Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Last: Naruto the Movie Duyuruldu

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

The Last: Naruto the Movie, “Naruto’nun Sonu” Mu? Sizlere 2012 yılında aktardığımız “Son Naruto anime filmi” diye geçen projeyle ilgili açıklama sonunda geldi. 6 Aralık 2014′te gösterime girecek olan Naruto filminin adında da “son” kelimesine vurgu yapılmış. The Last: Naruto the Movie adlı anime filmi manganın 15. yılına (ve belki de sonuna) denk geliyor.
Resim Weekly Shonen Jump’ın duyurduğu The Last: Naruto: The Movie’den ilk çizimler The Last: Naruto the Movie’nin senaryosu mangaka Masashi Kishimoto tarafından hazırlanıyor. Anime ekibinin çalışmalarını denetleyen ve projenin başında olacak kişi de bizzat Kishimoto. Henüz senaryo ile ilgili bir detay paylaşılmadı ancak 31 Temmuz’da yayımlanacak olan Naruto Shippuuden 370 ile birlikte The Last: Naruto the Movie için kısa bir teaser yayımlanacak. Ertesi günü ise anime filminin tanıtım videosu yayımlanacak.

Bahsi geçen anime filmi duyurulduğundan beri final niteliği taşıyacağı söylentileri bulunuyordu. Filmin adı da bu konuda serinin hayranlarını endişelendirmiyor değil. Üstelik Masashi Kishimoto manganın finaline dair yaptığı açıklamada mangayı 2014′te sona erdireceğini söylemişti. Ancak bu filmde bahsedilen “son” farklı bir şeyin sonu da olabilir. En sağlıklısı filmin tanıtım videosu yayımlandıktan sonra yorum yapmak olacaktır. Kishimoto’nun da şimdiye kadar söylediği birçok şeyi gerçekleştiremediği ve yeri geldiğinde bunlar için özür dilediği de unutulmamalı. Bütün bunların dışında Weekly Shonen Jump’ta “Naruto’nun Yeni Döneme Başlangıç Projesi” ifadesinin kullanılması da kafaları karıştırıyor. Bunun altından bir sürprizin çıkıp çıkmayacağı da ayrıca merak konusu.

Sizce nasıl bir Naruto filmi yapılıyor?

alıntı: http://www.animefantastica.com

Fragman: Yeni Çizimler

Naruto:
► Spoiler Göster
Hinata:
► Spoiler Göster
Sasuke:
► Spoiler Göster
Kakashi:
► Spoiler Göster
Sakura:
► Spoiler Göster
Sai:
► Spoiler Göster
Shikamaru:
► Spoiler Göster
Choji:
► Spoiler Göster
Temari:
► Spoiler Göster
Gaara:
► Spoiler Göster
Tenten:
► Spoiler Göster
Lee:
► Spoiler Göster
Kiba-İno-Shino:
► Spoiler Göster
Toneri Ootsutsuki:
► Spoiler Göster
En son nara_fkd tarafından 01 Kas 2014 21:53 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Naruto büyümüş gibi görünüyor.Ama o saç ve kıyafetler ne öyle ya.Çok kötü olmuş.Madem son film biraz karizma çizseymiş Kishimoto.
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Filmin Naruto'nun daha büyük halini anlatacak olması, Şounen Jump yazısı benim de kafamı karıştırdı. Acaba Kişimoto mangayı gelecek dönem ile devam mı ettirecek? :blink:
Resim
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Adam gibi birşey olur inşeallah.Animeyi zaten bırakmıştım,belki önayak olur kalan bölümleri izlemem için.

Kishimoto efendiye:
Ecchi sıkıştır lan azıcık araya.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
Rosenrot
Favori Manga: Naruto, Beelzebub, Gintama, Dragon Ball
Favori Anime: Naruto shippuuden, Death Note

la çocuk dünyayı kurtarmış, hala karizmatik değil. Bu tip ne amk. Kcm2'deki hali çok karizmatikti ama B)
@ichibuugin
katılıyorum :evil:
Resim I have lived my life with the best of my ability, but I have not been able to escape fate, anger, or pain.
Bring me the answers and the road that leads to truth.
___________________________Ezio Auditore da Firenze__
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Alınlığında hala konoha arması var , buda demektirki ülkeleri birleştiremiyor :D
Azcık ecchi olaydı iyiydi B)

Bu tip ne mk. saçlar gitmiş , o kıyafet ne la o.O
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Arkadaş o saçlar o tip nedir ? Cidden soruyorum nedir yani? Şu şekilde olsaydı çok mükemmel olabilirdi :dry:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

tolgax yazdı:Arkadaş o saçlar o tip nedir ? Cidden soruyorum nedir yani? Şu şekilde olsaydı çok mükemmel olabilirdi :dry:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Tiki gibi ne biçim saç o öyle hocam?
Madara ile Saske apaçileri yetiyor zaten.

Gerçi asker tıraşlı Naruto mu,Tiki Naruto mu diye sorsan ikinciyi seçerdim herhalde
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bence tipi saçı hoş olmuş daha bir olgunluk getirmiş..Herkes kabarık saçlı zaten bence bu saç tipi daha atletik ve de olgun göstermekte...Biraz omuzları dar olmuş beline göre yani biraz Jiraiya gibi geniş omuzlu çizilebilirmiş sadece... Kıyafetin görünümü de hareket koreografisine göre değişir nasıl görünecek gözümüze...
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Unknown yazdı:Nardoboy'un kıyafeti Bruce Lee kıyafetine benziyor sanki.
► Spoiler Göster
Ayrıca Kishimoto editörünü değiştirmiş. Bir çok kişiye göre Naruto part 3 gelecek.
Merak ettiğim Sasske mi Hokagay oldu?

Bitirirse bitirir bitirmezse teorim tuttu derim :lol:
naruto-genel/kaguya-orduyu-neden-topluy ... ml#p285176

Bitmesini de ben istemiyorum gerçi...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace

“Naruto Anime” sayfasına dön