Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Shippuuden 500 Final

Naruto Anime serisi'nin tartışma alanı (Mangadan spoiler vermek yasaktır.)
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Naruto Shippuuden 500 Final İzle
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

İlk göz ağrılarımdan, günde 15-20 bölüm izlediğim, deli gibi fanı olduğum belkide ilk yapım. Her ne kadar çok falsosu olsa da evladımdır. Mangasının bitimi kadar etkilemedi beni ama.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Iruka senseiye epey yer ayırmaları güzeldi.

Ama gerisi çöptü. Bölümün tamamı fillerdı ve hokage oluşunu bile göstermediler. Pu amınıza koyim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Bölümü henüz izlemedim ama bittiğini duymak bile üzüyor insanı. Outlaw'a katılıyorum. Keşke manganın sonu farklı bitseydi, anime tamamen farklı bir şirket tarafından yapılsaydı ve bizler Naruto'yu efsane olarak hatırlasaydık...
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Şu bleach, Naruto ve Toriko tam dalyarak bir modda bitti. Arkadaş bu kadar güzel şeyi katlettiler resmen.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Bilinçli olarak izlediğim ilk anime ve mangam idi kendisi. Ama bittiğine gram üzülmedim. İyi ki bitti.

Jiraiya öldükten, Orochimaru oğlan edildikten ve seri bok yapıldıktan sonra banane ki?
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Küçük yaştan beri anime izlerim. İlk önce TV den izlediğimiz için bütün izlediğimiz animeler yarım kalmıştı çünkü sonuna kadar yayınlanmazdı. Daha sonra internet geldi ve çocuk iken izlediğim tüm animeleri sonuna kadar izledim. Hepsinin de sonları biraz hayal kırıklığı ile bitti. Lakin Naruto'nun animesi kadar hiçbiri böyle saçma bitmedi.

İnsanın sövesi geliyor. Koskoca final bölümünü Iruka-sensei ye ayırmışlar. Bilmeyen biri final bölümünü izlese baş kahraman olarak Iruka yı zanneder. Ulan hadi anladık fillerin bokunu çıkardınız. Finali de filler olarak yaptınız. Yahu böyle bitirilir mi bi seri. Jiraiya, Nagato, Itachi vs. gibi müthiş karakterler var iken ve bunlar Naruto nun hokage olmasında en büyük faktör iken herifler gitmiş Iruka lı bir senaryo çıkarmış. Tüm dünyanın takip ettiği bir seriyi böle sonlandırmak hakarettir bence !.
Uzun zaman sonra finali izleyeyim biraz anılar canlansın duygulanalım dedik o da olmadı arkadaş. Büyük hayal kırıklığı.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Potansiteli harcanmış bir başka harika evren nerede Part 1 in tadı nerede Akatsuki'nin verdiği gerilim nerede 4. Ninja Savaşı. Ama yine de benim için bir efsane olarak kalacak. Burası ile tanışma sebebim de Naruto'dur. Buranın ruhu da naruto serisi idi bence.. Bu vesile ile herkese bir selam çakam dedim.

Yerinin doldurulabileceğini sanmıyorum.. Ve şunu da söyliyeyim, tüm saçmalıklara rağmen yine de bleach den çok çok daha iyi bitti ve hala da OP den daha tutarlı :D :D

Anime finalini izlemedim alayı filler zaten, bir ara bakarım ama çok büyük umutlarım yok :D Naruto'nun Hokage şapkasının altından selam verirken arkasında Jiraiya, Minato, nagato, itachi, hiruzen, hashirama gibi adamlar belirse çok çok daha güzel bir final olurdu sanırım.
Resim
Kullanıcı avatarı
dohanx
Favori Manga: Vagabond-One Punch Man-Berserk-Hunter x Hunter-Fullmetal Alchemist
Favori Anime: Berserk-Space Dandy-Hunter x Hunter-Mushishi-Steins;Gate -G.T.O
İletişim:

Beni ilk ağlatan anime olmuştur Naruto, hikayede ki her ölüm acıtmıştır içimizi, çünkü hiç kimse aslında kötü değildir. Müzikleri olsun, seslendirmeleri olsun hepsi hafızalarımıza kazınmıştır, biz ne replikler ezberledik bu animeyle, bilgece ve etkileyici sözler, müzikleriyle kah ağladık kah coştuk, ilk başlarda Orochimaru dan korktuk, İtachi'ye nefret duyduk ama sonunda hepsini sevdik, hatta İtachi bizi dumura uğrattı. Birden fazla karizma abidesi olan ninja gördük, hepsi etkiledi bizi, en çok ta Jiraiya üzmüştür beni ah ne efsane bölümlerdi o bölümler. Akatsuki desen karizmanın paçalardan aktığı bir örgüt, kısacası Naruto çok havalı bir anime ve mangaydı, ne Bleach'in Espadaları ne de One Piece'nin Shichibukaileri ya da Yonkouları bir Akatsuki etmedi, ellerinden öperim Madara reis. Benim de anime olduğunu bilerek izlediğim ilk animedir, kısacası ölümsüz bir eser olup hiç bir zaman unutulmayacaktır.

“Naruto Anime” sayfasına dön