Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Girls of the Wild’s - Tanıtım

Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/0b2mPo.jpg[/thumbnail]

Girls of the Wild’s (소녀 더 와일즈)

Yayın Tarihi:
7 Ağustos 2011 -

Yazar/Çizer:
Hun (Yazar), Kim Hie-Jin (Çizer)

Tür:
Aksiyon, Komedi, Drama, Dövüş Sanatları, Romantizm, Okul Hayatı, Harem

Bölüm Sayısı:
143+

Durumu:
Devam Ediyor

TANITIM
Wild’s Özel Lisesi. 42 yıllık eğitim sürecinde elit kız öğrencilerin dövüş sanatlarında uzmanlaştığı tek lise olarak bilinmektedir. Düzenledikleri Wild’s Ligi ülkedeki en popüler turnuva olmakla birlikte dünyada ki tek kız lise öğrencilerinin vahşi dövüş sanatlarıyla hayatlarını ortaya koyduğu turnuvadır. İşte bu muhteşem lise artık karışık eğitim hayatına geçmiştir.
Başkahramanımız "Song Jae Gu" babasını kaybetmiş ve bunun üstüne de annesi tarafından terkedilmiş 2 minik kardeşi olan zavallı bir çocuktur. Kardeşlerine hem annelik hem de babalık eden Jae, onları yetiştirmek için işi ve okulu beraber halletmeye çalışan bir çocuktur. Bol koşturmacalı ama monoton bir hayat yaşayan kahramanımız, liseye başladığında hayatı tahmin edilemeyecek şekilde değişiyor. Çünkü Wild’s Özel Lisesi karışık eğitime geçtiği bu dönemde, liseye tek erkek öğrenci olarak kabul ediliyor. Bu vahşi lisede tek erkek öğrenci olmak, onun için zannettiğiniz kadar güzel olmayacak. Cennet görünümlü cehennemde ki bu ilginç serüvene sizi de davet ediyoruz...

[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/2vQ8MN.jpg[/thumbnail]
[thumbnail=center]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcyqo ... o1_500.jpg[/thumbnail]
Bir kaç vahşi kız fotosu :silly:
► Spoiler Göster
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Cehennem boyleyse, vurun beni zincire :evil:
Sansa bak sansa. Gerci pek sansli gibi durmuyor da.

Fotograflar son noktayi kotdu Memowww.
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
Kullanıcı avatarı
Trao
Favori Manga: Bleach, Lovely Complex, Naruto, One Piece, Gangsta
Favori Anime: Gungrave, Hajime no İppo, Boku no Hero Academia, Samurai Champloo, Naruto,

Okuduğum ilk webtoon. : D
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Çok severek okumuştum zamanında. Çok tatlış bir seri.
Resim

“Girls of the Wild's” sayfasına dön