Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 6 Tartışma / 7 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

AleXiel yazdı:Bir dahaki bölümde Sasuke'nin rinneganındaki virgüllerden dolayı Susano açamadğını söylüyorlarmış. :D:D
Şimdi aklıma geldi. Madara rinneganlarına kavuştuğunda susano açtı mı arkadaşlar? (ben açmadı diye biliyorum)
Susano denilen güç sharinganın ikinci seviyesinde açılıp son seviyede en son formuna kavuşmuyor muydu?
Sasuke ilk rinneganı aldığında içinde virgüller vardı. Bu da onu hala sharinganlı yapar ve bence bu yüzden hala susano açabiliyordu. Ama rinnegandaki sharingan virgülleri gidince göz rinnegan olduğu için susano açamıyor.

Bence mantıklı. :D
kardeşim bu dediğin mantıklı olabilirdi ama kishi kardeş bununda mantığını çökertmişti B) madara canlandırıldığında adamda göz kalmamıştı adam kör kör dövüşürken mühürlenince susano açtı ne ölüm korkusumu kishinin manga biter korkusumuydu ? :dry: hemde madara edo tensei iken hala rinneganları vardı ve kageler ile dövüşürken rinneganlar ilede susano açabiliyordu zaten yani bu dediğin olmaz başka fikir varsa açığım ama :laugh:
Resim

Resim
argon45
Favori Anime: -

Kahkaha atıyorum lan. Sebeplerini uzun uzun sıralamaya gerek yok, bu ikilinin hele ki Naruto'nun o duruma düşmesi... bir de ardından Sakura'nın gelip herife çakması. Bak yine bir gülme tuttu.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaSon
Favori Manga: Manga
Favori Anime: Anime

AleXiel yazdı:Bir dahaki bölümde Sasuke'nin rinneganındaki virgüllerden dolayı Susano açamadğını söylüyorlarmış. :D:D
Şimdi aklıma geldi. Madara rinneganlarına kavuştuğunda susano açtı mı arkadaşlar? (ben açmadı diye biliyorum)
Susano denilen güç sharinganın ikinci seviyesinde açılıp son seviyede en son formuna kavuşmuyor muydu?
Sasuke ilk rinneganı aldığında içinde virgüller vardı. Bu da onu hala sharinganlı yapar ve bence bu yüzden hala susano açabiliyordu. Ama rinnegandaki sharingan virgülleri gidince göz rinnegan olduğu için susano açamıyor.

Bence mantıklı. :D
Susano, Mangekyou şaringanı aktif eden kişilerde 3. özellik olarak geliyordu, yani bir göz standart Amaterasu, diğer göz özelliğiyse kişiden kişiye değişiyordu; örneğin İtaçi Tsukuyomi, Shisui ise Kotoamatsukami yapıyordu, Sasuke oğlansa ikinci yetenek olarak Amaterasu'ya şekil verip istediği gibi kontrol edebiliyordu. Madara'nın veya İzuna'nın ikinci özelliği bilinmiyor zannediyorum, fakat "mantıken" Mangekyou ve dolayısıyla Susanoo bir defa aktif edilince gözler Rinnegan'a evrilse dahi kullanılır olması gerekir; zira Rinnegan, Şaringan'ın bir sonraki aşamasıydı...
Resim
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Senin onunde senin kariyi alacaklar ve sen kilini bile kipirdatmiycan? İnsan en azindan kasini gozunu oynatir be. Bu japonlari anlayamiyorum. Japon kafasi bi harika dostum. Narutonun onu oldurmeyecek seviyedeki yarasi Sakuradan daha onemli cikti ya :D

Sasuke yine suratini bi ibnelestirdi ve tam Sakura Sarada icin bisey diyecekti kestiler aradan. Sinirlendim. Sasukenin dilinde Naruto bile level atladi Narutoluktan cikti 7.oldu Sakura ise... Sakura ne is bile demedi. Ne ariyon la burda dedi. Saka mi bu :D

İlk defa bi naruto bolumunun apar topar bitirildigini goruyorum. Kishi cizmeye yetirremedi bi de biz okuyanlara nasil yetsin?

(Ozel rahatsizligim: Sasuke-kun Sasuke-kun bitti simdi Kocam da kocam devri basladi. Hangisi sinir bozucu karar veremedim. Sasuke de hatta Sas de ona yeterde artar bile. Kishi yine kadin karakteri duygusalligiyla ezikliyor.)
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Naruto ile Sasuke bunca geçen sürede kendilerini geliştirmeleri gerekirken çakma bir Mangekyo kullanıcısından dayak yedi üstüne bunu indiren de Uchiha Sakura oldu. Nereden baksan saçmalık. Sakura yı kimse farketmedi mi adamda elli tane sharingan var. Adam cisimleri işaretleyerek istediği gibi hareket ettirebiliyor ama Naruto ve Sasuke gibi extreme karakterlerin kunai ile haşat olmaları olmamış. Bu sayı Kakashi nin perfect susano açma olayı kadar dandik bir sayı.

Şimdi Sakura gelmese ne olurdu yine kel i haşat ederlerdi ama kısadan bitti. Ayrıca dikkatimi çekti kel adamın gözler başka bir Uchiha tarafından kontrol edilebilir çünkü kel in elindeki işaret direk mangekyo ile bağlantılı muhtemelen bu kel i arka plandan başka biri kontrol ediyor.

Sasuke nin kalkan olma durumuna ekleme yapayım. Sasuke de rinnegan var shinra tensei yapsa bile yetiyor hala neyin kafasında bu mangaka. Yoksa editörü mü hazırladı bu sayıyı ?
En son kreatase tarafından 04 Haz 2015 14:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
eylem

Turkcesini okurken dikkatli baktimda sunu farkettim. Dusman Sasukenin kilicini muhru ile tutunca sol gozunun(zimbasiz olan) altindan biseyler cikiyor. Sonrasindada zaten kilici yonetmeye basliyor. Sag gozundeki zimbalar buyuk ihtimal kontrol altina aldigi seylerin izi. Kisaca adamin gozunun cevresinde biseyler cikmaya basliyor ya da uzuyorsa, biseyleri kontrol altina almis demektir.
Kullanıcı avatarı
mushroom
Favori Manga: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Noblesse, Beelzebub, Tower of God, The Gamer,
Favori Anime: Naruto, One Piece, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Tokyo Ghoul, Akame Ga Kill, Terra Formars, Code Geass, Hyakka Ryouran: Samurai Girls, Hellsing (Alucard), Rurouni Kenshin, Gangsta., Bleach, One Punch Man, Noragami, Dragon Ball, Boruto, Gintama,

eylem yazdı:Turkcesini okurken dikkatli baktimda sunu farkettim. Dusman Sasukenin kilicini muhru ile tutunca sol gozunun(zimbasiz olan) altindan biseyler cikiyor. Sonrasindada zaten kilici yonetmeye basliyor. Sag gozundeki zimbalar buyuk ihtimal kontrol altina aldigi seylerin izi. Kisaca adamin gozunun cevresinde biseyler cikmaya basliyor ya da uzuyorsa, biseyleri kontrol altina almis demektir.
Kan değil mi o?
Kullanıcı avatarı
eylem

Yaralanmamasina ragmen ordan kan cikmasi biraz sacma olur gibi. Diger sayfalarda bicaklari kontrol ederken goz gucunden dolayi gozunden kan geliyor zaten. Goz altindan kan cikmasi mantiksiz gibi.
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

kreatase yazdı:Naruto ile Sasuke bunca geçen sürede kendilerini geliştirmeleri gerekirken çakma bir Mangekyo kullanıcısından dayak yedi üstüne bunu indiren de Uchiha Sakura oldu. Nereden baksan saçmalık. Sakura yı kimse farketmedi mi adamda elli tane sharingan var. Adam cisimleri işaretleyerek istediği gibi hareket ettirebiliyor ama Naruto ve Sasuke gibi extreme karakterlerin kunai ile haşat olmaları olmamış. Bu sayı Kakashi nin perfect susano açma olayı kadar dandik bir sayı.

Şimdi Sakura gelmese ne olurdu yine kel i haşat ederlerdi ama kısadan bitti. Ayrıca dikkatimi çekti kel adamın gözler başka bir Uchiha tarafından kontrol edilebilir çünkü kel in elindeki işaret direk mangekyo ile bağlantılı muhtemelen bu kel i arka plandan başka biri kontrol ediyor.

Sasuke nin kalkan olma durumuna ekleme yapayım. Sasuke de rinnegan var shinra tensei yapsa bile yetiyor hala neyin kafasında bu mangaka. Yoksa editörü mü hazırladı bu sayıyı ?
Ha evet bir de Shinra Tensei vardı değilmi? :evil:

Bu mangaka cidden güç dengelerini ayarlayamıyor. Orada "Ben Kaguya'nın kocası ve iki oğlunun da babasıyım lan, siz kimsiniz?" diyen biri olsa, bizim ikilinin dayak yemelerini bir yerde anlarım. Ama bu cidden çok saçma.

Tabii her yanı göz olan birinin, Sakura'nın gelişini görememesi de resmen tüy dikme olmuş.

Bölümü okudukça kafamın tası daha da atıyor. Ayarını veremiyorsan karakterlere über-süper güçler verme, olsun bitsin. Ne yani şimdi bu? :angry:
cengovski
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

adami cok ciddiye almadiklari kesin
yanlarinda cocuklar var onlarida korumalari lazim
biraz paslanmislar malum ama cidden bu kadar darbe almalari sacma olmus
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön