Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Jiraiya'nın Anısına

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Şu seride bu adam ile 4.nun gücünü göstermemek için bi Got vermedi çizer eminim onu da yapardı.
İyi de daha ne kadar gösterilecek Jiraiya? Alengirli dalengirli bir dövüş stiline sahip değil Minato gibi veya Obito gibi, genjutsu yapamıyor, zeka adamı değil daha güçlü ninjutsuları olabilir en fazla ki gerek yok.

Bahsettiğimiz seri Naruto yani boku çıkmadan ölebilen kimler var? Seri zaten Pain'in ölmesiyle sanki atlı kovalıyor gibi apar topar bitirildi hiç bir ciddiyeti kalmadı. Tobi Obito çıktı ve öyle bir hale geldi ki Tobi herhangi biri olabilirdi, Siyah Zetsu Madara'yı kandırdı falan artık kaçıncı ters köşeydi hatırlamıyorum. Serinin başlarında çok uç yaratıklar olarak gördüğümüz bijuların Allah'ı on kez jin. değiştirdi bi günde.

Bence en zorlama olmadan hakkı verilen karakterlerden biriydi sevilenler arasında. Ölümü güzeldi, Pain ile olan savaşı güzeldi, ölene kadar ki seri de ki yeri güzeldi artık pek yeri kalmamıştı anca Kakashi gibi zorlama bir biçimde yer edinebilirdi yada İtachi gibi sıçmık jutsular üretmesi gerekirdi. Edo olarak da gelip gitmesini istemezdim.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

JiraiyaFlash yazdı:Gelmiş geçmiş en iyi kurgusal karakterlerden biri..
Tasarımı, karakteri, diğer karakterle ilişkisi, derin perspektifi ve de şahsına munasır yetenekleri ile göz dolduran bir karakter..

Ancak bu raddede sevilip, bu raddede seri için önem arzedip de bu denli de hakkı yenen, unutturulan bir başka manga çarı ben görmedim..
Yani Kakashi savaşın sonunda Rikudou'dan övgü alıyordu senin genç nesillere öncülük etmenin öenmi büyük vs diye :D :D

Sakura'dan haberi olmayan, Sasuke tarafından adam yerine konmayan, Naruto'yu da Ebisu'ya terkeden adam.. Oldu başıma Guide of the new generation...

Böyle bir durumda yüzlerce sayıdır Jiraiya'nın ölü olması ve de Obito'nun ben bir bakıma Jiraiya'ya yenildim deyip Rinnie Tensei girişimi hariç bir Allah'ın kulu bu adamdan bahsetmedi.. (Ha bir de Orochimaru Tsunade'ye yardıma gelince bi muhabbeti döndü)

Hiruzen->Jiraiya->Minato üçlüsünü ne yapsam da balık krakeri yapsam diye uğraştı durdu amk mangaka... Tobirama'ya milletin jutsularını vermeye çabalayana kadar.. Ya da İtachi'ye 23. dönüşünü yaşatana kadar şu adamlara bir el ataydı..

Neyse dertlendim gene.. Jiraiya damın dibidir.. Öyle üstün bir dojutsu, senjutsu bilginiz yok ve de god mode bir çar da değilseniz kolay kolay indiremezsiniz öyle de dirayetlidir Sapık Üstad
Başlığı görünce aklıma gelen ilk şey senin yapacağın yorumdu :D sende adamın dibisin. Ellerine sağlık
Resim
Kullanıcı avatarı
dusakabin
Favori Manga: bleach,naruto
Favori Anime: bleach,naruto

Bir Naruto'nun annesi ciktiginda duygulanmistim koca seri boyunca bir de jiraiya sensei'in ölümünün Narutoya iletildikten sonra Narutonun hallerine. Cok sapık adamdi ama baba adamdi. Mekani cennet olsun :/
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Ruhu şad olsun iyi adamdı. Cenazesi köye getirilip namazı kılınsaydı, millet hakkını helal etseydi daha iyi olurud. Bilhassa orospular :)

Sae'nin yazdıklarına katılıyorum. Jiraiya ölmesi gereken en iyi yerde öldü. En azından adam seride en güçlü birine yem oldu. Ya diğerleri gibi götü boklular tarafından öldürülseydi ya ne saçma bir nedenle? (örn: Danzo, Minato) Hem biz saygıyla andık hem de seride unutulup gitmesinden iyidir. En azında Neji gibi çok güçlü gösterilip yerinde saydırma yapmadan öldürdü mangaka.

Keşke seri Pein-Naruto savaşından sonra bitseydi...
Resim

“Naruto Genel” sayfasına dön