Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ders Duyuruları

Mangaturk'ün Eğitim Yuvası
Celebhol
Favori Anime: -

Arkadaşlar bu başlıkta verdiğiniz derslerle ilgili duyurularınızı paylaşabilirsiniz. Sadece ve sadece ders veren kişiler bu konuya mesaj atabilir.
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Favori Manga: Naruto
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Favori Anime: Naruto
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Hayao Miyazaki yapımı olan herşey :)
Death Note
Ao No Exorcist Movie(Sadece filmi)

Fransızca Dersi 3. Ders notları yayınlanmıştır.İlgililere duyurulur!Bunu Mangatürk Dershane/Fransızca alt formundan bulabilirsiniz :)
“Dün merdivenleri çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugün de orada değildi. Keşke dedim. Keşke gitse...”
fan-klupler/mayuri-kurotsuchi-fc-t12173.html [Mayuri Kurotsuchi FC]
Duygu Barnasoğlu ile Fransızca Dersleri gelin sizde katılın; fransizca-f135/
Resim
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Death Note

Fransızca Dersi 4. Ders notları yayınlanmıştır.İlgililere duyurulur!Bunu Mangatürk Dershane/Fransızca alt formundan bulabilirsiniz...
“Dün merdivenleri çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugün de orada değildi. Keşke dedim. Keşke gitse...”
Resim
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Death Note

Fransızca 5. Ders Notları yayınlanmıştır Fransızca alt formundan bulabilirsiniz![/size]Nedense bu başlığıda kullanan tek kişi benim :D :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
Goncam
Favori Anime: Naruto, Death Note, Soul Eater, Kaichou wa Maid sama

Ilk almanca dersi yayinlanmistir :)
Resim Wenn der Krieg ausbricht, war der Frieden offenbar ein Gefängnis.. Resim
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Death Note

bir süre aranızda olamayacağım 6. ders yarım şuan ne zaman yayınlayacağım net değil. Zaten ilgili öğrencide yok :unsure:
Resim
Kullanıcı avatarı
quelpascquelreg
Favori Anime: wnhk,Hsd
Kino no Tabi
Konum: Vatanım dünya dinim iyi olanı yapmaktır.Thomas Paine.

SoraDeshizoku yazdı:bir süre aranızda olamayacağım 6. ders yarım şuan ne zaman yayınlayacağım net değil. Zaten ilgili öğrencide yok :unsure:
Eskiden az uz Fransızcam vardı ama şimdi pek bir şey kalmadı.Önyargılı davrandığımdan bakmamıştım bile bir göz atayım ben derslere.Bu arada az uz anımsadıktan sonra rosetta stone un Fransızca setine geçmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz(başka bir eğitim seti varsa yararlı olacağını düşündüğünüz söylerseniz memnun olurum)?
Thou shalt not kill,make them wish they were dead.
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Death Note

quelpascquelreg yazdı:
SoraDeshizoku yazdı:bir süre aranızda olamayacağım 6. ders yarım şuan ne zaman yayınlayacağım net değil. Zaten ilgili öğrencide yok :unsure:
Eskiden az uz Fransızcam vardı ama şimdi pek bir şey kalmadı.Önyargılı davrandığımdan bakmamıştım bile bir göz atayım ben derslere.Bu arada az uz anımsadıktan sonra rosetta stone un Fransızca setine geçmeyi düşünüyorum ne diyorsunuz(başka bir eğitim seti varsa yararlı olacağını düşündüğünüz söylerseniz memnun olurum)?
Bana kalırsa bir eğitim setine 600-700 lira vermek akıllıca değil eğer bulunduğunuz şehirde Fransız kültür derneği varsa onun açtığı profesyonel kurslar olur ona gitmenizi tavsiye ederim 600-700 tl nin üzerine 600 daha koyun süper hemde Delf-Dalf belgesi yani Uluslararası alanda geçerli, 500 saat ders alanlara verilen belgeyi alabiliyorsunuz merkez illerde sınavı olur DELF sınavları eğer Fransız kültür merkezinde fransız hocalardan bire bir eğitim alırsanız hem telaffuz hemde konuşmanız gelişir gramer dayamazlar :) Ben Fransız kültür merkezinde kursa gitmedim birebir Fransa'da doğal süreçte öğrendim ama halamlar 7 yıl önce Fransa'ya taşınmadan aile paketi alıp yazılmışlardı 10 yaşındaki kuzenim bile akıcı konuşuyordu :D Dediğim gibi bütçe önemli :D [Fransız kültür merkezi :İzmir,İstanbul ve Ankara da varmış][Delf-Dalf diplomaları 1 adet sınav değildir a1,a2,b1,b2,c1,c2 seviyeleri ayrı sınavı kapsar hepsini alabilmek için en az toplam 500 saat ders görmen gerekir ilk seviye a1 Delf belgesi için ise en az 90 saat :D ]
Resim
Kullanıcı avatarı
quelpascquelreg
Favori Anime: wnhk,Hsd
Kino no Tabi
Konum: Vatanım dünya dinim iyi olanı yapmaktır.Thomas Paine.

SoraDeshizoku yazdı:
quelpascquelreg yazdı:
Bana kalırsa bir eğitim setine 600-700 lira vermek akıllıca değil eğer bulunduğunuz şehirde Fransız kültür derneği varsa onun açtığı profesyonel kurslar olur ona gitmenizi tavsiye ederim 600-700 tl nin üzerine 600 daha koyun süper hemde Delf-Dalf belgesi yani Uluslararası alanda geçerli, 500 saat ders alanlara verilen belgeyi alabiliyorsunuz merkez illerde sınavı olur DELF sınavları eğer Fransız kültür merkezinde fransız hocalardan bire bir eğitim alırsanız hem telaffuz hemde konuşmanız gelişir gramer dayamazlar :) Ben Fransız kültür merkezinde kursa gitmedim birebir Fransa'da doğal süreçte öğrendim ama halamlar 7 yıl önce Fransa'ya taşınmadan aile paketi alıp yazılmışlardı 10 yaşındaki kuzenim bile akıcı konuşuyordu :D Dediğim gibi bütçe önemli :D [Fransız kültür merkezi :İzmir,İstanbul ve Ankara da varmış][Delf-Dalf diplomaları 1 adet sınav değildir a1,a2,b1,b2,c1,c2 seviyeleri ayrı sınavı kapsar hepsini alabilmek için en az toplam 500 saat ders görmen gerekir ilk seviye a1 Delf belgesi için ise en az 90 saat :D ]
hmmm sağ olun da ben torrentten indirmiştim Rosetta stone u tabi para verecek olsam sizin dediğiniz gibi kursa yazılırım.Eğer bildiğiniz eğitim seti varsa R.S dan başka(sağlam) ben bir denerim netten bulabiliyor muyum diye.
Thou shalt not kill,make them wish they were dead.
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Death Note

[/quote]
Bana kalırsa bir eğitim setine 600-700 lira vermek akıllıca değil eğer bulunduğunuz şehirde Fransız kültür derneği varsa onun açtığı profesyonel kurslar olur ona gitmenizi tavsiye ederim 600-700 tl nin üzerine 600 daha koyun süper hemde Delf-Dalf belgesi yani Uluslararası alanda geçerli, 500 saat ders alanlara verilen belgeyi alabiliyorsunuz merkez illerde sınavı olur DELF sınavları eğer Fransız kültür merkezinde fransız hocalardan bire bir eğitim alırsanız hem telaffuz hemde konuşmanız gelişir gramer dayamazlar :) Ben Fransız kültür merkezinde kursa gitmedim birebir Fransa'da doğal süreçte öğrendim ama halamlar 7 yıl önce Fransa'ya taşınmadan aile paketi alıp yazılmışlardı 10 yaşındaki kuzenim bile akıcı konuşuyordu :D Dediğim gibi bütçe önemli :D [Fransız kültür merkezi :İzmir,İstanbul ve Ankara da varmış][Delf-Dalf diplomaları 1 adet sınav değildir a1,a2,b1,b2,c1,c2 seviyeleri ayrı sınavı kapsar hepsini alabilmek için en az toplam 500 saat ders görmen gerekir ilk seviye a1 Delf belgesi için ise en az 90 saat :D ][/quote]
hmmm sağ olun da ben torrentten indirmiştim Rosetta stone u tabi para verecek olsam sizin dediğiniz gibi kursa yazılırım.Eğer bildiğiniz eğitim seti varsa R.S dan başka(sağlam) ben bir denerim netten bulabiliyor muyum diye.[/quote]
eğitim seti ile hiç haşır neşir olmadım ama alter ego french set var cd li kitap seti universitede kullanılır onu öneririm.
Resim

“MangaTurk Dershane” sayfasına dön