Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto'nun Karanlık Yüzü 18+

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Celebhol
Favori Anime: -

Bu yazıyı okuyanlar bilmeli ki birazdan paylaşacağım şey sadece ve sadece, Naruto'yu okuyan yetişkinler içindir ve manganın ne kadar hastalıklı olduğunu göstermektedir.

Konoha'nın Yeşil Canavarının Büyük Sırrı

Gai, Lee'yi gözüne daha küçükken kestiriyor. Aşağıda gördüğünüz üzere bu yeteneksiz ve zayıf çocuğu daha görmeden bile biliyormuş, yani fiziksel olarak görmeden önce bile onun peşindeymiş.
► Spoiler Göster
Burada ise sağ alt köşede görüldüğü üzere "Güzel gözler..." diye düşünerek art niyetini belli ediyor.
► Spoiler Göster
Burada görüldüğü üzere ise Lee'nin her anını gizli gizli takip ediyor... ve bekliyor.
► Spoiler Göster

Ardından ise ortaya çıkıp Lee'nin en zayıf anında onu destekliyor ve güzel sözlerle kandırıyor. "Çok çalışmanın dahisi," lafı Lee için, minibüse çekilen çocuğa uzatılan bir şeker oluyor.
► Spoiler Göster
Burada ise kendi geçmişine ışık tutuyor... "Bana çok benziyorsun... ben de ezik / başarısız biriydim."
► Spoiler Göster
Ne demek istiyor?
Günümüzde artık biliniyor ki, bir çok çocuk tacizcisi küçükken kendileri de tacize uğramış kişiler. Gai de eskiden Lee gibi ezik birisiymiş, yani şu an kendisinin yaptığı gibi birisi ortaya çıkıp onu bu kötü yola sokmuş olabilir. Hatta Lee ve Gai'ın aynı kaşlara ve saçlara sahip oldukları düşünülürse Gai özellikle Lee gibi birisini seçmiş olabilir. Ardından Lee'ye kendi sapık görünümlü üniformasından giydirerek onu iyice kendisine benzetiyor ( sapık bir fetiş bu, kendi küçük haline tecavüz ettiğini düşünerek kendisini, küçükken güçsüz olduğu için cezalandırmaya çalışıyor ) . Bir yandan da Lee'ye güçlü teknikler öğretek kendisine iyice bağımlı hale getiriyor. Masum Lee'nin ise olan bitenden haberi yok. Peki neden Konoha bu sapıklığa müdahale etmiyor? Nedeni burada (spoiler içerir),
► Spoiler Göster
Kinjutsu ile açtığı kapılarını kullanarak Morning Peacock gibi çakrasız teknikler yaptığı için. Eğer bir gün, çakra emen teknikler yapan güçlü bir düşman -Samehada'nın sahibi gibi- karşılarına çıkarsa Gai gibi insanları kullanarak onu durdurabileceklerdi. Nitekim durdurdular da, işte bu Konoha'nın karanlık yüzüdür. Şehrin ve insanlarının güvenliği için her nesilde bir çocuğun bu sapık geleneğe feda olmasına göz yumuyorlar.

Son olarak, artık Lee'nin ne kadar da kurtuluşun ötesinde olduğunu ve Gai'ın amacına ulaştığını bu sahneyle kanıtlıyor ve bitiriyorum.
► Spoiler Göster
Düzenleme: Gai'ın gençliğe bu kadar takmasının nedeni de büyük ihtimalle pedofili olmasıdır.
En son ugur_tatli tarafından 29 May 2019 20:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Linkleri yeniledim.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Git sevgili yap biraz gez dolaş panpa.

Senin iyiliğin için diyorum.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Celebhol

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Git sevgili yap biraz gez dolaş panpa.

Senin iyiliğin için diyorum.
Ehuehe, 30 saattir uyumuyorum ve biraz fazla ders çalıştım :laugh: Ondan olmalı.
Pişman değilim.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Başlığa baktım, açanın Celeb olduğunu gördüm. Trollemede başarısız oldun panpa. :/
Celebhol

Ne trollemesi? Buna inananın aklını sikeyim -_-
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Nays
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Celebhol yazdı:Ne trollemesi? Buna inananın aklını sikeyim -_-
Hehauhaehaeuhaeuhea İnanan çıkar illa panpa yorumları okumazsa. :lol:
Celebhol

Yok, çıkmaz. Zaten güldürü amaçlı bir şey, internetteki komik şeylerin %90'ı böyle oluşturuluyor. Ya uykusuz ya da canı sıkılmış kişiler tarafından.

Kıssadan Hisse: Her gördüğünüz teoriye inanmayın, böyle saçma şeyler hakkında bile tutarlı teoriler yazılabiliyor.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Ehuehue güzel olmuş. :lol:
Resim
Sae
Favori Manga: -

Bence güzel olmuş :whistle:
Resim
► Spoiler Göster