Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Narutard Nedir, Ne Değildir?

Naruto serisiyle ilgili sorular ve paylaşımlar ve diğer şeyler burada.
Kullanıcı avatarı
Instructions
Favori Manga: Naruto | Vagabond
Favori Anime: Naruto Shippuuden | Shingeki no Kyojin | Death Note | Bleach | Aoi Bungaku

Celeb üstteki mesajın son iki cümlesi sana. Diğeri concord'a. Belirtmemiştim. Etki tepki meselesi bu cevap cevabı doğurur. Verilen cevap seni tatmin etmez ise 'senin gibiler yüzünden naruto formu okunmuyor' ve 'daha kaç manga vs izledin okuduna' dönüyor olay.

Narutardı manga ya da film başlığında yazdın ilk defa. O konularda ki tartışmaların temelini ikimizde biliyoruz. Sonra geldin konusuni açtın. (tam emin değilim ben yanlış hatırlıyorsam görmezden gel bunu)

Dağıldı konu buradan çıkıp diğer başlıkları velveleye vermekten yoruldun sende. İyi forumlar sana.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

"Şu konuya ne yazsam?" diye düşündüm. Bir şey bulamadım. :lol:

@Instructions, sana yakışmayan hareketler bunlar hacı. Paranoyaklık yapıyorsun bence. Burada seri veya seriyi izleyenler eleştirilmemiş. Bazı insanlar, ufak bir kitle eleştirilmiş. Komplo teorileri üretmenin manası yok. :lol:

@Light of God, kanka bence anlayışla karşılamak gerekir. Ama o açıdan değil. Gereken özgürlüğü alan, zaten Narutard oluyor. Ufaksın, yaparsın bakış açısıyla bakmak gerek. Tabii yeri geldiğinde durmak lazım. Şahsi fikrim bu.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Celebhol
Favori Anime: -

Instructions yazdı:Celeb üstteki mesajın son iki cümlesi sana. Diğeri concord'a. Belirtmemiştim. Etki tepki meselesi bu cevap cevabı doğurur. Verilen cevap seni tatmin etmez ise 'senin gibiler yüzünden naruto formu okunmuyor' ve 'daha kaç manga vs izledin okuduna' dönüyor olay.

Narutardı manga ya da film başlığında yazdın ilk defa. O konularda ki tartışmaların temelini ikimizde biliyoruz. Sonra geldin konusuni açtın. (tam emin değilim ben yanlış hatırlıyorsam görmezden gel bunu)

Dağıldı konu buradan çıkıp diğer başlıkları velveleye vermekten yoruldun sende. İyi forumlar sana.
Eyvallah, sana da. Zevkli tartışmaydı -tartışma mıydı tartışılır gerçi- bir ara tekrarlayalım derim. Güzel potansiyel var aramızda, sence de öyle değil mi :P
@LoG
İğneleme vb. şeylerin güzel bir araç olduğunu düşünüyorum bu konularda.
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

Fotoğrafın orjinalini bulamadım ama bahsettiğimiz retard lar bunlar galiba. :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bu photoshopla sharingan yapma seysini ben de yapiyordum narutofantr zamaninda ama hic yobazlik seviyesine goturmedim Naruto sevgimi.
http://narutofantr.asianfreeforum.com/u579
Hobileri *:
sharingan vb gözler yapma :D

Ilk basladigim anime oldugundan biraz da Nardo'nun yeri bende ayri ama Kishimoto'yu anasi babasi gibi niye insanlar korur anlamiyorum, gerci bunu yapan insanlar seri bir hafta araya girse ana baci soverler adama o da var. :laugh:
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

İşin kötüsü seri bitiyor oradan OP'e diğer bir değişle bize dadanacaklar. Seri hakkında tartışmalarının büyük bir bölümü vs kafasında bir de bu arkadaşların. Bizim bölümdeki cinyıslar bize yetiyor zaten.
Matrim
Favori Manga: OnePiece,Bleach,Naruto
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Code geass

Ryuuma yazdı:İşin kötüsü seri bitiyor oradan OP'e diğer bir değişle bize dadanacaklar. Seri hakkında tartışmalarının büyük bir bölümü vs kafasında bir de bu arkadaşların. Bizim bölümdeki cinyıslar bize yetiyor zaten.
Hadi ya hiç aklıma gelmedi Op'e dadanacakları umarım Bleach'e odaklanırlar her hafta yavaş ilerliyor yorumları görmek istemiyorum.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Biri Saske-kun mu dedi? Kyaaaaaaaaa *.* <3galpgalp
En son eylem tarafından 04 Kas 2014 00:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

eylem yazdı:Biri Saske-kun mu dedi? Kyaaaaaaaaa
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=7_TTiAO2LOM[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Matrim yazdı:
Ryuuma yazdı:İşin kötüsü seri bitiyor oradan OP'e diğer bir değişle bize dadanacaklar. Seri hakkında tartışmalarının büyük bir bölümü vs kafasında bir de bu arkadaşların. Bizim bölümdeki cinyıslar bize yetiyor zaten.
Hadi ya hiç aklıma gelmedi Op'e dadanacakları umarım Bleach'e odaklanırlar her hafta yavaş ilerliyor yorumları görmek istemiyorum.
Bize dadanırlarsa temizlerim olur biter :D Naruto bölümüne girmem ama Bleachde her mesajı tek tek okurum :whistle:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim

“Naruto Genel” sayfasına dön