Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Telaffuz Kuralları Ve Alfabe [Leçon 1] A1.5

Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Favori Manga: Naruto
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Favori Anime: Naruto
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Hayao Miyazaki yapımı olan herşey :)
Death Note
Ao No Exorcist Movie(Sadece filmi)

Evet Alt forumumuz Hayırlı Olsun :D İlk Ders Notlarını yayınlamış bulunmaktayım.Aklınıza takılan soruları buraya yazabilirsiniz.Elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.Ders notları ve videolar her gün veya 2 günde bir yayınlamaya çalışacağım umarım beğenirsiniz.Bu günkü notlar Fransızcanın olmazsa olmazı telaffuz ve alfabe hakkında...

► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Buradada güzel bir Alfabe hakkında video var ;)
http://www.youtube.com/watch?v=8gSqFTFYtBY
Derslerinize çalışmayı unutmayın Esen kalın ...
“Dün merdivenleri çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugün de orada değildi. Keşke dedim. Keşke gitse...”
fan-klupler/mayuri-kurotsuchi-fc-t12173.html [Mayuri Kurotsuchi FC]
Duygu Barnasoğlu ile Fransızca Dersleri gelin sizde katılın; fransizca-f135/
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Uğraştığın için teşekkürler.
Benim gibi öğrenmek isteyen ama fazla vakti olmayanların arada bakabileceği bir şeyler olması güzel.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Eline sağlık kolay gelsin size :laugh: Ben türkçeyi zor konuşuyorum millet başka diller öğreniyor :D
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kullanıcı avatarı
Puchi
Favori Manga: Bleach, Deadman Wonderlad, Claymore, Witch hunter, Liar game, Veritas
Favori Anime: Bleach, Claymore

Tesekkurler hocam :D Hevesle basladim, ins hevesim hep boyle kalir. Bi tane de fransizca kitabi alirsam etin falan icin tamamdir :D

“Fransızca” sayfasına dön