Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Seinen Olsaydı?

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Oh oh yardirin spoileri. Berserk okumayan yoktur nasil olsa.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

ugur_tatli yazdı:Oh oh yardirin spoileri. Berserk okumayan yoktur nasil olsa.
Yıl olacak 2016 hâlâ Berserk izlemeyenler varmış, şimdiye kadar izlememişlerse spoiler yemeyi hakediyorlar :pinch: Kusura bakmayacan...

Zaten animesi görünen yüzü esas olay sonradında mangada yardırıyor :P
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Baryshx yazdı:
ugur_tatli yazdı:Oh oh yardirin spoileri. Berserk okumayan yoktur nasil olsa.
Yıl olacak 2016 hâlâ Berserk izlemeyenler varmış, şimdiye kadar izlememişlerse spoiler yemeyi hakediyorlar :pinch: Kusura bakmayacan...

Zaten animesi görünen yüzü esas olay sonradında mangada yardırıyor :P
Offtopic oluyor ama demeden edemeyecegim.

Deli miyim ben yilda 5 yilda bir bolum cikan bitmemis bir seriye baslayayim.
Concord
Favori Anime: ..

Naruto 18 yaşından büyük olgun bir karakter olmak zorunda kalırdı. Kısacası narutonun bütün ana teması değişmek zorunda kalırdı, ölümlerin bol bol olduğu daha realistik bir ninja serisi izlerdik.

Popüler olmazdı, türk ergeni ve çocuğu naruto yerine en iyi seri bleach veya op taam mı derdi.

Suratımda tebesüm bile yaratmayan saçma esprileri olmazdı.

Sasuke hinataya teavüz ederdi.

Pain amacından son anda vaz geçmezdi.

Oroc serinin baş kötüsü haline gelir. Sasukeyi oğlan ederdi. İtachide kimsenin yenemediği dağlara saklanmış bir god ninja olurdu.
Resim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

İtachi nin Uchiha ları katletme sebebi tamamen zevk meselesi olurdu.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

ugur_tatli yazdı:
Deli miyim ben yilda 5 yilda bir bolum cikan bitmemis bir seriye baslayayim.
Uğurcum deli değil, kafayı yemişin resmen :P Ben animesinden bahsediyorum, mangaya başlayıp başlamaman kendi cinsel tercihin :silly:
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

Serinin saçma gelen ve eleştirdiğim yönlerinin büyük bi çoğunluğu olmazdı. Şu anki halinden çok çok daha iyi bi seri olurdu.
Kullanıcı avatarı
Z.K
Favori Manga: One Piece, Berserk, Slam Dunk, Shingeki no kyojin, Bleach
Favori Anime: Rurouni Kenshin, Slam Dunk, One Piece

Baryshx yazdı:
Sae yazdı:
Z.K yazdı:.
Griffith'in, Casca'ta çaktığı sahneye bakıp hallenenler olabilebilür :woohoo:
Casca'ya yapılanlar karşısında insanın çükü bile üzülür, kırılır gider grev yapar.

Gantz adlı mangayı okumadım ama görsellerden şöyle bir baktım, 2 çift meme gözüküyorsa 2 kiloda bağırsak serpiştirmişler yanına. Ayıptır söylemesi ''göt var, gövde yok'' yani bana daha çok vahşetin çıplaklığı gibi gözüktü.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ben kafamda zaten epey bir seinen olarak tekrar kurguluyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Hiç seinen seri izlemedim ama, yorumlardan tahmin etmem gerekirse; Orochimaru baş kötü ve tanrı olurdu. Sasuke'ye baya baya tecavüz ederdi. Gözleri alıp Konoha'nın mına koyardı.

Jiraiya her gün sevişirdi. [Oğlum ne biçim şeyler lan bu?] Naruto'ya Rasengan öğretirken arada sırada şimdi söylemeye utanıyorum neyse.

Tsunade bir anlamda [Feng Shen Ji'de bir karı vardı ya, bizim çocuğu cennetten midir nedir tam hatırlamıyorum izliyordu.] Ha işte öyle bi tip olurdu.

Gerisi beni siklemiyor Sannin Fanboy Mode Off.

Edit Ulan gerçi Feng Shen Ji seinen miydi?

“Naruto Genel” sayfasına dön