Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Noblesse

kaan4259
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Roctis Rai'nin uyandığını Frankenstein'in elderlerin karşısına çıkmalarından çözecektir. Frankenstein gözümüzde reyiz mertebesinde olsa da 3 elder kendisine fazla gelir hele ki kurtadam ve eski asillerden olan ikili. Lukedonia'dan yardım geliyordu kardeş kardeş keserler birbirlerini.
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

Frankestein reyiz iyi isim yapmış tanıyıpda gören iyi tırsıyor!
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
Mr.Chaos
Favori Manga: One Piece,Bleach,Tower of God
Favori Anime: Code Geass,Death Note,Darker than Black,Fate-Zero

Adam zamanında 12 Noble'a da gelin bakalım demiş ya la.Bu üçünü de yardım gelene kadar rahat idare eder sonra da izle cümbüşü :evil:
Resim Resim
Urahara Kisuke!!!!

Watashi ha omae wo betsujosuru!!
Omae hodo no zunou ga ari nagara naze ugokanai!!

Naze annamono no ni shitagatte irareru no da!!

Sore ha haisha no riron da!!
Shousha to ha tsune ni
sekai ga douiu mono ka de ha naku dou arubeki ka ni tsuite kataranakere ba naranai!!!!
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bu mahwada her yeni kötü adamın bir öncekileri eziklemesi ayrı bir şölen yahu. Biri gelir biz en güçlüyüz yakarız yıkarız sonra onu artistçe döverler üstüne gelenler ehuhe en güçsüzümüzdü o la derler onu da artist artist döverler o zaman bizde ''hohaa nasıl dövecek, nasıl dövdü peh'' mi dememiz gerekiyor. Ve çok sinirlendiğim olay herşeyin karizmada güzellikte bitmesi. Eğer güzel değilsen bi bok değilsin. Şu kızıl saçlınında battal gibi herkezi kurtarıp durması da ayrı bir olay.

Peki bu kadar şeye takmama rağmen neden okuyorum? Eğlenceli bir mahwa. Güldüren yerleri çok. Ve bu kadar aşağı görsemde bu kadar kaliteli manga az.

Sormak istediğimde bir soru var bu kurt adamlar asiller kadar güçlüler mi? Henüz Türkçe güncele 4 bölüm var benim.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
eXtreme783
Favori Manga: Naruto, Bleach, Sun Ken Rock, Veritas, Death Note, Holyland
Favori Anime: Bleach, Naruto, One Piece, Hellsing, Hellsing Ultimate, Death Note, Deadman Wonderland, Samurai Champloo, Maria Nikki, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Amnesia, Kotoura-San, Cuticle Tantei Inaba, High School Of The Dead, Gantz, Fairy Tail, Sword Art Online, D.Gray-Man, Avatar: The Last Airbender, Elfen Lied, Darker Than Black, Darker Than Black 2, Hınter X Hunter 2011, Magi - The Labyrinth of Magic, Devil May Cry, Soul Eater, Code Geass : R1, Code Geass : R2, Another, Beelzebub,

Yorumlar Gayet Olumlu Konu İlgi Çekici Artık Başlamanın Vakti Geldi Gibi =)
Kullanıcı avatarı
SybiaN Kyoya
Favori Manga: Vagabond,Naruto,Veritas,The Breaker...
Favori Anime: Bleach,Naruto

Bir solukta bitti. Ama fark ettimki bizimkiler çeviriyi çok erken bırakmışlar. Başlamayanlara şöyle anlatayım ilk birkaç sayfada göz gezdirirken kendimi 50. bölümde buldum. Başlayınca ilgiyi çekiyor. bide hangi günlerde çıkıyor bu mahnwa onu söyleyebilir mi bilen birisi?
Kullanıcı avatarı
Loki
Favori Manga: -Tower of God
-Slam Dunk
-Hunter X Hunter
-Bleach
-One Piece
-Noblesse
-Koe No Katachi
-Rurouni Kenshin
-Tokyo Revengers
-Dr Stone
Favori Anime: -Neon Genesis Evangelion
-Serial Experiments Lain
-Steins;Gate
-Hunter X Hunter
-Slam Dunk
-Full Metal Alchemist Brotherhood
-Yu Yu Hakusho
-Bleach
-One Piece
-Dragonball Z
-Barakamon
-Samurai X
-Dr Stone

SybiaN Kyoya yazdı:Bir solukta bitti. Ama fark ettimki bizimkiler çeviriyi çok erken bırakmışlar. Başlamayanlara şöyle anlatayım ilk birkaç sayfada göz gezdirirken kendimi 50. bölümde buldum. Başlayınca ilgiyi çekiyor. bide hangi günlerde çıkıyor bu mahnwa onu söyleyebilir mi bilen birisi?
Genelde yeni bölümlerin ingilizce çevirileri her salı yayınlanıyor. Türkçe'si ne zaman çıkıyor bilemiyorum.
Kullanıcı avatarı
Hakuouki
Favori Manga: Noblesse.
Favori Anime: Katanagatari.

Türkçe çeviriyi mangaframe yapıyor ama belli bir düzenleri yok..
İngilizceside Pazartesi geceleri yada Salıları çıkıyor..
Kullanıcı avatarı
kdexpress
Favori Manga: hepsi
Favori Anime: hepsi

sonunda 207 ye geldim. yorumlara bakılırsa 288 cıkmış bile :) bundan sonra çevirmenlerin eline koluna sağlık deyip beklemekle geçireceğiz anlaşılan ;D
Kullanıcı avatarı
Espinasse
Favori Manga: Beelzebub,One Piece,Toriko,Liar Game,Bleach,Naruto,Noblesse,The Sword of Emperor,Crepuscule,Aiki,Dragons Rioting,King of hell,Tower Of God ,Crows,Clover,Life Ho,The God Of Hıgh School,veritas,Nowhere Boy,Black Haze
Favori Anime: Hamatora The Animation, Bleach,One Piece, GTO, Gintama, No Game No Life, Shaman King,K-Project, One Outs,Dragonball/Z/super

Ingilizcemin az olmasına sövüyorum su seri en sevdigim 5 seriden biridir koredeki isimler garip ama gerçekten iyi seriler yapıyorlar
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Noblesse” sayfasına dön