Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Naruto Gaiden: The Seventh Hokage 6 Tartışma / 7 Öngörü

Naruto Manga serisi'nin tartışma alanı
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu sayı herşey genjutsu çıkarmış tam komedi olur o zaman. Mangaka power up verdikçe daha da kötü vs ler çıkarmaya başladı. Ev hanımı Sakura örneği güzeldi ama Sakura medical değil mi Konoha sağlık bakanı gibi birşey olması lazım şu anda. Tsunade dışarda takılıyor Sakura nın işi gücü yemek yapıp temizlik yapmak olmaz elbet. Sakura Shin i kendi safına katarsa tam kapak olur. Sasuke de haysiyet var mı emin değilim ama biraz olsun adamsa eşini ne olursa olsun kurtarır. Bunu da yapamıyorsa Jiraiya gibi dünyayı gezmeye devam edebilir.
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Sakura hidende sakuranın çocuklara Özel bir hastane açtığı yazılıyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
kreatase
Favori Anime: Naruto, Slam Dunk

Bu sayıya bakınca Naruto Rikodu çakrasız haliyle the Last filmindeki Boss Toneri yi yenmiş oldu demek ki. Sasuke nin Rinnegan virgülleride gitti. Ne saçma bir sayı aslında konuşulacak birşey yok sanki.
Kullanıcı avatarı
AceleManga
Favori Manga: Naruto, Dedektif Conan
Favori Anime: Naruto

kreatase yazdı:Sakura medical değil mi Konoha sağlık bakanı gibi birşey olması lazım şu anda. Tsunade dışarda takılıyor Sakura nın işi gücü yemek yapıp temizlik yapmak olmaz elbet.
Medical olsa bile savaş yeteneği paslanmalıydı, hatta barış olan dünyada medical yeteneğini ne kadar çalıştıracak. Çocuk hastanesi veya yurdu gibi bir yer ben de hatırlıyorum ama daha beter olur, top oynarken dizi kanayan çocuklara falan bakar anca :lol: Yani sonuç olarak "paslanma" açıklamasını ben başta kabul etmiştim ama hepsi yakın derecede paslanmayınca inandırıcılık çok düşüyor.
Kullanıcı avatarı
kapramci1
Favori Anime: Naruto Shippuuden

arkadaşlar şimdi şöyle bence bu shinin göz gücü uzay-zaman jutsusuyla bağlantılı olarak çalışıyo yani bi silahı mühürlediği zaman telekinezi ile hareket ettirme değilde obitoda olduğu gibi istediği yere ışınlama söz konusu bence bi de o gözündeki ip gibi şeyler gözün açık kalmasını sağlamak için kullanılmış bu gözün renginin koyu olmasının sebebi de izanagi veya izanami yapılmış olması olabilir göz kapanıyo yapılınca ama bu adam gözünü sürekli açık tuttuğu için kullanabiliyo olabilir
belalinaruto
Favori Manga: NARUTO HSD Kenichi
Favori Anime: naruto

AceleManga yazdı:
Medical olsa bile savaş yeteneği paslanmalıydı, hatta barış olan dünyada medical yeteneğini ne kadar çalıştıracak. Çocuk hastanesi veya yurdu gibi bir yer ben de hatırlıyorum ama daha beter olur, top oynarken dizi kanayan çocuklara falan bakar anca :lol: Yani sonuç olarak "paslanma" açıklamasını ben başta kabul etmiştim ama hepsi yakın derecede paslanmayınca inandırıcılık çok düşüyor.
Bence bu paslanacak sethlerin böyüklüyü ile izah etmek olar.
Narutoyla Sasukenin daha çok güce sahib olduqlarindan itiresi olduqlarida daha çok oluyor.
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

AceleManga yazdı:
kreatase yazdı:Sakura medical değil mi Konoha sağlık bakanı gibi birşey olması lazım şu anda. Tsunade dışarda takılıyor Sakura nın işi gücü yemek yapıp temizlik yapmak olmaz elbet.
Adamın teki seninde eşine çocuğuna saldırsa öldürmeye teşebbüs etse bakalım seninde pasın çözülmüyormu saniyseinde :laugh: Duygu denilen şey var insana herşeyi yaptırabilir kishide Allah razı olsun bu bölümde bence sırf bunu işlemek için sasukeyle narutoyu bu hale düşürdü bence bu manganın konusu ztn duygular üzerine beyler farketmedinizmi ebeveyn çocuk ilişkileri hep savaş aslında ön planda gibi gözüküyor intikam vs. ama bu bence daha çok sevgiye dayalı bi manga o yüzden 10 sayı olabilir tabi uzarsa daha iyi olur
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Anarki
Favori Manga: Naruto Bleach Death-Note
Favori Anime: Naruto-Shippuden Bleach Death-Note Naruto

kreatase yazdı:Bu sayı herşey genjutsu çıkarmış tam komedi olur o zaman. Mangaka power up verdikçe daha da kötü vs ler çıkarmaya başladı. Ev hanımı Sakura örneği güzeldi ama Sakura medical değil mi Konoha sağlık bakanı gibi birşey olması lazım şu anda. Tsunade dışarda takılıyor Sakura nın işi gücü yemek yapıp temizlik yapmak olmaz elbet. Sakura Shin i kendi safına katarsa tam kapak olur. Sasuke de haysiyet var mı emin değilim ama biraz olsun adamsa eşini ne olursa olsun kurtarır. Bunu da yapamıyorsa Jiraiya gibi dünyayı gezmeye devam edebilir.
Bencede bende kendi kendime öyle düşünüyorum bazen sasuke felan aslında suasnooyla kurtulmadı orda madaranın mugen tsukuyomisine yakalandılar :side: Yenmiş sandılar zavallılar sonra.Madarada manganın sonunda böyle oturarak görsek bağdaş kurmuş elini çenesine koymuş ağaca bağlanmış insanlara doğru bakarken sıkıldım bakışı atıyor felan :woohoo: keşkede öyle olsa yav bu malların bişey yapabileceği yok inşallah genjusudur :huh:
Resim

Resim
Kilitli

“Naruto Manga” sayfasına dön