Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kişimoto Taşlama

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Naruto serisi hakkındaki kötü düşüncelerinizi seviyeli bir şekilde tartışableceğiniz bir bölüm.Yoğun istek üzerine (Kendi isteğim üzerine. :whistle: ) açılmıştır .

Resim
Düzenleme:
 !  Uyarı
Bundan sonra Övme ve Taşlama başlıklarında cevap hakkı olmayacaktır. Eğer manganın iyi-kötü yönleri hakkında eleştirel bir tartışmaya girmek istiyorsanız X Hakkında Düşünceleriniz (Örneğin, Naruto Hakkında Düşünceleriniz ) başlığında yapabilirsiniz bunu.
En son Celebhol tarafından 05 May 2013 08:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Tırıvırı
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

► Spoiler Göster
Resmi görünce dayanamadım. Neji'yi de aynı tayfaya soktun, Allah belanı verecek Kişimoto. :evil:

Edit: Konuyu yanlış yere açmışım, taşınılırsa sevinirim. :)
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Karakterleri iyi kullanamaması. Hikayede açıklanmayan konuların olması. Manga kötü karakter olmaması bu yüzden hep iyilerin ölmesi.(orochimaru bu gruba dahil değil)
Tector
Favori Anime: --

Öncelikle:
1.Sen bu Saske'e niye bu kadar değer veriyorsun birader Saske diye diye öldün adama haksız galibiyetler aldırın 5 kagenin arasına soktun canlı çıktı vb.

2.Bu karakter öldürme olayın iyiyde Edo Tensei ne mk öleni geri getiriyorsun ölen canlanıyor artık bi anlamı kaldı mı ya tam öldür getirme yada öldürme.

3.Sakura ve Hinatayı bir geri çekte rahatlayalım son zamanlarda yaptın ama ilk bölümlerde aşk moduna bağlaman olmadı yakışmadı.

4.Sasukeye eften püften power up verme amk yeter !16 yaşında velet gelip yılların raikagesini nasıl çükertir beyin dll.not fount kendine gel.

5.Minato diye bir karakter sürdün piyasaya sonra akıllarda en güçlü kim sorusunu bıraktın çıktır olup gittin.
3.en güçlü minato der kabuto en güçlü hashirama der madara hashirama akıllara zarar der ,3. için god of konoha derler nedir bu çelişki?

6.Tobi=Obito'a girmiyorum girersem olay olur uydurduğun kılıf az biraz otrsada bana o Minato vs olayını açıklayamassın daha dengeli birşeyler beklerdim.

Neyse bu kadar yeter yinede severim kishimotoyu ne yapacağı belli olmuyor.
Kullanıcı avatarı
Uzumaki_Kushina
Favori Manga: Naruto One piece Bleach
Favori Anime: Naruto An Other Dragonball death Note

Bence Kishimoto çok başarılı bir mangaka. Adam örnrğin Itachiyi kaç yıl kötü gösterdi bize. Bence iyi bir mangaka.
Resim

Dibe vurduğumuz an değişime en açık olduğumuz andır
Kullanıcı avatarı
Justice4aLL
Vaizard
Vaizard
Favori Manga: Bleach,Veritas,OnePiece
Favori Anime: Bleach

Kişimoto Taşlama başlığı burası?
Resim
Kullanıcı avatarı
UniqueDemon
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Dragon Ball
Naruto

Şu Sasukeye havadan karadan p-up verip sanki asıl kahraman oymuş gibi göstermesi dellendiriyor beni. Naruto'yu da biraz daha akıllı çizmesi gerektiğini ve final bölümünde bari Sasukeyi en ufak saldırıda bile parçalara ayırabilecek kadar güçlü olmasını istiyorum. Eğer öyle yapmazsan kişhi, evini basacağım çizdiğin kalemleri alıp münasip bir yerlerinde ben sasukeyi çizeceğim. Ana karakterin gerçekten kim olduğu daha belirgin olsun ya.

Yani ne bileyim finalde aha şu resimdeki gibi bir naruto görmeyi umuyorum. En azından karizması belli olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Uzumaki_Kushina yazdı:Bence Kishimoto çok başarılı bir mangaka. Adam örnrğin Itachiyi kaç yıl kötü gösterdi bize. Bence iyi bir mangaka.
Kishiyi seven biri çıktı vay be çok etkilendim şuan. Sahsen ben pek haz etmiyorum.
wolfteam0artun
Favori Manga: Naruto
Bleach
Dragon Ball
Favori Anime: Naruto
Bleach

Tector yazdı:Öncelikle:
1.Sen bu Saske'e niye bu kadar değer veriyorsun birader Saske diye diye öldün adama haksız galibiyetler aldırın 5 kagenin arasına soktun canlı çıktı vb.

2.Bu karakter öldürme olayın iyiyde Edo Tensei ne mk öleni geri getiriyorsun ölen canlanıyor artık bi anlamı kaldı mı ya tam öldür getirme yada öldürme.

3.Sakura ve Hinatayı bir geri çekte rahatlayalım son zamanlarda yaptın ama ilk bölümlerde aşk moduna bağlaman olmadı yakışmadı.

4.Sasukeye eften püften power up verme amk yeter !16 yaşında velet gelip yılların raikagesini nasıl çükertir beyin dll.not fount kendine gel.

5.Minato diye bir karakter sürdün piyasaya sonra akıllarda en güçlü kim sorusunu bıraktın çıktır olup gittin.
3.en güçlü minato der kabuto en güçlü hashirama der madara hashirama akıllara zarar der ,3. için god of konoha derler nedir bu çelişki?

6.Tobi=Obito'a girmiyorum girersem olay olur uydurduğun kılıf az biraz otrsada bana o Minato vs olayını açıklayamassın daha dengeli birşeyler beklerdim.

Neyse bu kadar yeter yinede severim kishimotoyu ne yapacağı belli olmuyor.
6. maddene hitaben bunu yazıyorum :D
Olum belki adam Henge No Jutsu yaparak boyunu biraz büyültüp öyle girdi savaşa :D
Hatta buna benzer bi örnek bile verebilirim. Hatırlarsanız Tsunade ve Raikage ile ilgili fiiler verilmişti animede. Ve o bölümlerin birisinde Tsunade nin borçları vardı ve alacaklıları gelmişti Tsunade de alacaklılarını yanıltmak için Henge No Jutsu yaparak küçük bi kız kılığına giriyodu :D
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Boy sorunu mesele değil orada denk dövüşmesi.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön