Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Onaylı Süper Spoiler.Girerken 31 Kere Düşün

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
KakashiKun
Favori Manga: naruto, devil may cry,fairy tail,bleach,gantz,beelzebub,ae no exorcist,death note
Favori Anime: naruto, fairy tail,bleach, devil may cry,gantz,death note,beelzebub,ae no exorcist

Şok şok şok kishiden bizzat yüz yüzü görüşürek aldığım bilgileri sizle paylaşıcam.
Naruto bi daha ki bölümde koşacak hemde çok hızlı koşacakmış.
SPOİLER GERÇEKLEŞTİ:D
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Arada bakıyorum başka siteler ne yazıyor diye burasını okuyunca nedense naruto yerine başka anime varmış gibi oluyo.Yok namikaze,sarutobi, gibi klanlar senjudanb geliyomuş.Yok naruto sharingan açmış. Minatonun ışınlanma jutsusu genetikmiş. çok tuhaf oluyorum nedense okurken. Bide spoilerlarının çıktığı söylemezler mi
Kullanıcı avatarı
quincydeniz
Favori Manga: Naruto shippuden
Favori Anime: Naruto shippuden

Warner bros yapımı *** etme sesli güldüm :D :D :D
► Spoiler Göster
callfuble
Favori Manga: .
Favori Anime: .

Rüyamda gördüm : naruto eternal mangekyou rinnegan açıcak , sonra onuda geliştirince meğerse onunda üstünün normal göz olduğunu anlayacak sonra bunu gören diğer uchihalarda gözlerini kör çocuklara bağışlayıp kendilerini çevre sorunlarına adayacaklar.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brsykt
Favori Manga: Naruto,one piece
Favori Anime: Darker Than Black,One piece,Bleach,Death note

Sitede 50 den fazla japon var ne lan ,gidip Kishi'yi sikertip gizlice ileri bölümleri mi çalıyorlar?
Resim
nevro
Favori Manga: Naruto, One Piece, Dengeki Daisy, Gods of Highschool, Bleach, D. Gray Man, Kuroshitsuji
Favori Anime: Bleach, Death Note, Sword Art Online, One Piece, Bakuman, Basilisk, Devil May Cry, Full Metal Alchemist, Katekyo Hitman Reborn

girerken 31 kere düşünüp girdim..
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Moralim bozuktu, gene güldüm. :evil:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

bir kitabin, filmin vs. daha once okumamis/seyretmemis olanlar icin rezil edecek kadar anlatildigi yazi da spoiler olarak gecer.

^-^
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
sznjh
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Diabolus Ipsum Amans yazdı:

Resim Resim
Gördüğünüz gibi çizim kalitesi çok artmış değilmi :lol: Tom ve Jerry gibi olmuş warner broos yapımı.
Göt etme part 1 Completed.

[/b]
En önemli savaşlardan birinde,yıkılan kayaları benim paintten bile çizebileceğim şekilde çizmişler.Ondan sonra çizimler düzeldi ama en önemli bölümünde,Naruto'nun babasıyla tanıştığı,sennin moda geçtiği,rasenshuriken atıp herkese kyuubisiz de 5 tane pain bedenini tek başına öldürebileceğini gösterdiği bölümde çizimin içine etmişler,kabul ama sırf o bölüme özel birşeydi :/.179'da felan çizim kalitesinin azaldığını söyleyemeyiz :/
Resim
Kullanıcı avatarı
Sinner
Favori Manga: -
Favori Anime: -
İletişim:

sznjh yazdı:
Diabolus Ipsum Amans yazdı:

Resim Resim
Gördüğünüz gibi çizim kalitesi çok artmış değilmi :lol: Tom ve Jerry gibi olmuş warner broos yapımı.
Göt etme part 1 Completed.

[/b]
En önemli savaşlardan birinde,yıkılan kayaları benim paintten bile çizebileceğim şekilde çizmişler.Ondan sonra çizimler düzeldi ama en önemli bölümünde,Naruto'nun babasıyla tanıştığı,sennin moda geçtiği,rasenshuriken atıp herkese kyuubisiz de 5 tane pain bedenini tek başına öldürebileceğini gösterdiği bölümde çizimin içine etmişler,kabul ama sırf o bölüme özel birşeydi :/.179'da felan çizim kalitesinin azaldığını söyleyemeyiz :/
Bana güleceğiniz ama ben bu burayı izlerken aklıma ilk gelen şey sırf bizi güldürmek için böyle bi çizim yapmış olmaları.Yoksa bunu hangi insan evladı yapar :laugh:
Resim
► Spoiler Göster

“Naruto Genel” sayfasına dön