Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kişimoto Taşlama

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

7-8 aydır naruto ve bleach'den uzaklaşmıştım iyice, ama son sayı gelmeden mangada güncele yetişmem lazım. Yoksa spoiler yemenin dibine vuracağım. Tatmin olmayacağım kesin gibide, maksat âdet yerini bulsun :P

Kishimoto'ya da bir şey demek içimden geçmiyor, çünkü klasik Shounen yapıyor eleman, shounen pazarına ve belli bir yaş kitlesine hitap ediyor, bu hitap ettiği kesim herşeye rağmen Naruto'cu olarak kalacaktır. Ayrıca Klasik, standard, tek düze Shounen'i aşamamış bir seri olarak da kalacak naruto. Bir hunter x hunter ve one piece kıvamına getiremedi, eğer bu iki seri adam gibi devam ederse Naruto'yu rahatlıkla unuttururlar. İlk serisini baya sevmiş ve eğlenmiştim halbuki ;)
Kullanıcı avatarı
Scatter
Favori Manga: Gintama, One Piece, Bleach
Favori Anime: Bleach, Samurai Champloo, Gintama, One Piece

Adam gibi bir kötü karakter yazamadın. Yani bir Aizen beklemiyoruz ama bunlarda nedir ya. Başta en güçlü göz dediğin byakugan'ı bir köşeye attın bizi Sharingan'a boğdun. Potansiyelden yanan dövüşleri göze en hoş gelen Neji-Lee ikilisini geliştirmedin. Sağlam bir kadın karakter zaten hak getire.
I can tell that you've never been true to me
I can smell that you're acting so fearfully
I can hear what you're hoping I want to hear
I can feel the alarm bells are ringing in me
I can touch but I know you don't feel a thing
I can pray but I know you commit a sin
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously
Kullanıcı avatarı
yosy_ci
Favori Manga: Naruto,Death Note,Bleach,itazura na kiss
Favori Anime: Naruto Shippuden,Death Note,Avatar: The Last Air Bender,Avatar: The Legend of Korra,itazura na kiss,nazo no kanojo x,elfen lied

Bir kötü karakterde sonuna kadar kötü kalaydı iyiydi.
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Nero
Favori Anime: mssh

yosy_ci yazdı:Bir kötü karakterde sonuna kadar kötü kalaydı iyiydi.
Danzou ne güne duruyor. :D
Kullanıcı avatarı
sensou
Favori Anime: Fma Brotherhood,Naruto,D.gray-man,Dragon Ball,Nodame Cantabile,Kenshin,Sailor Moon,Steins gate,Bakuman

Nero yazdı:

+ Kakuzu,hidan,kisame hatta bence deidarada var..
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

sensou yazdı:
Nero yazdı:

+ Kakuzu,hidan,kisame hatta bence deidarada var..
Onları geçtim, misyonlarını tamamladılar diyelim. Orochimaru'ya da o köy ile bağı var deyip sıyrılalım, bari siyah zetsu'yu harcanmasaydın polyannacı kişimoto. O karambolden kurtulup naruto ve sasuke'ye, size bir gün mutlaka kayacağım gibi bir şey deyip gözden kaybolsaydı :silly:
uzumakipain84
Favori Anime: Narutonun tırt finalinden sonra One Piece artık.

Narutonun sonunu beğenen varmı merak ediyorum.30 yıllık Star Wars klişesiyle final yapmıştır.Sasuke sen kötü olamazsın.Lukeda baba sen kötü olamazsın senin içinde iyilik var demiştir filmde.Harry Potterdada çekingez kız Ginny ile Harry sevgili olmuştır.Narutodada Hinata ile.Al sana bir klişe daha.İnsanlar klişeleri ne kadar çok seviyor klişeyi anlamıyorum.Zaten Madara gibi karakteri hiç etti.Limbo givbi teknikler uydurdu.Limbo nedir ya isme bak.dans ismi gibi.Animenin başından beri Madaranın genjutsu güçlerinden bahsetti yazar.Ve kere bile genjutsu kullanmadı Madara.Ve çakrasının Kyubiden bile daha şeytani olduğu söylendi.Sonra adam melek oldu.Animedeki bütün kötüler iyi oldu.
uzumakipain84

Animede 1 mantık hatası daha var.6 yolun bilgesinin ismi niye 6 yolu bilgesi.Çünkü dövüşün 6 yolunda ustalaşmış.Rinnegan ve 10 kuruklu çakrasına sahip olunca veya ASHURA yada Indra çakrasına sahip olunca nasıl 6 yolun bilgesi gücünde olabiliyorsun hemen.6 eğitimden geçilmesi gerekki dövüşün 6 yolunda ustalaş.
uzumakipain84

Benim düşündüğüm iki türlü final var.Aslında Obito ölmüş.Madara Obitonun cesedini bulmuş ve sharinganını almış.kabutonun madaraya karşı elinde tuttuğu koz olan mezardaki kişide çok sevdiği kardeşi Izuna.Bu senaryoyla finale gidilebilirdi.yada madara diriltilir.gençken 6 teknikte ustalaşmıştır.Hatta KotoAmatsukami tekniğini bulan kişi Madaradır.Ben olsam Sasukeye Rinnegan vermezdim.6 yolun bilgesi kyubinin içine kendi gözlerini saklasa.kyubi bile kendisi bilmese.ve naruto gözü alsaydı.6 yolun bilgesi Narutonun ruhunu zamanın yavaş aktığı bir yere gönderse ve 6 teknikte ustalaşması için orda eğitim alsa.madarada narutonun bedenine teknik yollasa ve bedenini koruyan kalkanı görüp olayı anlasa ve 6 yolun bilgesine kızsa mükemmel final olurdu.
uzumakipain84

Eski bölümlerde 6 yolun bilgesinin gençliğini gösteren resimdeki kişinin suratı paini andırıyordu.nagatodan bahsetmiyorum.ölü olan ve vücuduna demir bağlı olan yahikodan bahsediyorum.Ama 6 yolun bilgesinin yaşlılık suratı bayağı değişikti.6 yolun bilgesi çok iyi mükemmel bir kişiyse peki ruh çekme tekniği,tanrısal yıkım tekniği gibi sonucu ölüm olan teknikleri kim buldu.hatta 10 kuyruklunun eski bölümlerde gösterilen şekli daha iyiydi.
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön