Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Nagato vs Obito

Naruto ile ilgili yapacağınız tüm anketler.

Kazanan kim olur ?

Uzumaki Nagato
7
24%
Uchiha Obito
22
76%

Toplam oy: 29
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Sen yazmak için 3 saat uğraş, düzenleme yap. 1 Allahın kulu teşekkür etmesin, önüne gelen eleştirsin. Arkadaşlar sunumu ben yaptım, yukarıdaki her şey, fotoğraf ve videolar hariç bana aittir. Bu yüzden kuralları'da ben koydum. Yerseniz.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Ashura yazdı:Nagato vs Obito yu gördüğümde ilk olarak full power Nagato'nun İtachi'ye yenilmesi geldi. Uchiha klanında güç sıralaması falan yapıyor bazı arkadaşlar Obito hep İtachi'den üst sırada oluyor. Bu nedenle Obito derdim ama kamuisiz Obito mu olur? Çift rinnegan demişsin ama biz gördük mü hiç Obito'yu çift rinneganlı. Tamamen varsayımdan ibaret.
Kardeşim hangi sayı ya da bölüm o ya :D

KCM Naruto, Killer Bee ve İtachi 3'lü senkronize bir takım çalışması ile yendiler Nagato'yu. Fikir itachi'nin ama tek başına olsa yetemezdi Nagato'ya.
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Portgas D Ace yazdı:@Ryuusa
Uçma hacı, ne yaptın ya bu adam sonuçta Rinnegan kullanmış bir adam. En azından kafadan uydurma değil. Örnek olarak Jiraiya ile Hashirama'dan gitmen abartı oldu. Bende konuyu ilk öyle açtım, gerçekçi olsun diye ama bu adam sharinganlı olursa, pek şans bırakmazdı. Buna gelesiye kadar ne gönülden kopan vs konuları açıldı. Benim içinde en iyisi MS+Rinnegan olurdu ama o zamanda Nagato'ya şans bırakmazdı.
Tamam verdiğim örnekler kadar uç nokta değil ama sen olmayan bi karakteri yazmışsın buraya. Çift rinnegan'lı Obito hiç olmadı ve nasıl savaşacağına dair bi bilgimiz de yok. Her hareketinde MS tekniği kullanmış bir adam bu. Resmen bambaşka biri olup çıkar. Çift MS'li Obito desen dahi saçma olur ki bu ondan çok daha saçma.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

@Ryuusa
Tamamda, Rinnegan kullanışını biliyoruz. Kapasitesi'de belli, çift Rinnegan ile ne yapacağı az çok belli. Tamam bende biliyorum, öyle olmadığını ama Kamui olsaydı vuramazdı Nagato ona.
Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

Sen gelip burda Penguenlerin yalnız kalmasından bahsedersen biz eleştiririz kardeş. İstersen 3 gün uğraş.
Bi tartışma ortamı yaratmak için açmadın mı bu konuyu sen? Nasıl olduğunu bilmediğimiz bi şey olunca konuda tartışmanın yönü sana kayıyor doğal olarak. Baktın çok eleştirildin kuralları değiştirirsin olur biter. Tabi eleştirilmek hoşuna gidiyorsa orasını bilemem.
Resim
Kullanıcı avatarı
ihach
Favori Manga: Slam Dunk.
Favori Anime: Grat Teacher Onizuka.

Mantıklı düşününce Naruto'nun vs sıralaması güçsüzden güçlüye doğru ilerledi hep.Yani daha önce karşılaştığı biri sonra karşılaştığı birinden çok daha güçsüz oluyor.O yüzden bu tip şeyleri konuşmaya bile gerek yok bence.
► Spoiler Göster
Resim
byakusharinnegan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: naruto

Obito tabiki.

Ikisinin de 6 paini var. Obitonunkiler ekstradan eski tekniklerini kullanabiliyor.

Hem obito hem de nagato 6 paine gücünü dağıtmış. Rinnegan tekniği olmayan nagatonun obito karşısında pek şansı yok. Anca diriltme gücü ve çubukla kontrol gücü var. 5 element bilse de aşırı hantal. Painler birbirini oyalarken obito nagatoyu çok rahat öldürür.

Yapımında aylarca uģraşılmış sürüsüyle film var. Çoğu öyle zaten. O zaman film izleyen eleştirmesin. 3 saat uğraşmış olman bir şey değiştirmiyor. Emeģine saygı var tabiki ama bu eleştirilemwz anlamına gelmez. Konu bana da garip geldi eleştirilmesi gayet doğal.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Eleştiriye tabii ki açığım ama her hangi bir teşekkür gelmeden, paso eleştiri gelince takdir edersiniz ki moralim bozuluyor hevesim kaçıyor. Tartışma olsun diye açtım zaten, evet.

Neyse, konuyu ilk olarak Sharingan+Rinnegan diye açmıştım sonradan değiştirdim. İlk haline geri döndürdüm, şuan Obito Rinnegan+Sharingan'lıdır.

Gücendirdiğim birisi varsa, özürlerimi iletiyorum.
Resim

Resim

Resim
hanzou
Favori Manga: naruto death note
Favori Anime: naruto death note

Bir kaç sorum olacak.Obitonun pathleri bijuu chakrasını kullanamıyor yazmışsın.Ama bijuulardan gelen özel teknikleri kullanabiliyorlarmı?Nibinin ateşi gibi ya da 4 kuyruklulun lavı gibi ya da 6 kuyruklunun chakrayı yakarak güçlenme gibi.Bir de Obitonun pathleri Nagatonun Pathleri gibi chakra çekme vs teknikleri kullanabiliyorlarmı?Çünkü Obito gedou mazoyu da kullanmak zorunda olduğu için bu teknikleri kullandırtamamıştı.Gedo Mazou şu anda Nagatoda.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace

Bijuu üzerinde kontrol sağlanmadan yapılan jusular var. Zaten hiç biri bijuu çakrası kullanamadığı için lav filan kullanabilir Son'un jinchuurikisi ama diğerleri kullanamaz. Ozetle bijuu kaynakli jutsu yok.
Resim

Resim

Resim

“Naruto Anketler” sayfasına dön