi'nin zor da olsa kazanacağını düşünüyorum. Standart Uçiha teknikleri hariç izanagi ve izanami teknikleri de var.
Bee ne zaman böyle standart altı bir zeka gösterdi ki ? Ya da Itachi ne zaman imkansız bir durumu zekası ile imkanlı hale getirmiş. Elbet Itachi daha zeki ama savaşın yönünü büyülü bir biçimde değiştirecek kadar değil. Bee de daha tecrübeli ona bakarsak ki o da bu seride çok önemli bişi.

Izanagi ile ne yapacak ? Bir seferlik ölümü aldatmak adına Tsukukiyomi ve Amaterasu gözlerinden birini kaybecek. Izanami desen Bee kadar kendini bilen, milletin içinden geçeni yumruklarına dokunmak ile bile anlayabilen bu kadar duygusal olarak aşmış birine Izanami ne yapacak ?

İki tarafında birbirine gideri var. Itachi de kazansa garipsemem. ama "zeka var, ızanagi, ızanami var alır" gibi bir yaklaşımı da eksik buluyorum.
Abi zaten Bee malın önde gideni demedik. Aklı selim her insan biliyor ki İtaçi mangada en soğukkanlı, durumu değerlendiren, akıllı ninjalardan biri. En son edo olarak dirildiklerinde, Nagato'nun evrensel çekimine karşı Naruto (ki ikinci defa aynı tekniği gördü) ve Bee malı gibi paniğe kapılmıştı. İtaçi'nin olayı kısa sürede kavraması ve karşı atak geliştirmesi demek istediğim şey.
Bee çok aceleci ve durum analizi yapmadan savaşıyor. Haliyle İtaçi gibi biriyle savaşırken büyük açık yaratacak bu tutum. İkincisi, izanagi ve izanami öyle sıradan teknikler değil. Yahu adamın ekstradan bir kez ölme ya da daha iyi ifade edersek istediği bir anı hayale dönüştürme gücüne sahip. İzanami ise yakaladığı kişiyi sonsuz döngüye sokuyor. İlla Kabuto'daki gibi olacak diye bir kural yok. Kullanıcı nasıl çaresizliğe düşüyorsa ona göre çalışıyor.
Tecrübe konusunda ise aynı fikirde değilim. Yaş tecrübe demek değil. Bee hakkında çok şey bilmiyoruz ama İtaçi küçüklüğünden beri önemli görevlere çıkmış, dahi diye anılan biri. Ayrıca Akatsuki'ye çalıştı onca yıl.
Kısacası, ben Bee'yi gömmüyorum. Hatta İtaçi'ye göre daha güçlü olduğunu da belirttim. Ama güç her şey değil Naruto'da. O yüzden zor da olsa İtaçi kazanır
"Mal dedin" demedim zaten Tulpar.

O Chibaku Tensei olayını anlatıyorsun süper zekâ örneği olarak ancak Itachi'nin tek yaptığı "neyiniz varsa atın abi" demekten başka bir şey değildi. Belki 3-5 saniye gecikmeli olacaktı ancak aynı şey Naruto ile Bee'nin de aklına gelecekti. Ki o Chibaku Tensei 6 kuyruk Kyuubiyi bile öldürememişti KCM Naruto ile Full Bijuu Hachibiyi aynı anda zaten öldüremezdi. Onlardaki rahatlık biraz ondan geliyor. Itachi fan favorisi bi karakter ve adam ölümden dönmüş, bişiler yapması lazım. İşte Naruto ile Bee'ye yardım etti, taktik verdi densin gibisinden bir sahneydi. Yoksa "Abi güçlü bi teknik geliyo, sizde sizdeki en güçlü teknik ile vurun" demenin "Voooo ne kadar dahiyane ?! " denecek bir yanı yok.

Bir de arkadaşlar Itachi'nin her çabukluğunu zekasından sanmayın. Bu adam MS açıkken olayları yavaşlatılmış görüyor, nesnelerin ve şahısların çakra hareketini görüyor. Yani bir şey cereyan etmeden önce ya da ettikten kısa bir süre sonra bu konuda bir fikri olmasını sağlıyor o yüzden ağzını açıp ilk konuşanın o olması doğal. Orada Neji olsa aynı şeyi derdi yani sıkıntı yapmayalım o konuda.

Bee'ni aceleci olduğu bir dövüş ben hatırlamıyorum. Adam Sasuke ile savaşında durup arada söz yazacak kadar rahat idi. Ve ilk fırsatta savaş alanını terketti hatta. Raikage desen eyvallah. O gerçekten öyle. Ya da Gai ile Lee. Ama Bee öyle değil.

Tulpar önce bilgilerini kontrol et. Izanami herkese işlenmiyor seride Bilale anlatır gibi anlattı adamlar. Kendini kaderin üstünde görüyorsan, başka hayatlar ile oynuyorsan fakat kendinle yüzleşmiyorsan, kibirli, kontrol manyağı bir kişiliğin varsa. Izanami bu gibilere "Ayık ol" deme jutsusu.

Izanagi'yi haddinden fazla kullananlar için bulunmuş. İzanagi de kader ile oynamak demek zaten. Kabuto'da pek çok insanın hayatı ile oynadı ve ölüler üzerinde deneyler yaparak kader ile oynadı ve kendi ile ilgili hiç bir şey ile yüzleşmemişti. Darmadağan bir bünye idi.

Izanami için bu tarz biri olman gerekiyor.

Onu geçtim. Bee'nin için de Jinc varken kimi genjutsuya alıyoruz ?

Izanagi ise bir kaç saliselik bir can için süper güçlerin birinden vazgeçmek demek. Ne gibi bir artısı olabilir ?

Dostum ninja aleminde herkes göreve gidiyor. Kakashi'yi bile savaş döneminde olduklarından 6 yaşında Chumin 11 yaşında Jonin yaptılar. Anbuda kaptan da oldu bu adam. Suikastçi de ama bu hala Zabuza tarafından tuzağa düşürülebiliyor olduğunu ya da Orochimaru'yu görünce boncuk boncuk terlemesini engellemiyor.

Itachi Köyü 15-16 yaşında terkediyor. Ondan sonra da Akatsuki'ye katılıyor. 8-15 yaş aralığında ne kadar tecrübe kasmış olabilir ? Ha sudan çıkmış balık Itachi bi halt bilmez demeye çalışmıyorum elbet. Ancak 2 Ninja Savaşında aktif görev almış ve de yüz bin yıllardır yaşayan Hachibi'nin zihnini de içinde barındıran Bee'den daha tecrübeli olması abes.

Ya Bee'yi gömüyorsun demedim neden demediğim şeyleri demişim gibi yanıt veriyorsun Tulpar :laugh: , Bende Itachi'yi gömmüyorum zaten. İlk mesajıma bakabilirsin. Yani Itachi alamaz gibi bir iddiam yok.

Ama "Zeka + Izanami ile Itachi" bana eksik argüman gibi geliyor. Ha zeka ve çabukluk elbette önemli ki bende bu yüzden Bee'nin izleyebileceği 4 yaklaşımdan ikisinde Itachi bunu zekası ve becereisi ile değerlendirecek ve Bee'yi alacaktır diyorum. Ancak diğer ikisinde Bee aşırı ateş gücü ve dayanıklılığı ile Itachi'yi domine edecektir diyorum. Bu kadar.

Yani bi taraf "abi adam zeki ayrıca ızanagi ve izanami var , boşluğunu yakalar alır" derse öbür tarafta " Bijuu Daması var, Dev Kasırgası var. Tek atar" der. İki argümanda tam adresine ulaşmaz bence. Tabi bu bence yoksa herkes istediği düşünce de özgür canım. :side:
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

@Jiraiya Abi uzun bir yazı olduğu için alıntılamıyorum. Sırasıyla yanıt vereyim.
-Çibaku Tensei olayına -ne yazık ki- gereğinden fazla kişisel yaklaşmışsın. "İtaçi olayı çözmeseydi Naruto çözerdi" ya da "yakalansalar ne olacak, daha Kyuubi'yi zapt edememişti" pek nesnel değil. İkinci dediğine katılıyor. Yakalansalar da çıkarlardı. Ama ilki doğru olsa bile destekleyen bir şey yok. Ayrıca orada İtaçi'nin mantığını küçümsemişsin. Adam ilk gördüğünde siyah kürenin çekim merkezi olduğunu anladı ve yok etmek için en makul çözümü üretti. Belki aynısını Neji de yapardı. O zaman da "Neji Bee'den daha akıllı" derdik. Olay bu değil. Sasuke için koto amatkumai saklaması, Obito'nun gözüyle etkişelime geçince amaterasuyu aktifleştirmesi gibi şeyler kabul edelim ne Naruto'nun ne de Bee'nin akıl edebileceği şeyler...

-Çabukluk zeka ile alakalı olmasın, şaringan veya byakugan ile ilgili olsun. Netice olarak bunlar diğerlerinden bir adım öne geçiriyor.

-Bee aceleci derken direkt kafa göz dalıyor manasında söylemedim. İtaçi ilk önce rakibin ve çevresini tartıyor. Bee Sasuke ve Kisame ile dövüştüğünde olduğu gibi saldırmıştı. Yanlış hatırlıyorsam düzelt. Çok emin değilim, çok zaman geçti üzerinden.

-Yahu bir kez ölümden kurtulma hakkın var veya olan bir şeyi olmamış gibi yapma hakkın var. Nasıl büyük bir şey değil? Evet, Danzo gibi savaşırsan aksine dikkatsizli :lol: Ama Obito gibi Konan'ın ölümcül saldırısından kaçabiliyorsan mükemmel ötesi bir teknik. İkinci bir şansın var gözün gitse bile.
İzanami ile ilgili söylediğin şey nerde geçiyor? Ben şimdi netten baktım, sadece şu kişilerde geçerlidir demiyor. Kişiyi durumuna göre bir döngüye sokuyor ve o kişi bunu kabullenene kadar sonsuz döngü tekrarlıyor. Bee durumu erkenden kabullenir diyorsan ayrı. Tabi o kabullenene kadar İtaçi öldürmeyecekse :cheer: Ve bir şeyi eklemek istiyorum. Bijuusu olan genjutsuya yakalanmaz diye bir şey yok. Hele hele izanami ve izanagi için böyle bir şey yok. Zaten anlık şeyler. Naruto kaç kez genjutsuya yakalandı? Genjutsu sahibi doğrudan bijuuyu da genjutsuya alabilir. Kabuto senjutsu modunda -yanlış hatırlamıyorsan- sürekli çakra akışı içerisindeydi. Yani o genjutsuya yakalanırsa Bee neden yakalanmasın?
Ve daha da ilginci ben izanagi ve izanami var yener demedim. Sadece eklenmediği için hatırlatmak iyi olur babında söyledim.

-İtaçi konusuna başka örnek vermeyelim bence. İtaçi mangaka tarafından şişirilmiş bir karakter. Kunai ile antrenman yaparken Oroçimaru'nun tepkisini hatırlayalım. Veya köye geldiğinde milletin nasıl tepki verdiğini.

-Tecrübe konusuna gelirsek; Bee'den tecrübeli demedim. Bee hakkında çok şey bilmiyoruz ama İtaçi yeterince tecrübeli dedim. Hele hele 8 kuyrukludan tecrübeli lafı hiç geçmedi )

Konu çok uzadı :D Benim yazış tarzım biraz tuhaf gelebilir. Aslında "onu dedin, bunu demedim" şeklinde söylemek istemiyorum. Tüm bu yazdığım nedenlerden ötürü İtaçi'nin kazanma şansını %55, Bee'yi %45 olarak görüyorum. Zaten böyle bir dövüş mangada geçecek olsaydı İtaçi gavatı %90 kazanırdı. Mangaka g.tünden teknik üretir yine de kazandırırdı.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

@Tulpar

Eyvallah canım anladım ben seni çoğuna da katılıyorum zaten ağzına eline sağlık.

Eklemek isteyeceğim bir kaç şey var sadece.

Izanagi, Obito'da Konan'a karşı büyük bir lütuftu çünkü 5 dakika boyunca sürecek devasa bir saldırıdan kurtuldu ve geri döndüğünde rakibi çok zayıf düşmüştü. Ve o göz Obito'nun kendi gözü değildi yani kurban etmesi sorun olmadı.

Itachi'nin durumunda ise;
Bee bir Bijuu Dama atsa ve Itachi bir gözünü feda edip kurtulsa. Geri gelse Bee'nin arkasından saldırsa diyelim.

Savaşta bir göz bırakacak noktaya kadar geldiğine göre ve de Izanagi gibi epey çakra isteyen bir teknik yapıldığına göre bu adam Susano açamayacak kadar yorgun olacaktır. Totsuga'yı çıkarabilir mi emin değiliz. Çıkarırsa eyvallah zaten Bee gider ama garantisi yok. Adam bırak Susano ile bir şey yapmayı sadece açık tutmayı bile "içim yanıyor" diye tabir etti ki bunun hastalıkla alakası yok çünkü benzer şeyleri Sasuke de ilk V2 Susano açtığında söylemişti.

Gözlerden biri gitti. Itachi akıllı eleman Tsukiyomi'yi bırakmıştır çünkü Bee karşısında anlamı yok. Beenin arkasından amaterasu sıktı diyelim. Adam Hachibiye dönüşüp yanan yeri koparıp atabilir daha önce yaptığı gibi ?

Totsuga çıkaramayacaksa, Amaterasu da öldürmeyecekse. Itachi Izanagi ile geldiğinde ne yapacak ? Katon mu atacak Lariat tanklayan adama. Kunai mi sokacak Jugo'nun full çakra roketli yumruğundan yanağında iz bile olmayan adama ?

Bee, çakrası bitmiş Konan'dan çok çok farklı bir rakip türü. Obito'nun KOnan'a yaptığını Itachi, Bee'ye yapamaz. Tek şans totsuga onu da ben daha ilk mesajımda demiştim zaten.

Izanamiye gelirsek

Thus, as dōjutsu users were unlikely to succumb to ocular genjutsu, Izanami was created as a method to reprimand such clansmen, as well as save them from their own arrogance. By imprisoning them within an unalterable loop of events, the victim was forced to accept the reality they had created if they ever wished to escape the illusion. However, because of the dangers involved in using a technique with a built-in escape route in a real battle, Izanami became classed as a kinjutsu.[11] As such, Izanami is ironically not a genjutsu to be used on an enemy, but a friend who has lost their way as a means of helping them find themselves again.

Düşmana karşı bir genjutsudan çok, yolunu kaybetmiş dosta yardım etmek için yapılan bir hamledir diyor koyu yerde. Yolunu kaybetmiş olman gerek yani. Mangada bunu anlattılar zaten internete gerek yok.

Izanami'yi yapamaz değil, yapar ama etkilemez. Nası sasuke bee'yi genjutsuya aldığını sanıp sonra ilk boşlukta göğüs kafesine bye bye demek zorunda kaldıysa aynısı yaşanır. Çünkü Bee'nin çıkması o kadar kısa sürecek .

Çünkü iki sebepten 1.si adam da bijuu var 2.si adam yolunu kaybetmeden en en uzak 3-4 isimden biri.

-------------------------------------------------

Naruto, genjutsuya yakalanıyordu çünkü Kurama ile bağı yoktu. Kurama yumurta göte gelene kadar bununla ilgilenmiyordu. Aralarında mühürlü kapı var Kuramanın müdahalesi için "Perfect Jinchuuriki" diye bir tabir boşuna yok.

Kabuto, genjutsuya yakalanması için Sasuke'nin yardımı gerekti ve Itachi epey uzun bir hazırlık yaptı . Teke tek bir maçta bu şansı olmayabilir. Ve Kabuto kişilik olarak jutsuya uygundu "Yolunu kaybetmişti."

....

Bu ikisi haricinde genel olarak katılıyorum. Itachi güçlü adam şaka değil yani .."yok canım abartacak bişi" denecek biri değil. Ama evet gereksiz bir abartı da yok değil.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Uzun uzun değerlendirmelerde bulunmuşsunuz zaten aynılarını yazmak, tekrara düşmek abesle iştigal etmek olur. Naçizane görüşüm zorlanarak da olsa İtachi'nin kazanacağı yönünde. Fiziksel güç, dayanıklılık ve çakra düzeyi bakımından Bee her ne kadar üstün de olsa bu seride gördük ki bilinmeyeni çok olan kazanıyor. İtachi'nin zaten Bee'nin ötesinde bir zekaya sahip olduğu yadsınılmaz bir gerçek elindeki mevcut yetenekleri de iyi kombinleyerek savaşı kazanabileceğini düşünüyorum. Yakın bir vs olacağı için bu denli tartışmanız gayet anlaşılır.

Fakat üstte dikkatimi çeken bir husus oldu @JF ve @Tulpar ''tecrübe'' hakkında tartışmışlar ki birkaç kelam etmek isterim bu konuda. Tecrübenin Naruto serisindeki ehemmiyeti sıfırdır bana sorarsanız hatta eksilerdedir nice toy ninjaların tecrübe abidelerini yendiğini gördük çok da anlam yüklememek lazım diye düşünüyorum tecrübe mefhumuna.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Bee'ye düşük zeka muamelesi yapılması üzdü beni kendisi sevdiğim bir karakterdi okumayı ve izlemeyi bıraktığım ana kadar.Bir şeyleri fazla kafaya takmıyor gibi gözüküşü zeka seviyesi düşüklüğü değil olsa olsa kişilik sorunu olarak alırım ben kendi açımdan.
Ayrıca direk dalma da bir gözlem çeşididir ve etrafta dolana dolana gözlem yapmaktan daha etkili sonuçlar verir(Sonuçta herkesin bir kozu var bu malum evrende.Zorlamazsan pekte anlayamazsın kozunu).Tabi mesafe korumaktan daha zor bi hareket bu yaptığı ama bu hareket bile onun kendi gücüne olan inancını ve kendi yeteneklerini iyi kullanıp her sorundan kurtulabileceğini düşündüğünü gösterir.Sonu iyi olmasa da aynısı Jiraiya'da yapmadı mı? :)
Bu evrende bildiğim bir şey varsa çakra, çalışkanlık ve güçlerin düzenli kontrolü her şeyin başı.İtachi'de çakra kısmı yerine zeka var fakat günün sonunda çakranın kazanacağını düşünüyorum.Sonuç olarak çok zorlanarak Bee alır diyorum kendimce eyyorlamam bu kadar.

Dipnot:Ayrıca bu tarz tartışmalara en iyi cevabı zamanında imzamda ki efsanevi yorumu yapan rahmetli(Banlanmıştı diye hatırlıyorum günün sonunda :lol: ) vermişti.Kalbimizdesin üstadım.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
İletişim:

Off - Topic:

@LoG
Tecrübe iki tarafında güç seviyeleri üç aşağı beş yukarı eşit olduğunda ya da beraber yapılan takım çalışmalarında ortaya çıkar yoksa 12-13 -15 yaşında karakterlerde absürt derece de güç itemleri ya da skilleri varken . Karşıdaki sıradan karakterin sadece "tecrübe" ile kazanmasını bekleyip. Sonra kazanamayınca "tecrübe önemsiz" demek pek doğru değil. Sasuke 5 Kage ye daldı ve ayar yemediği tek bir adam yoktu. Yazar bence yeterince gösterdi tecrübe farkını. Zira Ônokini Gokage'ye ve orduya ettiği liderlikte. Ve böyle pek çok an var.

Dediğim gibi güç farkının bariz belirgin olduğu bir eşleşmede zaten zeka, tecrübe falan yetmiyor illaki. Ama Bee ile Itachi arasında böyle bir uçurum yok. (Böylece konuya bağlayayım).

Off-Topic-2
@Jimmy McNulty de güzel bir noktaya değinmiş. Kimi fiziksel özelliklerine ve dayanıklılığına çok güvenen adam da dövüş esnasında gözlemler olayları. (orochimaru, tsunade, naruto örnekleri gibi. )
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Seviyeleri yakın ama bee itachi için ters bi rakip. Hem genjutsu işe yaramıyor hem de amaterasudan kurtulabiliyor.

İtachi sasuke kadar sabırsız değil. 8 kılıca kunaiyle dalmak yerine kendini savunmayı tercih edip fırsatını bulduğunda genjutsuyla karşılık verdi. Genjutsuyla tek atmaya çalışıp arkasını da dönmedi. Yani sasuke gibi dövüşün başında peşpeşe ölümcül darbe yemez. Susanno'ya ihtiyacı olduğunu anlayana kadar hayatta kalır.

Susanno'yu açtıktan sonra sonuç senaryoya kalır. Bee bijuu mod'a girip susannoya yumruk atmaya çalışırsa totsuga yer. kılıca dikkat ederse kazanır.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Bee Sasuke karşısında davrandığı gibi davranmayıp dövüş başında cidddileşir ve direk kuyruklu pelerin moduna girerse tachi'ye pek şans vermiyorum.

Karakterleri kana susamış [bloodlusted] olarak değerlendirsek Bee hiç zorlanmadan rahatça parçalardı galiba. Çok ama çok ters çunkü İtachi için. Ama tabii genel güç seviyesi olarak yakınlar.

Öncelikle Bee'ye genjutsu zaten işlemez Hachibi nedeniyle, Izanami ise kişiliği nedeniyle.

İzanagi ise ölümün kıyısında olmadığı sürece yapamaz çunkü gözlerinden birini ve dolayısıyla tekniğini kaybedecek.

Olay tamamen Bee'nin nasıl davranacağında. Sasuke'de yaptığı gibi alttan almaması ve en baştan ciddileşmesi lazım. Öyle yaparsa dediğim gibi İtachi'ye pek şans vermiyorum

“Naruto Anketler” sayfasına dön