Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ders Duyuruları

Mangaturk'ün Eğitim Yuvası
Kullanıcı avatarı
quelpascquelreg
Favori Anime: wnhk,Hsd
Kino no Tabi
Konum: Vatanım dünya dinim iyi olanı yapmaktır.Thomas Paine.

SoraDeshizoku yazdı:
Bana kalırsa bir eğitim setine 600-700 lira vermek akıllıca değil eğer bulunduğunuz şehirde Fransız kültür derneği varsa onun açtığı profesyonel kurslar olur ona gitmenizi tavsiye ederim 600-700 tl nin üzerine 600 daha koyun süper hemde Delf-Dalf belgesi yani Uluslararası alanda geçerli, 500 saat ders alanlara verilen belgeyi alabiliyorsunuz merkez illerde sınavı olur DELF sınavları eğer Fransız kültür merkezinde fransız hocalardan bire bir eğitim alırsanız hem telaffuz hemde konuşmanız gelişir gramer dayamazlar :) Ben Fransız kültür merkezinde kursa gitmedim birebir Fransa'da doğal süreçte öğrendim ama halamlar 7 yıl önce Fransa'ya taşınmadan aile paketi alıp yazılmışlardı 10 yaşındaki kuzenim bile akıcı konuşuyordu :D Dediğim gibi bütçe önemli :D [Fransız kültür merkezi :İzmir,İstanbul ve Ankara da varmış][Delf-Dalf diplomaları 1 adet sınav değildir a1,a2,b1,b2,c1,c2 seviyeleri ayrı sınavı kapsar hepsini alabilmek için en az toplam 500 saat ders görmen gerekir ilk seviye a1 Delf belgesi için ise en az 90 saat :D ][/quote]
hmmm sağ olun da ben torrentten indirmiştim Rosetta stone u tabi para verecek olsam sizin dediğiniz gibi kursa yazılırım.Eğer bildiğiniz eğitim seti varsa R.S dan başka(sağlam) ben bir denerim netten bulabiliyor muyum diye.[/quote]
eğitim seti ile hiç haşır neşir olmadım ama alter ego french set var cd li kitap seti universitede kullanılır onu öneririm.[/quote]
Sağ olun,bakarım ben ona.
Thou shalt not kill,make them wish they were dead.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 03 Şub 2018 06:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
quelpascquelreg
Kino no Tabi

Gol D. Roger yazdı:Denizcilik dersleriyle ilgili talep olursa zaman ayırabilirim, ufaktan giriş yapar gidişata göre devam ederiz.
One piece ci bir forumdaşdan gelince bu teklif daha bir ilgi çekici oluyor :D
Hocam nelere ağırlık vereceğinizi falan söylerseniz ihtiyacı/merakı olanlar ona göre dönerler size.
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 03 Şub 2018 06:28 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Favori Manga: Naruto
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Favori Anime: Naruto
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Hayao Miyazaki yapımı olan herşey :)
Death Note
Ao No Exorcist Movie(Sadece filmi)

Önemli Duyuru!!!: Fransızca Derslerine Yazın Daha sağlam bir kadro ile devam etme kararı almış bulunmaktayım. Okul dönemi olduğu için bende dahil sizde vakit ayıramıyorsunuz. Ama bu dersleri verdiğimizde iyi oldu böylece bir Fransızcaya Giriş ve Tanıtım yapmış bulunduk. Bu süre zarfında yazın daha tempolu ve rahat işleyeceğimiz derslerimize katılmak isteyenler bana özel mesaj atsınlar böylece düzgün bir kadro oluştura bileyim.Yazın Derslerde görüşmek üzere esen kalın...
Duygu Barnaso
Fransızca Eğitmeni
“Dün merdivenleri çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugün de orada değildi. Keşke dedim. Keşke gitse...”
fan-klupler/mayuri-kurotsuchi-fc-t12173.html [Mayuri Kurotsuchi FC]
Duygu Barnasoğlu ile Fransızca Dersleri gelin sizde katılın; fransizca-f135/
Resim
Kullanıcı avatarı
quelpascquelreg
Kino no Tabi

SoraDeshizoku yazdı:Önemli Duyuru!!!: Fransızca Derslerine Yazın Daha sağlam bir kadro ile devam etme kararı almış bulunmaktayım. Okul dönemi olduğu için bende dahil sizde vakit ayıramıyorsunuz. Ama bu dersleri verdiğimizde iyi oldu böylece bir Fransızcaya Giriş ve Tanıtım yapmış bulunduk. Bu süre zarfında yazın daha tempolu ve rahat işleyeceğimiz derslerimize katılmak isteyenler bana özel mesaj atsınlar böylece düzgün bir kadro oluştura bileyim.Yazın Derslerde görüşmek üzere esen kalın...
Duygu Barnaso
Fransızca Eğitmeni
Bakın bu çok iyi olur hem ilerletince siz pdf dokümanlar falan verirsiniz biraz biraz çevirmeye çalışırız.Bu arada bir şey sorayım ben İngilizceyi okuldan falan değil(present past contin. tenseleri-yani lisede falan temel aldım sadece :)- hariç) kendi çabalarımla(kitaplardan falan okuyarak) ilerlettim(Sağlamım baya şimdi).Fransızca'ya yüklensem(sizin derslere +bulabildiğim kaynaklara) Fr. romanları İng. romanları okur gibi rahat okuyabilir miyim?Cidden bu şekilde öğrenmeye istekliyim laf olsun diye sormuyorum( Fr.kaynak bulmak İngilizce kaynakları bulmak kadar kolay değil de).
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Favori Manga: Naruto
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Favori Anime: Naruto
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Hayao Miyazaki yapımı olan herşey :)
Death Note
Ao No Exorcist Movie(Sadece filmi)

quelpascquelreg yazdı:
SoraDeshizoku yazdı:Önemli Duyuru!!!: Fransızca Derslerine Yazın Daha sağlam bir kadro ile devam etme kararı almış bulunmaktayım. Okul dönemi olduğu için bende dahil sizde vakit ayıramıyorsunuz. Ama bu dersleri verdiğimizde iyi oldu böylece bir Fransızcaya Giriş ve Tanıtım yapmış bulunduk. Bu süre zarfında yazın daha tempolu ve rahat işleyeceğimiz derslerimize katılmak isteyenler bana özel mesaj atsınlar böylece düzgün bir kadro oluştura bileyim.Yazın Derslerde görüşmek üzere esen kalın...
Duygu Barnaso
Fransızca Eğitmeni
Bakın bu çok iyi olur hem ilerletince siz pdf dokümanlar falan verirsiniz biraz biraz çevirmeye çalışırız.Bu arada bir şey sorayım ben İngilizceyi okuldan falan değil(present past contin. tenseleri-yani lisede falan temel aldım sadece :)- hariç) kendi çabalarımla(kitaplardan falan okuyarak) ilerlettim(Sağlamım baya şimdi).Fransızca'ya yüklensem(sizin derslere +bulabildiğim kaynaklara) Fr. romanları İng. romanları okur gibi rahat okuyabilir miyim?Cidden bu şekilde öğrenmeye istekliyim laf olsun diye sormuyorum( Fr.kaynak bulmak İngilizce kaynakları bulmak kadar kolay değil de).
etape 1 seviyesindekileri az çok okursun :) ama en az 1000-800 arası kelimeleri artikleri ile bilmen lazım etape 1 kitabı okuman için ayrıca şimdiki-geniş , Di'li geçmiş zamanı ve gelecek zamanı iyi bilmen gerekir...
“Dün merdivenleri çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugün de orada değildi. Keşke dedim. Keşke gitse...”
fan-klupler/mayuri-kurotsuchi-fc-t12173.html [Mayuri Kurotsuchi FC]
Duygu Barnasoğlu ile Fransızca Dersleri gelin sizde katılın; fransizca-f135/
Resim
Gol D. Roger

► Spoiler Göster

“MangaTurk Dershane” sayfasına dön