Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mutluluk

Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Mutluluk sürprizdir,içeriği önemli değildir önemli olan habersiz karşına çıkmasıdır keza aynı şekilde hüzün de aynıdır.Oda sürprizdir ve oda habersizce çıkar karşına.Bu ikisini birbirinden ayıran senin sürprizlere nasıl baktığındır.

Sonuç olarak mutluluk halkın kendi kendini yönetmesine denir ve aynı zamanda insanın üstüne yakışanı giymesidir :evil:

Güzel oldu bu not alayımda bunu bir yere kaybolup gitmesin...
Resim
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

@Tae Seo Mutluluk anlayışın benimkiyle paralel.İnsanın amacı yoksa mutsuzdur.En büyük mutluluklardan biri uğruna çok çaba harcadığın hedefi,amacı gerçekleştirmektir bence.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
FosilKayasi
Favori Anime: One Piece

Mutluluğun tanımı, uyurken konserve mamanın ilk açılma sesini duyup da yanınızda ışık hızında bitebilen kedinizin gözlerinde saklıdır :lol:
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bir ufak gülümsemedir.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Paradır.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Mutluluk ustune kafa yoran cok insan oldu. Leopardi ve Schopenhauer aklima gelen ilk isimler sevdigim felsefeciler arasindan.

Cevabinin baya goreceli olmasi ve mutlulukla alakali dusuncelerimin surekli degiskenlik icinde oldugu uzun bir aciklamayi sonraya sakliyorum. Schopenhauer'i calismanizi oneririm ama merak eden varsa.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Bence, istediğin herhangi bir şeyin gerçekleşmesi. Bu şeye duyulan istekle doğru, gerçekleşme ihtimali ile ters orantılı olmak kaydıyla duyulan his. Lakin esasen hormanlarla ilgili maddesel ulvi bir anlama sahip olmayan biyolojik olay.
En son Sae tarafından 03 Haz 2015 17:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Quasar The Magnificent
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: FMA Brotherhood

Yıldızlı bir gökyüzü altında, şirin bir bayan üyenin dizlerine yatıp sigaranı içerken saçlarınla oynanmasıdır.
Resim
Resim
( ͡° ͜ʖ ͡°)Copyright © All Rights Reserved( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Leş gibi geçen koca bi senenin ardından yüzleri ve sesleri bile unutulan arkadaşlarla buluşacak olmak.
Hep B planlarına güvenerek yaşamak.Bugün de hayatın gerçeklerini dodge'ladım diye bulutlara gülüp dolunaya selam çakabilmek geceleyin.

Geceler benim olum ellemeyin bana.
Hep böyle gitse keşke.
Çok şey istiyorum ne yazık ki.
Kolay değil hayatla elleşmeden yaşamak.Bu gerçeği öğrenebildiğim için kendimle gurur duyuyorum.
casio on a plastic beach

“Felsefe” sayfasına dön