Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Descent of the Demonic Master Tanıtım

İnternet üzerinden, dijital olarak yayımlanan serileri buradan tartışabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Resim Tanıtım Yine garip bir adı olan reankarnasyon temalı renkli, dövüşlü mövüşlü bir webtoonla daha birlikteyiz.
Ana karakterimiz olan salça kafalı Gang Jinho isimli arkadaşımız trajik bir kaza sonucu ailesini ve bacaklarını kaybetmiştir. Tekerlekli sandalyeye mahkum olan bu kardeşimiz yanlış hatırlamıyorsam kendi canına kıyarak bir başka dünyada gözünü açıyor. Bu dünyada tabiki dövüş sanatları, kan ve ızdırap var. Hikaye başlayacak derken başlamayan hikaye ile şok oluyoruz çünkü Gang kardeşimiz bu dünyada Red Demonic Master adıyla nam salmışken yine cırtlıyor ve ölüyor.

Hikaye başlamadan bitti derken bizim salça kafa yine reankarne oluyor ve bu sefer kendi dünyasına ailesinin yanına dönüyor. Hemde liseli olarak. Yoğamına falan derken olaylar yavaştan gelişmeye başlıyor. Karakterimiz dövüş sanatlarına hala hakim ama o eski halinden eser yok şimdi. İleride kendisi gibi başka insanların olduğunu falanda öğreniyor ve böylece modern dünyada Martial Artsın dibine doğru vurmaya meyleden bir seriye dönüşüyor serimiz.

Ben okuyorum, fena değil. Bir şans verebilirsiniz.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Webtoon” sayfasına dön