Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 10 Tartışma / Final

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Sarada yumruk atarken Sakura yi sharingan ile kopyalamis olabilir. Yumruguna bakinca suphelerini bitirdi ve ani bir hareket oldu. Bana sanki sharinganiyla annesini kopyalamis gibi geldi.
Kullanıcı avatarı
dahotyo54
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn,Fullmetal Alchemist Brotherhood,D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Fairy Tail

Kısa bir seri olacağı belliydide insan bir chunin sınavlarını çizer küçükler için sanırsam filmde olacağından öyle bir olay çizmedi.
Sadece Uchia arc + 7.Hokage yazsa ada daha mantıklıydı. Hadi Hinata ev hanımı Boruto'yu filan az göster onada rasengan yaptır.
Neyse hiç yoktan iyiydi..Kesin final değil mi ?
Resim
Levi<3
Favori Manga: Bleach Onepiece Naruto
Favori Anime: Bleach Onepiece Naruto

Sarada ile Baruto'nun çocuğu olsa gözleri nasıl olur acaba beyaz sharingan mı olur?
Kullanıcı avatarı
atakanncetin
Favori Anime: Death Note,Shingeki no Kyojin,Bleach,Bakuman,Akame ga Kill

Levi<3 yazdı:Sarada ile Baruto'nun çocuğu olsa gözleri nasıl olur acaba beyaz sharingan mı olur?
Byakusharinnegan
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

10 bolume bitmez bitemez dedim morardim. Anlik bi aydinlanma yasadim. Ruhum bedenimden cikti geri geldi. Saka gibi :laugh:

İlk zamanlarda bir arkadas soylemisti. Son bolum son sayfada Uchiha aile resmi cizilip seri biter demisti.

Kishi yine seriyi cebinde tutuyor oyle ya da boyle. Sasuke yine gezgin oldu. Ah Kishi ah.

Teknoloji o kadar ilerlemis ama tip? Ulan insanlik namina biri Kabutonun suratina biseyler yapsaydi ya. Her ne kadar imana gelmis olsada onu gorunce geldi yine tipini ..... dedim.

Son olarak: Karin masasinda neden Dnasini bulundursun ki? Ne gerek var di mi ama? Lazim olunca kopar kendinden. O kadar dedik ama dinletemedik :)
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Valla ne yalan söyleyim, sonunu çok beğendim. Kishi çok iyi toparladı. Özellikle Naruto'nun tüm o (harita değiştiren) yıkıcı gücünü kullanmayışını. Çok büyük bir Hokage olmuş Naruto. Gücü yıkıcı potansiyelinde değil, kişiliğinde saklı asıl. Kişilik olarak Sasuke'ye 100.000 basar. Güvensiz, paranoyak herifin teki Sasuke.

Sasuke demişken, adam 1 bakış+1 cümle+1 dokunuşla babalık vazifesini yerine getirdi. Şaka gibi ha!? Pinti hergele!! :evil:

Kabuto olayını ben de çok beğendim. Kishi orada da iyi bağlamış.

Sarada konusuna gelirsek, önceden dediğimi tekrarlıyorum: "Lan olm Boruto, sana her yola gelecek bir kısrak bulundu! :evil: B)

Bu kızı çok beğendim. Kişiliği hiç Uchiha'ya benzemiyor. Ya da amcasına fazlasıyla benziyor.
argon45
Favori Anime: -

Koca seride Naruto'nun ilk kez böyle bir ayar verişine sahne olduk bu bölüm, tek sevdiğim kısmı da oydu zaten. "Sakin ol... Kurama!"
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Ben çok sevdim ve keşek bitmeseydi güzel gidiyordu :) Ve Kishi yine ters köşe yaparak yetişmez diyenlere kapağı yolladı ve bitti. Boruto nun filmine hazırlık sanırım bu. Neyse bekleyip görcez.
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Hinata'nın olmaması dışında güzel bir seri oldu bence. Naruto'yu ilk kez bu kadar karizma gördük, 700 sayı ezilmesinin üstüne iyi oldu bu. Sakura'nın duruma da sevindim. Sasuke-kun, sasuke-kun diye geziyodu şimdi bulmuş layığını 40 yılda bir görüyo kocasını :lol:

Sarada mevzusunda da 'orjinal seride gösterdiği durumu yan seride bozmaz' tezim de doğru çıktı B) Açıkçası bir 10 bölüm de naruto'nun ailesi için isterim.
Kullanıcı avatarı
MrScae
Favori Anime: Naruto,DeathNote,Samuraix
,Clymore,Avatar,DevilMyCry

kreatase yazdı:Sarada yumruk atarken Sakura yi sharingan ile kopyalamis olabilir. Yumruguna bakinca suphelerini bitirdi ve ani bir hareket oldu. Bana sanki sharinganiyla annesini kopyalamis gibi geldi.
Bana göre kopyalamadı çunku annesi gibi shannarou diye bağrıyor yani kişhi bize burada için gelen gucu göstermiş oluyor kopyalasa orada eminimki kishi gözlerine dikkat çekerdi
Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön