Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Hakkında Düşünceleriniz (Spoiler İçerir)

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Guts yazdı:Ace@

Zabuza'nın okama olduğu nerede açıklandı?:D
Okama derken, eşcinsel.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Portgas D Ace yazdı:Fazlasıyla açık veren bir Anime/Manga, Rinne Tensei'de resmen sıçan, Olduğu gibi bıraksa "En Sexi Kadın Karakter" konusunda kafaya oynayacak olan Haku'yu kız gibi gösterip erkek olarak tanıtan, Zabuzayı Okama yapan, Savaş'ta Minatoyla alay eden, he birde Jiraiya'yı, Rikudo Madara'yı, Nagato'yu, Potansiyel Sahibi Yahiko'yu harcayan Anime/Manga.

Ama genede en sevdiğim Anime/Manga.
Minato ve Jiraiya'nın harcandığı falan yok bence. Jiraiya efsanevi bir şekilde, serinin ilk tanrısal karakterine öldü. Minato ise seri de en sevilen karakter olduğu için, fanları Uchiha Madara'nın, Senju Hashirama'nın bile üstünde görüyordu. Savaşta beklenenin aksine, gelene geçene tek atamadı, ve Madara karşısında afalladı. Bekleneni veremedi yani sadece. Harcanma gibi bir durumun olduğunu düşünmüyorum bu iki karakter için.
Resim
Kullanıcı avatarı
Rorschach
Favori Anime: Death Note

İşlediği ana konu: İyl. Ahlaki ikilemleri severim.
İşleyiş şekli: Berbat.
Resim
The world will look up and shout "Save us." And I'll whisper "No."
Celebhol
Favori Anime: -

Romantizmi seven bir insan olarak beni duygusallıktan iğrendirmiştir en sonunda.
Ne yazacağını bilemeyen manga-ka, bölümlerin üçte birini flashback ile doldurur.
Herkes ilginç bir şekilde özgecidir, kendini düşünen bir Allahın kulu bile yoktur neredeyse.
Çocukluktan itibaren insan öldüren kişilerde duygusal hasar oluşmaz neredeyse, düzgün düşünebilirler.
Sikeceğim şu Sasuke muhabbetini artık, bir bitmedi.

Aşağı yukarı bu sıralardaki düşüncelerim, uzunca bir süre en sevdiğim manga olmuştu kendileri ancak son bölümlerinde bile hala aynı kafada devam ettiğini görmek son darbe oldu. Ticarileşmiş bir manga, amatör ruhunu çoktan kaybetmiş.
Kullanıcı avatarı
zabuzamomochi
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Bleach Naruto One Piece Shingeki No Kyojin Hagane No Renkinjutsushi Mushishi

Bazen düşünüyorum da keşke şu Kakashi biraz daha özgün bir karakter olsaydı. Uchiha gözleri kendine özgü yeteneklerini geliştirmesine mani olmuş.Biraz köftelik yapmış Kakashi.Halbuki Sharingan gelmeden önce de çok yetenek vadediyordu.
Kullanıcı avatarı
uchih@ it@chi_27
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto,naruto shippuden,dragon ball,death note

Kishimoto'nun tam manada hakkını veremediğini düşünüyorum serinin, harcanacak karakterleri (sakura,sasuke,karin) harcamayıp, harcanmayacak(itachi,jiraiya,minato,neji,obito, asuma vs vs vs vs vs vs vs vs vs ......... diye devam eder) karakterleri harcamasıyla meşhur bir seri. Bazen izlerken çileden çıkıyorum niye Naruto gibi en güçlü karakteri Sasuke eziğiyle aynı safa koyuyorsun. Kendini o kadar paralıyorsun ki( Sasuke'ye havadan yağan power up) Kishimoto ne yaparsan yap bu serinin adı Naruto ve Naruto Sasuke'yi ezecek kadar güçlüdür, ya da serinin adını Sasuke koyaydın kimse sana bu kadar saydırmazdı.

İtachi gibi potansiyeli yüksek olan birini Sasuke gibi bir eziğe dövdürmemeliydin, Hashirama,Madara ya da sage+kyuubi mod Naruto dövse anlayacağım da Sasuke elalemin ayak işlerini yürüten ne söylense yapan bir mal, mangadaki şu haliyle kapıştırsan anlayacağım da bu nedir ya.

Eksik yönleri var serinin ama bu gölgelemiyor tabi ki, ayrıca neden en güzel teknikler hep Uchihalarda, Senju'lar sürekli yeniyor ama en güzel teknikler ve en tehlikeli teknikler hep Uchihalarda. Hele de sen bir mangakasın sen adam kayıramazsın yok Sasuke'yi çok seviyorum diye ayrıca bir özenmeler var.
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

İtachi Sasuke'ye bilerek ve isteyerek yenildi.
Bunu bir aklanma olarak düşün. İşlediği günahlara karşın ölmesi.
Ha şuna katılabilirim en sağlam teknikler Uchialarda. Senju olmanın pek bir artısını bi Tsunade ve Hashirama'da var onun dışındakilerde yok.
Tobirama'da senjutsu olmanın bir artısını söyleyin.
Senjularda yüksek chakra varda kimde var bu.
Ayrıca Tsunade'ninkide yıllarca chakra topladığı için öyle.
Celebhol
Favori Anime: -

uchih@ it@chi_27 yazdı:Kishimoto ne yaparsan yap bu serinin adı Naruto ve Naruto Sasuke'yi ezecek kadar güçlüdür.
Eline sağlık kardeş, çok güzel bir noktaya parmak basmışsın.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Şimdi Naruto'nun eski sayılarına bakıyordum da şunu gördüm:
347. manga sayısında konahamaru seksi tekniğin erkek versiyonunu da kullanıyor. Naruto, Kaguya'ya karşı kullandığında ben daha sonradan bulduğunu düşünmüştüm ama öyle değilmiş. :D
Konahamaru biliyorsa bizim oğlan hayli hayli biliyordur diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

O sayıda Konahamaru Sakura'ya yapmıştı o tekniği. Kezban Sakura'da yemişti.
Kilitli

“Naruto Genel” sayfasına dön