Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Shippuuden 403 Tartışma

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kilitli
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Buradan: 403
En son SilverMask tarafından 15 Mar 2015 12:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Başlık düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
M.B.
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto Shippuden, Helsing and Helsing Ultimate Ova, The Last Exile, Bleach, Death Note, Shingeki No Kyojin/Attack On Titan, Legend of Korra

Yine aynı teraneler dönüyor her hafta. Artık paylaşmasam mı dedirtiyor adama. Zaten 3 haftadır ben paylaşıyorum. Ben de çekilsem kimsenin aklına gelmeyecek unutulup gidecek. Bence unutulmaya yüz tutmaya başlamışta seriyi uzatacam diye didinen herşfler görmüyor.

Konu Dışı
Arkadaşlar Naruto Muhtemel Esin Kaynakları bölümüne belki seriyi aydınlatacak yada benim öyle düşndüğüm bir yazı paylaştım. Okursanız sevinirim. Dikkat spoiler içerebilir. Buradan okuyabilirsiniz. Eleştirilere kendi sınırları içinde açığım. Teşekkürler şimdiden
Resim
► Spoiler Göster
[/align]

İt's not fair, but I don't care
Kullanıcı avatarı
Ashura
Favori Manga: Naruto, Akame ga Kill, One Piece, Bleach, Toriko, Fairy Tail
Favori Anime: Death Note, Bleach

Yav arkadaş belki de seriyi kesebilecekleri en berbat yerde kestiler. Gai vs Madara serinin en epic dövüşlerinden biri. Adamlar bize hala Lee, Tenten, Kiba gösteriyolar. Link falan paylaşma abi cidden gördükçe insanın sinirleri bozuluyo.
Resim
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Paylaş kardeş bence. Ben bu filler bölümleri izlemiyorum ama filler bittimi bitmedimi buradan takip ediyorum.

keşke Kakashi nin anbu günlükleri gibi bir filler olsaydı. O bölümler baya güzeldi. Mesela madara ile Hashiramanın geçnliğiyle alakalı fillerler koysalar izlerdim.
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kilitli

“Naruto Anime” sayfasına dön