Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 8 Tartışma / 9 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Naruto Gaiden 8

Yeni sayı çıktı millet. Sakura geçmişte aynı Kushina gibiymiş :D. Saçlarını hiç kestirmese daha güzel görünürdü. Sasuke de yeni bir teknikle geliyor haftaya.
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Gözündeki virgüllerin sebebide çıktı. Bence bir bölüme bakarak teori üretmeyek. Kishi hepsini açıklıyor. :D
Gözünün gücünü neyde kullanış ki de bu adam gözümün gücü yerine geldi diyor? :D
Bölüm çok iyiydi. Her bölümde bir heyecan,bir drama,bir entirka,bir acı.... (Kakashi'nin kitabı gibi yemin ediyorum :D. Bence bu hikaye Kakashi'nin kitabı bile olabilir.)

Sarada'yı daha çok sevdim. Ve keşke sakura saçlarını hiç kestirmeseymiş. :D
Sasuke'nin "benim karım güçsüz değil" demesi de ayrı bir hoş yani. Beklenmeyen hareketler bunlar. Başımıza taş yağacak. :D
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Bir flashback'ten bu kadar etkileneceğimi düşünmemiştim
Naruto'nun supsulu gözlerle Iruka'nın sözlerini ağacın arkasında dinlediği, hepimizin de sulu gözlerle okuyup izlediği o duyguların tavan yaptığı sahneye flashback yapmak bence en iyi flashback fikirlerinden birisiydi. Gözerim yaşardı lan.

Naruto bu serideki karizmasıyla bizi büyüledikten sonra, nerelerden kat edip geldiğini de Sarada'ya anlatrken bize de hatırlattı, gerçi unutmak ne mümkün.

Sakura'nın SArada'nın alnına dokunup "bir daha ki sefere" demesi de İtachi abimizi hatırlatan güzel bir enstantaneydi.

Sasuke' sol gözümün gücü geri geldi dedi, galiba telefon şarj etmek için kullanıyordu onu, başka türlü nasıl güz harcayabilirsin ki aga, yani kime ve neye karşı???
Resim
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

Kishi lafımı bana yedirdi. :) Sasuke en güçsüz halindeymiş 6. sayıda. O nedenle Rinneganında virgül yokmuş. Yine aynı nedenle Susanoo açamamış.

Ama yine de 6. sayı hala rezil. O konuda fikrim değişmedi. Bu sayı ise bayağı sağlamdı.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Saske ve Naruto'yla sokak kavgasına girişen adamlar Sakura'dan dayak yiyecek :evil:
Resim
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Güzel bölümdü. Sasuke yine konuşturdu gözlerini. :lol:
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Bu bölüm bana 1 yıl yeter
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Kullanıcı avatarı
Namarika2
Favori Manga: Fairy Tail / One Piece
Favori Anime: HSD Kenichi / One Piece / Naruto / Death Note / Attack on Titan / Yu-Gi-Oh

Göz güçleri niye gitmişti ki? Işınlanma kullandığında bir süre kullanamıyordu. Bir onu hatırlıyorum ama ems açmamasını sağlamıyordu. Oruçlu kafayla anlayamıyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Watson
Favori Manga: One Piece, One-Punch Man, Girls of the Wild's
Favori Anime: Hunter x Hunter, FMA, Danshi Koukousei no Nichijou

Namarika2 yazdı:Göz güçleri niye gitmişti ki? Işınlanma kullandığında bir süre kullanamıyordu. Bir onu hatırlıyorum ama ems açmamasını sağlamıyordu. Oruçlu kafayla anlayamıyorum.
Sakura'nın yerini tespit etmek için Kaguya'nın boyutunda araştırma yapmış. O yüzden çakrasını fazla harcamış.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
rcpgkgz
Favori Manga: Naruto, History of Strongest Diciple Keichi, one piece, tate no yuusha no nariagari,
Favori Anime: High School DxD, Tokyo Ravens, Dragon Ball, Naruto Shippunden, One Piece, Log Horizon, Log Horizon 2, code geas, Helsing, Overlord,

Abi çok iyi yaa :D naruto bildiğin rıza baba mod on takılıyor
Resim

Boobs are heavier than a man's life
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön