Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Teorileri

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar burada teorilerimizden bahsedeceğiz ne olabilir nasıl olabilir. Aptalca "şu şöyle olacak " demeyeceğiz. Teori yazacağız ve bunu bir şeylere dayandıracağız, Kısaca kanıt sunacağız.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
AntiSasuke

Kabuto'nun summonladığı kişi Hashirama olamaz çünkü 3. onu mühürlemişti zaten.

Şimdi söyleyeceğimi bir kanıta bağlayamacağım kusura bakmayın.

Bence manga'nın bitişi Naruto vs Sasuke-Madara (Tobi) olacak.Hepsi bitkin hale gelecek.Madara tam Naruto'ya ölümcül darbeyi vuracak iken Sasuke'nin başına birşeyler dank edecek.Önüne geçecek Sasuke geberecek.Naruto Madara'yı gebertecek.Naruto Hokage olacak ve bitecek.
Not:Tamamen kendi görüşümdür.Hiçbir şekilde bu tezi savunmuyorum.Karşı çıkanlarda olabilir.Tipik film sonları gibi bu da öyle olacak gibime geliyor.
Resim
Yondaime FC
Kullanıcı avatarı
nefeskar

Bence 4. hokage ve kushina da olamaz,çakraları bir yerlerdeyse hala yaşıyor sayılırlar bence...
Ayrıca madarayı korkutabilecek tek kişi ya 1. hok,ya da kendi fuçutu korkutur...
İmzam imlâmdır!
Kullanıcı avatarı
sametx
Favori Manga: bakuman veritas The Breaker naruto onepice one pice Ge - good ending
Favori Anime: naruto hxh one pice bakuman

bence Kabuto'nun summonladığı kişi madranın kardeşi (tamamen içgüdülerime göre)
KmLoO

Bende birşeyler sallıyım:
Bence Rokudo Sennini Sennin yapan juubiydi.Juubinin tüm kuyrukluların birleşmesiyle oluşan bi yaratık olduğunu biliyoruz.Kyuubininde juubinin en büyük parçası olduğunu biliyoruz(itirazı olan?).Naruto Kyuubiye sahip olduğuna göre kısmen minyatür Rokudo olcak.Ben artık Narutonun 3 ten fazla çakra tipi kullanacağını düşünüyorum.Ayrıca Sage modun dayanıklılığı ile kyuubinin iyileştirme gücü ile muhteşem bir savunması olacak büyük ihtimal.
Arkadaşar final için teorilerde bulunmuş o kadar ilerisini düşünmek için erken değil mi :).Sonunu bilmem ama şu savaşlar bitsin ben Narutonun Jiraiya gibi gezigin olacağını düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
meldnql

Bana Konan bir yerlerden çıkacak gibi geliyor. Painle savaştan sonra Naruto'ya çiçek verip gitmişti çünkü. Ninja Savaşında geliceğini düşünüyorum,ama hangi tarafa katılır bilinmez xD
Ayrıca Sasuke'nin sazan takımı da bayadır ortalarda yok, Suigetsu ve Juugo öldü mü kaldı mı bilinmiyor. Onlar da geri gelebilir ama Sasukenin boynuzundan sonra onun yanında olurlar mı bilmemem.
Kabuchimarunun ölümden getirdiği Akatsuki üyeleriyle savaşta büyük rol oynama olabilitesi yüksek. Bakalım neler olacak..Çok merakla bekliyorum şu Ninja savaşını. xD
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

Teori sayılırmı bilmem ama Madara bi bölümde rinnegandan bahsetti rinneganı nasıl ve nerden b ulmu ş olabilir?
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
nefeskar

L.Lawliet yazdı:Teori sayılırmı bilmem ama Madara bi bölümde rinnegandan bahsetti rinneganı nasıl ve nerden b ulmu ş olabilir?
Bence tabi ki nagato dan aldı,tüm gözler lego gibi çıkıyor :F :whistle:
İmzam imlâmdır!
Kullanıcı avatarı
AntiSasuke

Konanla kapışmıştır.Nagato'nun cesedini bulup gözleri almıştır.Ama bu kadar kolay olmaz tabi Konan cesedi ne yapmıştır malum.
Resim
Yondaime FC
SEFACAN

Kabuto Patlama Yapcak Ama kime Bosalcak eger tobi ise 4.hokageyi cagircak ve tobi ile 4.hokage dövüsecek. 4.cü bu sefer bütün uzay tekniklerini kullanacak ve tobiyi yenecek naruto vs sasuke'de naruto kazancak %80 %20'de 2side ölcek bu mantıksız naruto'nun yasamasi lazim hokage olmadan cizgi film bitmez. Kabuto Patlama Yapcak Ama kime Bosalcak orasi problem :D
Kilitli

“Naruto Genel” sayfasına dön