Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Anı Ormanı

Mangatürk'ün ortaklaşa yaptığı sosyal sorumluluk projeleri
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Namarika2 yazdı:İsmail Abi! Allah beni ıslah etsin hemi. :angry: Ağzımı burnumu kırayım hemi. Öküzüm ben öküz. Burada böyle bir şey olduğunu daha yeni görüyorum. :( Başka bir yerde yazmışsın: ''Ya o kadar video çektim fotoğraf çektim uğraştım konuya atmaya falan filan. *-* 2 yorum var.Tipinizi sikim.''. Ben de yahu ne diyor bu admin gene neye kızdı dedim. :laugh: Baktım son mesajlarına öyle buldum burayı. Sonra dedim: ''Ana leeyn. :huh: Bizim MangaTurk'ün anı ormanı da varmış. Ben niye daha yeni gördüm!'' diye kendime kızdım.
Diabolus Ipsum Amans yazdı:50 taneye yakın kar ve tutunamama yüzünden firemiz var. Zaten videoda göreceksiniz. Fidan almak isteyenler şimdi alabilirler mümkünse. Fidan almak isteyen arkadaşlarımız vardı. Fidan ve Gübre (Organik) çok iyi olur.
Ben de fidan almak istiyorum. Şimdi 50 fidan eksiğimiz var he? Şimdilik bana 3 tane yaz. Bir yerden para bekliyorum o gelirse üstüne biraz daha katacam gübre parası yaparsın. Fidanlar hayla 7 tl mi? Nasıl göndereceğimi falan yazsan güzel olur.
Bir de madem burada böyle bir anime-manga forumunun anı ormanı var. Neden o ormanda Sakura ağacı yok? :laugh: Gerçi kiraz fidanları vardı de mi. Yeni yeni çiçek açmış maşallah.
Fidanaların 2 sene önceki fiyatı 7 tl idi, adam bana 10 tl den satacaktı adama ben siteden böyle böyle sizin sözünüze güvenerek para topladım 7 tl den bir kuruş fazla vermem dedim.

Fakat sorarım.

Ehehuhahah, hala reklamcı arıyoruz!
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Ya abi sen demişsin: ''Size öyle geliyor olabilir ama daha buralar yeşermedi bize göre.'' falan. Ben Konyalıyım oraya bi gelsen dersin burası çöl çöl :woohoo:

Reklamcı tanıdığı olan yok mu yaw !?
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Namarika2 yazdı:Ya abi sen demişsin: ''Size öyle geliyor olabilir ama daha buralar yeşermedi bize göre.'' falan. Ben Konyalıyım oraya bi gelsen dersin burası çöl çöl :woohoo:

Reklamcı tanıdığı olan yok mu yaw !?
Ben afyonda calıstım 7 ay, konyaya cok ihaleye geldim biliyorum o tarafları.
Tabi ki bana göre çöl oralar :)
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

İzmir belli başlı yerler dışında, hep beton örme. Ya dağa çıkacaksın, ya ormana yada o belli başlı yerlere gideceksin. Oralarda hep uzak, ah ah, kablosuz nette oldu mu orada yaşamamak için sebep yok.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Hitman
Favori Anime: .

.
En son Hitman tarafından 19 Nis 2020 16:06 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

@Diabolus Ipsum Amans
Ormanımız ne durumda? Gübre falan, yeni fidanlar? Başka fidan diktiren oldu mu?
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

3tane kareyemiş diktim.

Gübre yok param da yok bu aralar yağmur var fotoğraf çekemedim çektiklerim burada çıkınca çekecem ama gene.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

3,85€ daha gonderdim. Bununla beraber 7 fidan paramin

5 dolar 8.77 euro kadarlik kismi odenmis oldu. Kartima para yukledikce devami gelecek.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Bugüne kadar şu sitede çok güzel şeyler yaşadık fakat topluluk olarak yaptığımız en güzel şey budur beyler!
Kuş bile yuva yapmaya başlamışsa amacımıza ulaşıyoruz demektir :)

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Ölmezsek geliriz inş gezip görmeye, çok güzel görünüyorlar))
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya

“Sosyal Projeler” sayfasına dön